Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

    Napisane przez 3dytka1 Pokaż wiadomość
    Kiedy będą wyniki tego konkursu?
    Wygrała Szymusiowa-tzn ostatni post konkursowy, Wyniki są na pierwszej stronie obok zadania konkursowego

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

      Moja córcia to wążi mimo tego, że nie wierzę w horoskopy to czytając ten opis miałam wrażenie że jakbym czytam o niej. Jest bardzo samodzielna jak na swoje 7 miesięcy, bardzo lubi się tulić potrafi być czarująca-oczarowana jest nią cała nasza rodzina i każdy kto tylko ją widzi. Kolorem węza jest czerwień a córka przepada za tym kolorem wszystko co czerwone musi być dotknięte i najlepiej polizane. Na widok czerwonego auta dziadka piszczy i się bardzo głośno śmieje podobnie robi jak widzi czerwony samochód sąsiada, więc coś w tym jest...

      Skomentuj


        #78
        Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

        Napisane przez bella169 Pokaż wiadomość
        Wygrała Szymusiowa-tzn ostatni post konkursowy, Wyniki są na pierwszej stronie obok zadania konkursowego
        Tak, tak Nagrody są już u mnie! Zestaw fantastyczny i błyskawiczna wysyłka! Kochana Redakcjo dziękuję! 

        powodzenia wszystkim w kolejnych konkursach .

        Skomentuj


          #79
          Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

          Natii 1,5 lat spod znaku węża gdziekolwiek się pojawia wzbudza sympatie i podziw lubi się już stroić,wsuweczki, opaseczki i oczywiście mamy torebki ( im większa tym lepiej) i buty na wysokim obcasie - wyczucie stylu cały czas kształtuje Obecnie przewyższa mamę i tatę w kwestii energii i chęci zdobywania świata.

          Kacperek lat 3,5 spod znaku tygrysa co bym nie przeczytała to sie zgadza. Syn jest przedsiębiorczy i odważny, lekkomyślny i uparty w stosunku do rzeczy, które uważa za słuszne. W czasie wakacyjnego wyjazdu odłączył się od nas, aby kupić sobie dzień wcześniej wypatrzony samolot. Dobrze, że córka poszła w kierunku sklepików i przypadkiem znalazłam tam syna, który miał być z tata, a mąż myślał że syn jest ze mną. Mogło to się skończyć bardzo źle!

          Michał lat 8 spod znaku psa jest rozsądny, zdyscyplinowany, szkoła jest ulubionym miejscem, idealnym by mógł pokazać swoje umiejętności -doskonale się to zgadzaW szkole zawsze uczciwy, grzeczny i szczery,w domu różnie z posłuszeństwem. Syn jest bardzo odpowiedzialny i troskliwy względem młodszego rodzeństwa!

          Skomentuj


            #80
            Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

            Napisane przez bella169 Pokaż wiadomość
            Wygrała Szymusiowa-tzn ostatni post konkursowy, Wyniki są na pierwszej stronie obok zadania konkursowego
            No, dzięki. A ja błądzę od tygodnia od 7 strony do końca. Gapa!
            Szymusiowa gratuluję!

            Skomentuj


              #81
              Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

              Moja córeczka jest urodzona w znaku węża. Jak czytałam horoskop i chociaż dopiero ma 7 miesięcy to wypisz wymaluj moja mała córeczka

              Skomentuj


                #82
                Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                Moja córa wychodzi na to że jest Wężem,natomiast mój synuś -teraz 8 lat to..kogut, jest bardzo pogodny i szczery to fakt
                pozdrawiam Martyna

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                  Nasza córcia, to zajączek - skacze w prawo, skacze w lewo, jednym skokiem mija drzewo..., a my za nią - z marnym skutkiem wciąż truchtamy, bo ja owca, a mąż wąż.
                  Mamy w sobie stos wdzieczności za tego małego zająca, który w naszym życiu cudem jest.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                    Według chińskiego horoskopu moja córcia również jest spod znaku węża. Kilka cech, którymi opisywane są dzieci spod tego znaku już mogę w niej dostrzec. To, że ma mnóstwo energii i jest obdarzona nieodpartym urokiem na pewno się zgadza. Mam też nadzieję, że w przyszłości prawdą okaże się to, że będzie zdolną uczennicą i z łatwością będzie przezwyciężała wszelkie niepowodzenia.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                      Nasz synek według chińskiego horoskopu jest wężem.
                      Ma dopiero 10 miesięcy więc ciężko stwierdzić czy jest małomówny- narazie dosyć dobrze mu to idzie (tata, mama, aga,lala tylko nie mama!!).
                      Zgadza się napewno fakt, iż obdarzony jest niezwykłym urokiem osobistym. Cała rodzina jest nim zachwycona, uważają że przyciąga swym spojrzeniem i jest uroczy (Jego śliczne niebieskie, błyszczące oczka onieśmielają najtwardszego zawodnika ).
                      Jeśli chodzi o nieufność to sprawdza się to tylko w przypadku obcych, w stosunku do najbliższych jest miły i towarzyski.
                      O jego wyczucie stylu narazie dba mama, jednak zainteresowania kulturalne rozwija od samego poczatku przeglądając swoje kolorowe książeczki oraz interesując się dużo poważniejszymi tytułami swoich rodziców.
                      Energia rozpiera naszego synka od najmłodszych lat, wszędzie go pełno. Już teraz musimy mieć oczy dookoła głowy więc czasem obawiamy się co będzie potem. Cieszymy się jednak, że w przyszłości Igorek będzie pilnym i zdyscyplinowanym uczniem. I nawet jeżeli horoskop się nie spełni będziemy dumni z naszego maleństwa.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                        Sylwia Gruchała.
                        Ząbkowanie...uch.. jesteśmy w trakcie
                        No coż, nie wygląda u nas tak kolorowo jak u niektórych mam, ale... dajemy radę
                        Silne wsparcie sliniaków, gryzaków i wielu innych cudownych wynalazków ułatwiają nam ten trudny etap.
                        Pierwszy ząbek pojawił się w 9 miesiącu, pokrwawił dziąsełka, narobił szumu, nie pozwalał dobrze spać i w dodatku temperaturkę nieraz podnosił, ale juz jest i nawet ma juz brata bliżniaka)))
                        Pozdrawiamy

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                          Redakcja_babyonline.pl
                          Administratorzy

                          Zobacz mój nowy profil
                          Redakcja_babyonline.pl.polki.pl Zarejestrowany: Jun 2008
                          Miasto: Warszawa
                          Posty: 1 023
                          Zdjęcia: 3162


                          Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"
                          Co piątek zadajemy Wam pytanie dotyczące artykułów na Babyonline.pl.
                          Masz czas do niedzieli do północy!

                          W poniedziałek nagrodzimy jedną z odpowiedzi fajną książką!

                          Nagroda:
                          W tym tygodniu wkładamy do koszyka:
                          dla Mamy:
                          • 10 książek "Jak przechytrzyć dziecko" autor: David Borgenicht

                          O nagrodzie:
                          "Jak przechytrzyć dziecko" to najprzydatniejszy (i najbardziej podstępny) podręcznik jaki musi mieć każdy rodzic. W książce tej znajdziecie setki rad, technik i prostych sztuczek, które sprawią, że dziecko będzie robiło to, czego od niego oczekujecie – nie zdając sobie z tego zupełnie sprawy. Dowiecie się, jak namówić je do ściszenia głosu przez odpowiadanie mu szeptem, albo jak namówić dziecko do zażycia lekarstwa – „soku superbohaterów. Poznacie również dziesiątki innych rodzicielskich sztuczek!


                          W kolejny piątek - kolejny konkurs!

                          Zadanie na weekend 1-3.08:
                          Na portalu Babyonline.pl zamieściliśmy horoskop chiński. Napisz nam kim według tego horoskopu jest Twoje dziecko.

                          Na Wasze odpowiedzi czekamy tu - na forum

                          Wyniki ogłosimy w poniedziałek, czekamy na adres do wysyłki nagrody przez 7 dni!
                          __________________
                          pozdrawiamy,
                          Redakcja Babyonline.pl


                          Wyniki konkursu 1-3.08.2014
                          Znamy już wyniki konkursu weekendowego. Dziękujemy za nadesłane odpowiedzi. Swoją drogą niezły zwierzyniec w domach macie

                          Nagrody książkowe otrzymują:
                          1. anulenka6
                          2. aagnieszkaa1
                          3. 3dytka1
                          4. mamaiola
                          5. bella169
                          6. Ela30K
                          7. zuzanka16
                          8. malutkakicia
                          9. drewienko
                          10. olusia2013

                          Prosimy o przesłanie danych, niezbędnych do wysłania nagród.
                          I zapraszamy do wspólnej zabawy.

                          A piątek kolejny konkurs.
                          Zapraszamy!
                          pozdrawiamy,
                          Redakcja MamoToJa.pl

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                            Dziękuję bardzo Miła niespodzianka w poniedziałek - lubię to

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                              Dziękujemy
                              Taka książka to wielki skarb dla rodzica

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                                uuu to tylko ja nie dostałam nagrody no ale cóż zdarza się
                                gratuluję zwycięzcom

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X