Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-02-2020, 15:30
marianna7 marianna7 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marianna7.polki.pl

Domyślnie Odp: Pomysł na własny biznes.

Prowadzenie własnego biznesu jest co raz częściej wybieraną formą zatrudnienia. Ludzie uciekają z etatu na działalności jednoosobowe jeśli mają dobry pomysł na to jak zarobić. Wszystko będzie oczywiście w dużej mierze zależne od lokalnego rynku i zapotrzebowania na dane usługi. Inaczej to będzie wyglądało w dużym mieście, trochę inaczej w małym miasteczku. Zawsze natomiast będzie zapotrzebowanie na usługi związane z gastronomią. W praktyce to nie musimy nawet inwestować jakichś wielkich pieniędzy gdyż za nasz pierwszy lokal może słuzyć chociażby kontener barowy tego typu - https://ecocontainers.com/38-gastronomiczny Najtrudniejsze w tym wszystkim będzie znalezienie dobrej lokalizacji na jego postawienie. Pytanie po różnych znajomych może nas często doprowadzić do kogoś posiadającego jakiś wolny plac.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-02-2020, 08:59
TadeuszKowalski TadeuszKowalski jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
TadeuszKowalski.polki.pl

Ja w ramach powrotu do pracy postanowiłem dziergać i sprzedawać wydziergane rzeczy w sieci. Przynajmniej zawsze mam małą przy sobie i nie muszę wydawać na opiekunkę. Pomaga mi w tym sklep internetowy z włóczką , bo nie muszę wychodzić nawet z domu po materiał. Przywozi mi go kurier pod same drzwi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2020, 10:59
fouyout fouyout jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
fouyout.polki.pl

Usługi prawne jaki i księgowe są ważne jeśli prowadzi się działalność. Jeśli masz potrzebę skorzystania z prawnika polecam firmę https://sachss.com/ jest według mnie najlepsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2020, 16:16
ulutek ulutek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ulutek.polki.pl

Patrząc na to co się dzieje teraz, to ekologiczne opakowania jednorazowe, to całkiem dobry pomysł. Restauracje chyba jeszcze trochę podziałają w systemie dowozu...
Nieprzeczytane 27-03-2020, 15:42
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Słuchajcie, każdy biznes może po jakimś czasie potrzebować konsultingu czyli porad od profesjonalistów. Tutaj https://instore.com.pl/biznes-finans...na-konsulting/ w tym artykule macie fajnie wyjaśnione w jakich obszarach firma może tego wymagać. Zastanówcie się nad tym w waszych biznesach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-03-2020, 16:24
jojo65 jojo65 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
jojo65.polki.pl

Nie zapomnij także o tak ważnym aspekcie jakim jest prowadzenie ważnym elementów związanych z pracą w IT - ważne jest, aby postawić na kwestie związane z biznesem także i w tym przedziale. Wybierz firmę http://ngsolutions.pl/ jako pomoc i wsparcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-03-2020, 10:05
KonradSkal KonradSkal jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
KonradSkal.polki.pl

Dzień Dobry zastanawiam się czy może słyszeliście o sklepach, gdzie sprzedają czujnik temperatury parownika. Ostatnio mój lokal miał problemy z napięciem i parę rzeczy się popsuło. Bardzo mi zależy, żeby części wytrzymały ze dwa, trzy sezony. Bardzo zależy mi też na czasie, więc czas przesyłki się dla mnie liczy. Liczę na wszą pomoc w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane Wczoraj, 18:13
mamasweettea mamasweettea jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamasweettea.polki.pl

Przede wszystkim warto mieć dodatki, do lokalu gastronomicznego, zwłaszcza jak mamy piekarnię czy cukiernię. Ja na przykład zainwestowałam w produkty od https://www.benler.pl/regaly-piekarnicze regały piekarnicze w kuchni naprawdę potrafią zajmować mało miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane Wczoraj, 18:33
guardian guardian jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
guardian.polki.pl

Każdy kto zamierza prowadzić większy czy mniejszy biznes powinien bardzo dokładnie wiedzieć z czym się wiąże niepłacenie lub płacenie nieterminowe składek na ZUS. Bardzo dobrze i czytelnie jest to opisane w jednej z porad firmy faktoringowej PragmaGo https://pragmago.pl/porada/konsekwen...us-w-terminie/. Bardzo przydatna lektura.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania