Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkursy na Babyonline

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkursy na Babyonline

    Zupelnie nie rozumiem kryteri wyboru redakcji zdjec nagrodzonych w konkursach.Niektorzy nagrodzeni sa kilkakrotnie w roznych konkursach i redakcja spostrzega jakby tylko ich,inni zas nie maja szansy chocby nie wiem jak sie starali.Czy na tym polegaja konkursy ze tylko szanse maja osoby ktore dniami i nocami siedza na portalu komentujac innych profile i posty,bo jezeli tak to jestem rozczarowana sensem takiego portalu i wole nie tracic czasu na taki portal.
  •    
       

    #2
    Odp: Konkursy na Babyonline

    Ja jestem częstym gościem na forum. Często biorę udział w konkursach, ale najczęściej wygrywam w tych opisowych. W konkursach, gdzie oceniane są zdjęcia wygrałam może góra 3 razy(a jestem użytkowniczką forum od 2008 r). Wybór najlepszych zdjęć jest kwestią subiektywną. Jednej osobie podoba się bowiem to, a drugiej inne...I ja z tym nie dyskutuję. Nie podoba mi się jedynie to, że często wygrywają zdjęcia, których ,,treść" nie zawsze jest zgodna z regulaminem, np. tematem konkursu jest powiedzmy ,,mama i dziecko", a nagrodzone zostaje zdjęcie przedstawiające samego maluszka lub dziecko z tatusiem. Inny przykład, tematem konkursu było,,wspólne czytanie", a wygrywa zdjęcie na którym widać jedynie maluszka z książką.Ok, zdjęcia słodkie ale nie przedstawiające konkursowego tematu..

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkursy na Babyonline

      Wlasnie dlatego mam troche zal do redakcji...wygrywaja zdjecia nie na temat...zupelnie odbiegaja od tresci tematu.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkursy na Babyonline

        Ja osobiście biorę udział TYLKO w konkursach opisowych. W tym, gdzie nagradzane są zdjęcia, choć próbowałam wiele razy, nie udało mi się nic wygrać. Zdjęcia często są niezgodne z tematem i też zauważyłam, że przeważnie wygrywają te same osoby. Mniejszy problem pstryknąć fotką niż napisać coś ciekawego. Poza tym jeśli w galerii konkursu mamy 40 stron i pomnożymy to przez 15 zdjęć na stronie... Naprawdę trzeba mieć sporo szczęścia.
        Moja prawie dorosła córka


        Moja wyrośnięta kruszynka

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkursy na Babyonline

          Żeby wygrac trzeba grać. Wybór jury jest niezależny i subiektywny.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkursy na Babyonline

            Napisane przez Bubi Pokaż wiadomość
            Żeby wygrac trzeba grać. Wybór jury jest niezależny i subiektywny.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkursy na Babyonline

              ja wygrałam kilka razy ku mojej uciesze i zdziwieniu...ponieważ nigdy wcześniej nie brałam udziału w żadnych konkursach.......moja pasją jest fotografia i moje dzieci dlatego za każdym razem jest to dla mnie ogromne wyróżnienie jeżeli ktos zatrzyma się nad moim zdięciem.....nie zawsze zgadzam się z wyborem jury ale to jest ich wybór i każdy lubi co innego.
              Dla mnie podstawowym kryterium powinien byc temat,fotka i odczucia....bo tak jak pisze to są konkursy fotograficzne więc jak ktos wkleja zdięcia zamazane i po prostu "złe" to nie ma sie co dziwić.
              Podsumowując niech wygrywaja najlepsi......i cieszmy się że to jury wybiera a nie klikacze bo wtedy na bank wygrywały by te same osoby i zdięcia w ogóle nie na temat.
              Ja tam dziękuje za każdy konkursik i mozliwość wykazania się i pochwalenia swymi pociechami...pzdr
              Attached Files

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkursy na Babyonline

                Napisane przez Kira13x Pokaż wiadomość
                Ja osobiście biorę udział TYLKO w konkursach opisowych. W tym, gdzie nagradzane są zdjęcia, choć próbowałam wiele razy, nie udało mi się nic wygrać. Zdjęcia często są niezgodne z tematem i też zauważyłam, że przeważnie wygrywają te same osoby. Mniejszy problem pstryknąć fotką niż napisać coś ciekawego. Poza tym jeśli w galerii konkursu mamy 40 stron i pomnożymy to przez 15 zdjęć na stronie... Naprawdę trzeba mieć sporo szczęścia.
                fakt pstryknąc bylejaka fotkę to pikus ale zrobić fajną i jakościowo dobrą to trzeba włożyc w to troche serca........i czasu poświęcić.Jak cos robic to pożądnie.......

                Jeden jest poeta drugi malarzem......

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkursy na Babyonline

                  Napisane przez izabelalab83 Pokaż wiadomość
                  ja wygrałam kilka razy ku mojej uciesze i zdziwieniu...ponieważ nigdy wcześniej nie brałam udziału w żadnych konkursach.......moja pasją jest fotografia i moje dzieci dlatego za każdym razem jest to dla mnie ogromne wyróżnienie jeżeli ktos zatrzyma się nad moim zdięciem.....nie zawsze zgadzam się z wyborem jury ale to jest ich wybór i każdy lubi co innego.
                  Dla mnie podstawowym kryterium powinien byc temat,fotka i odczucia....bo tak jak pisze to są konkursy fotograficzne więc jak ktos wkleja zdięcia zamazane i po prostu "złe" to nie ma sie co dziwić.
                  Podsumowując niech wygrywaja najlepsi......i cieszmy się że to jury wybiera a nie klikacze bo wtedy na bank wygrywały by te same osoby i zdięcia w ogóle nie na temat.
                  Ja tam dziękuje za każdy konkursik i mozliwość wykazania się i pochwalenia swymi pociechami...pzdr
                  popieram

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkursy na Babyonline

                    kochane ja w sprawie konkursu

                    pierwszy raz biore udzial w konk gdzie sie zbiera głosiki od internautów - jest bardzo ciężko:-( walczymy o buciki dla dzieciaczków. Bardzo proszę pomóżcie!!! konkurencja jest bardzo ostra i jesteśmy pod koniec stawki. Można głosik oddać do 31 sierpnia do północy. Bez logowania bez większych ceregieli. Otwierasz link i klikasz oddaj głos 10 sekund dla Was a dla nas szansa na buciki:-) Mam nadzieję ze pomożecie mamcie i nie tylko z mama cafe. prosimy:-)


                    http://miastodzieci.pl/konkurs/4:Let...plication/2011

                    i

                    http://miastodzieci.pl/konkurs/4:Let...plication/2127

                    pozdrawiam i dużo zdrówka dla waszych pociech

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkursy na Babyonline

                      Gosia, ode mnie głosik już masz!
                      Pozdrawiam.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkursy na Babyonline

                        zagłosowalam na oba powodzenia !

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkursy na Babyonline

                          Ja tam nie narzekam, biorę udzial w niektórych konkursach, nie wygrywam ich ale widzę sens leauratów, otóż zwyciężają najlepsze prace i zdjęcia... Nie mam żalu że nie są nagradzane osoby które buszują po sieci szukając konkursów i tylko po to się logują aby brać w nich udzial...cieszy mnie to że redakcja docenia stałych forumowiczów.....
                          Doriaś ur.17.03.2008




                          Tristaś ur. 11.03.2010

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkursy na Babyonline

                            ja czasem biorę udział w konkursach i niekiedy wybór mnie zaskoczyła le no cóż jakieś kryteria wyboru ma redakcja portalu i na ich podstawie wybiera

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkursy na Babyonline

                              Grunt to traktować konkursy jak zabawę, rozrywkę - wygrywać z uśmiechem i przegrywać z klasą.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X