Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

    http://babyonline.pl/the-power-of-lo...,15946,r1.html

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

      http://babyonline.pl/dzieci-na-faceb...5886,r1p1.html

      Wybrałam ten artykuł ponieważ przedstawia bardzo ważną kwestię. Współcześnie wielu rodziców zakłada swoim dzieciom konta na facebooku, i to już od najmłodszych lat, dlatego od jakiegoś czasu moja 10-letnia córeczka również bardzo mnie prosi, by stworzyć tam jej profil.
      Artykuł wspaniale przedstawia temat, napisany jest w sposób obiektywny i co najważniejsze wskazuje na sedno - iż tak naprawdę problemem nie jest samo założenie na portalu konta dziecku (które rodzicom może się nawet wydawać zabawne), ale zapewnienie bezpieczeństwa temu dziecku. Przestrzegamy małoletnich i młodzież przed zagrożeniami, które mogą spotkać ich w sieci, a sami zakładając takie konto dziecku często nie zdajemy sobie sprawy z konsekwencji, jakie to może nieść ze sobą.
      Najmocniejszą stroną tej rozprawy są wskazówki dla rodziców, którzy jednak zechcą założyć swemu dziecku profil na portalu społecznościowym, dotyczące przestrzegania pewnych zasad podczas publikowania zdjęć pociechy i informacji osobistych oraz radzenia sobie w sytuacji, gdy jednak zdjęcie dziecka zostanie bezprawnie wykorzystane. Polecam ten artykuł wszystkim rodzicom stojącym przed problemem - założyć dziecku konto na portalu społecznościowym lub wyrazić zgodę na prowadzenie przez niego bloga, czy nie?

      Skomentuj


        #48
        Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

        http://babyonline.pl/maluszki-lubia-...3072,r1p1.html

        Mój maluszek ma obecnie pięć miesięcy, jest karmiony piersią, upały strasznie nam doskwierają i tu pojawia się pytanie, czy dopajać córeczkę, czy też nie? Jeżeli tak, to czym najlepiej? Ten artykuł rozwiał wszelkie moje wątpliwości i odpowiedział na nortujące mnie pytania. Dziękujemy i pozdrawiamy :-)

        Skomentuj


          #49
          Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

          Wiele ciekawych artykułów pojawiło się w lipcu na babyonline.pl, jednak ja jako mama przyszłej pierwszoklasistki najbardziej zainteresowałam się tym tekstem autorstwa Aleksandry Sokalskiej: http://babyonline.pl/debiut-w-szkole...,15841,r1.html
          Moja Julka jest z rocznika 2008, czyli tak naprawdę pierwszego, który obowiązkowo przekracza szkolne progi we wrześniu (Julka jest z lutego, a więc z pierwszego półrocza, które ten obowiązek obejmuje.) Jako, że jest istnym Żywym Srebrem, przedszkole było bogate w różnorodne doświadczenia: także te trudne, jak problemy z respektowaniem reguł, pracą w grupie, wyciszaniem się, wykonywaniem poleceń, jednak dzięki ogromnej pracy naszej, samej Julki i wspaniałej przedszkolanki udało nam się osiągnąć wiele dobrego! Pierwsza klasa to już jednak bardzo poważny etap w życiu mojej dziewczynki i targa mną wiele obaw, przez które chyba troszkę straszę Julię zamiast ją wspierać przed pierwszym września (niestety popełniałam błąd związany z nadrabianiem zaległości w wakacje...). Dzięki artykułowi Aleksandry Sokalskiej mój matczyny umysł nieco ostygł i zaczęłam podchodzić do debiutu szkolnego córki bardziej praktycznie i rozsądnie: skorzystam na pewno z cennych rad zawartych w artykule i myślę, że dzięki temu stres będzie jednak nieco mniejszy niż przed moją własną maturą!

          Skomentuj


            #50
            Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

            http://babyonline.pl/kleszczowe-zapa...,15911,r1.html

            Artykuł jak najbardziej na czasie.Można zauważyć że z roku na rok tych kleszczy jest coraz więcej.Atakują już nie tylko w lasach,ale także w miastach.
            Więc artykuł a raczej wywiad dużo nam mówi o jednej z chorób przenoszonych przez te paskudztwa.Informację są krótki,ale na temat i konkretne-krótki pytanie i konkretna odpowiedź.To mi się podoba.Same istotne informacje.

            Moja córka miała kilka razy kleszcza,po jednym pojawił się rumień wędrujący.Potem dużo czytałam o kleszczach i kleszczowym zapaleniu mózgu.Dużo wypytywałam pediatrę i pielęgniarki.I mogę potwierdzić,że informację zawarte w artykule są jak najbardziej dokładne.Dodałabym tylko,że najlepiej jest szczepić na początku roku np w styczniu,bo po pierwszej dawce nie mamy stuprocentowej ochrony,dopiero po drugiej dawce która wypadałaby jakoś przed okresem "aktywacji"kleszcza.

            Polecam przeczytać!

            Skomentuj


              #51
              Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

              Wstyd się przyznać ale kiedy przeczytałam artykuł http://babyonline.pl/rodzina-powinna...,15939,r1.html pomyślałam o mojej rodzinie. Kiedy byłam w ciąży wymarzyłam sobie, że wszystko będzie przebiegać idealnie; wspólne obiady, czyste i szczęśliwe dziecko, które z apetytem pochłania łyżeczkę za łyżeczką, po prostu sielanka... Niestety życie wszystko zweryfikowało. Wspólne obiady wyglądały tragicznie; mąż zazwyczaj jadł obiad sam w kuchni czytając gazetę "dla towarzystwa", ja biegałam za córką z łyżką obiadku i usilnie próbowałam ją nakarmić kiedy ona oglądała ulubione bajki, sama jadłam w biegu zazwyczaj zimną już zupę. Artykuł uświadomił mi, że coś jest nie tak i najwyższa pora to zmienić, no bo ile można się męczyć. Powiedziałam sobie DOŚĆ i od kilku dni do obiadu siadamy razem. Postanowiłam, że raz na zawsze pozbędziemy się starych nawyków po to aby nasza rodzina była szczęśliwa!

              Skomentuj


                #52
                Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                Droga redakcjo mi bardzo dużo uzmysłowił artykuł http://babyonline.pl/rodzina-powinna...,15939,r1.html . Przed narodzinami naszej córeczki staraliśmy się jeść razem każdy posiłek, który najpierw wspólnie przygotowaliśmy. Jednak po pojawieniu się Zuzki na świecie nawet nie wiem kiedy to przestało funkcjonować;/ Pokazałam ten artykuł również mężowi, żeby on również przeczytał. Był chyba w jeszcze większym szoku niż ja, że zapomnieliśmy o rzeczy, która była dla nas tak bardzo ważna Od paru dni staramy się to poprawić Chociaż wiemy że tamte stare dobre czasy kiedy mogliśmy wspólnie jeść każdy posiłek gdy tylko byliśmy razem w domu w spokoju na tarasie szybko nie wrócą to jednak w miarę możliwości będziemy starali się do tego wrócić i uczyć również tego naszą córeczkę. W imieniu swoim i mojego męża naprawdę dziękujemy za ten artykuł

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                  Przepraszam za zamieszanie, ale nie mogę usunąć mojej pierwszej wypowiedzi ;/ Nie do końca ją edytowałam i przypadkiem dałam publikuj. Proszę brać pod uwagę moją drugą wypowiedź z godziny 16.20

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                    Mnie w ostatnim czasie najbardziej ujął artykuł o randkach rodziców :-)
                    http://babyonline.pl/randki-w-ciazy-...,15940,r1.html
                    Po ślubie obiecujemy sobie, ze zawsze będzie tak samo, że dziecko nic nie zmieni. Tymczasem przyjście na świat maleńkiej istoty zmienia wszystko do góry nogami :-) Naturalne, że najważniejsze stają się jej / jego potrzeby, ale często idzie to tak daleko, że zapominamy o swoich i innych ludzi dookoła nas. Artykuł ten przypomniał mi to, o czymś gdzieś po drodze zapomniałam a najgorsze nie zdawałam sobie z tego sprawy. By zawsze znajdować czas tylko z mężem a także dla siebie samej. A co najważniejsze może przybierać różne postaci. Poczynając na drobnych gestach miłości na co dzień: wspólne oglądanie filmu, zostawianie sobie miłosnych liścików czy przygotowanie ulubionego posiłku męża. A kończąc na wspólnym wyjściu tylko we dwoje, zdala od karmienia i przewijania. Jest to niezbędne do prawidłowego funkcjonowania związku. A przecież szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                      Sezon wakacyjny w pełni - gorące słońce, temperatury powietrza przekraczające 30 stopni celsjusza, chłodna woda, delikatny przyjemny wiatr,beztroska...Wszystkich tych, którzy zaczęli już powoli realizować swoje plany urlopowe i przygotowują się na rodzinne wczasy nad morze zachęcam do przeczytania artykułu Pani Małgorzaty Wódz pt.: ,,Czy na strzeżonej plaży dziecko naprawdę jest bezpieczne?" - http://babyonline.pl/dziecko-bezpiec...,15826,r1.html .
                      Dzięki niemu dowiemy się jak postępować aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków(nie wpuszczanie malca samego do wody nawet na chwilę, zakładanie kamizelki ratunkowej), gdzie szukać pomocy i jak ją skutecznie wezwać (krzyżowanie rąk nad głową, wpisanie nr. alarmowego do pamięci telefonu), w których godzinach nie należy przebywac na plaży ( najlepiej udac się na plażę albo do 10 rano albo dopiero po 17) oraz co to jest udaer cieplny i wstrząs termiczny i jak im zapobiec. Artykuł zawiera bardzo wiele przydatnych i cennych informacji, dzięki którym nasz wakacyjny wyjazd będzie nie tylko bardzo bezpieczny ale i udany. Uważam, że powinien przeczytać go każdy, dbający o zdrowie i bezpieczeństwo swoich dzieci, rodzic i to bez względu na to, czy planuje wakacyjny wyjazd czy też nie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                        Dziękujemy za wszystkie Wasze opinie! Czytamy je bardzo dokładnie, pokazujemy dziennikarkom, które pisały teksty - jesteście dla nas niezwykle ważnym ogniwem w tworzeniu Babyonline!
                        Prezent z konkursu weekendowego dostanie martageorge, a my już dziś zapowiadamy, że w piątek kolejne zadanie
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                          Oczywiście gratuluję Świetna i bardzo potrzebna recenzja.

                          Nie rozumiem ejdnak załozeń konkurowych - ile w takim razie możemy napisac zdań? W treści informującej o konkursie jest napisane , że max. 5 a Redakcja znowu wybrała pracę zawierajacą większa liczbą zdań...

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                            Ewelka, już tłumaczymy: ograniczenie jest po to, żeby wypowiedz była zwięzła i łatwiejsza dla nas do przeczytania - w tym tygodniu usunęliśmy ograniczenie "max.5" zakładając, że wartościowe przeczytamy wszystkie, a upychanie na siłę w 5 zdaniach traci na wartości
                            pozdrawiamy,
                            Redakcja MamoToJa.pl

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                              Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                              Ewelka, już tłumaczymy: ograniczenie jest po to, żeby wypowiedz była zwięzła i łatwiejsza dla nas do przeczytania - w tym tygodniu usunęliśmy ograniczenie "max.5" zakładając, że wartościowe przeczytamy wszystkie, a upychanie na siłę w 5 zdaniach traci na wartości
                              Myślę, ze to włąściwe rozwiązanie. W 5 zdaniach czaem trudno uchwycić sens swojej wypowiedzi.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                                Czasem nie jest łatwo umieścić zadanie na czas, ale jeszcze ponad godzina do północy, więc jeszcze piątek

                                Zadanie na weekend 25-27 lipca:

                                W naszym cyklu Tydzień z blogerką rozmawiamy z fajnymi matkami, które w mądry, ciekawy i często zabawny sposób opisują swoje perypetie z dziećmi.

                                Zajrzyj do artykułów naszego cyklu i:
                                - odnieś się (krótko, postaraj się zmieścić w 5 zdaniach) do któregoś z tematów, o których piszą u nas blogerki.
                                - poleć nam 3 blogi dla rodziców, które z przyjemnością czytasz.

                                Za najfajniejszą wg. nas wypowiedź nagroda ze zdjęcia:
                                zestaw Yves Rocher: Kompleksowa pielęgnacja przeciwzmarszczkowa + krem na dzień, serum modelujące owal twarzy + żel pod oczy
                                + książka "Sekret mojego męża"
                                + książka "Jak przechytrzyć dziecko"
                                + książka "Świat bajkowych wierszyków dla smyków"
                                + płyta "Dziecięce Przeboje w krainie zwierząt"
                                + zabawka "Friends od the Move"

                                Na odpowiedzi czekamy do północy w niedzielę, w poniedziałek postaramy się podać rozwiązanie

                                pozdrawiamy,
                                Redakcja MamoToJa.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X