Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Intymne pytanko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Intymne pytanko

    Witam mamy Otóż zastanawiam się czy z ptakiem mojego kochanego wszystko w porządku. Jest on zawsze przykryty napletkiem podczas wzwodu, Czy wasi partnerzy też tak mają? Początkowo jak widziałam w jakichś filmach członki męskie, gdzie całe żołędzie były odkryte sądziłam, że oni są po prostu obrzezani. Ale w sumie już nie wiem sama czy to stulejka czy po prostu wszyscy mężcyźni tak mają? Czy to obowiazkowo ma znaczyc stulejke? Może "odkryłam" brzmi trochę dziwnie, ale mimo że wcześniej parę razy się kochaliśmy, zupełnie nie zwróciłam uwagi na to, że coś jest inaczej. Dopiero w trakcie wspólnej kąpieli miałam okazję się przyjrzeć. Nie bijcie - nie miałam w życiu setek partnerów, nie mam wielkiego doświadczenia i różnica dla mnie nie była wcale taka oczywista.Dodam ze nigdy mu tam nic nie bolało, żadnych problemów nie było

    #2
    Odp: Intymne pytanko

    Powiem szczerze ze długo myślałam czy w ogóle to pisac.. myslałam ze wszyscy powiedzą na odwrót ze to ja jestem nienormalną pytając czy wszyscy mężcyźni tak mają i ze zobaczyłam to tylko podczas wspólnej kąpieli po jakims czasie a nie od razu

    Skomentuj

           
    Working...
    X