Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na kogo głosujecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Na kogo głosujecie

    W związku ze zbliżającym się głosowaniem na prezydenta ...
    Macie już swoje propozycje na kogo będziecie głosować ??? Ja mam totalny mętlik i nie wiem jeszcze Zresztą jeszcze trochę czasu jest a wy ?
  •    
       

    #2
    Odp: Na kogo głosujecie

    Tak jak pisałam Ci w innym wątku temat polityki w naszym kraju niezmiernie mnie denerwuje więc mocno prawdopodobne jest że pójdę na wybory tylko po to żeby oddać nieważny głos.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Na kogo głosujecie

      Ech, jak zwykle nie ma kandydata, którego w pełni bym popierała. Pewnie skończy się na tym, że oddam głos na kogoś, kto ma najmniejsze szanse. Niestety nie ma nikogo kto by mnie przekonał do siebie w pełni. Albo po prostu nie dają się pozna z dobrej strony.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Na kogo głosujecie

        Właśnie trudno tu kogoś wybrać Zawsze tak obiecują a potem już trudno im dotrzymać obietnic Nie wiem jeszcze sama mam mętlik w głowie Mało który kandydat mi podchodzi

        Skomentuj


          #5
          Odp: Na kogo głosujecie

          Paweł Kukiz bo jak nie może byc dobrze to niech chociaż będzie śmiesznie ;-P

          Skomentuj


            #6
            Odp: Na kogo głosujecie

            Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
            paweł kukiz bo jak nie może byc dobrze to niech chociaż będzie śmiesznie ;-p
            :d:d:d

            Skomentuj


              #7
              Odp: Na kogo głosujecie

              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
              Paweł Kukiz bo jak nie może byc dobrze to niech chociaż będzie śmiesznie ;-P
              dokładnie ja nie wiem kompletnie na kogo łosować ale zapewne pójdziemy z mężem

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Na kogo głosujecie

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                dokładnie ja nie wiem kompletnie na kogo łosować ale zapewne pójdziemy z mężem
                Jakby nie było jakieś zło się wybierze mniejsze czy większe Szkoda że zawsze tyle obiecują a po wyborach wiadomo jak jest ...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Na kogo głosujecie

                  Każde wybory to trudne wybory..nigdy nie wiadomo które zło jest lepsze ? Szarpią się tylko, obiecują a potem nic się nie zmienia albo zmienia na gorsze..
                  Ktoś ma może jeszcze jakieś propozycje na kogo głosować? Ciekawe jak rankingi?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Na kogo głosujecie

                    Oczywiście Komorowski na czele prowadzi ,za nim Duda a potem Magdalena Ogórek - już szans nie ma ale zastanawiam się jak to by było gdyby kobieta krajem rządziła ???
                    Kukiz ,Korwin Mike w tyle A Anna Grodzka na samym końcu
                    A co do jeszcze Korwin -Mikke kiedyś myślałam o nim lepiej Jego wypowiedzi były szczere mówił o z mostu a teraz całkiem inaczej myślę o nim (negatywnie )

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Na kogo głosujecie

                      Ja pewnie na Komorowskiego zagłosuję ale jeszcze ostatecznie zdecydowana nie jestem.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X