Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A niby o co ja sie tak dopytuje co ?
    Jedyne pytanie jakie sobie teraz zadaje to "Czy ta nasza biedna ziemia musi nosic takie pantofelki jak Ty "
    P.S Co to miotła nie odpaliła ?

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
      A niby o co ja sie tak dopytuje co ?
      Jedyne pytanie jakie sobie teraz zadaje to "Czy ta nasza biedna ziemia musi nosic takie pantofelki jak Ty "
      P.S Co to miotła nie odpaliła ?
      miotłą podłogi myjesz..?:P ja tak nie umiem.. sorki ale potrafie się mopem szybciej poruszać;p a lapka mam w kuchni wlaczonego non stop więc patrze co tam znowu napisałaś mądrego..oooo królowo;p

      kończe z WASZYM forum bo z parapetami żal gadać.. aaa i tak forum polki lepsze.. ludzie przyjaźnie nastawieni;-)

      Skomentuj


        I znowu szanowna pseudo farmaceutko nie zrozumialas aluzji ... ahhh
        A z mezem uklada mi sie doskonale. Przynajmniej nie musi robic sobie dobrze sam tak jak Twoj

        "kończe z WASZYM forum" - pierwsze madre zdanie wypowiedziane przez Ciebie Gratuluje, moze beda jeszcze z Ciebie "czlowieki"

        Skomentuj


          Nie, sayapoamore, Ty nadal nic nie rozumiesz..... naszym zamiarem było Cię zdeptać jak robaka i wszystkim pokazać, że jesteś kłamczuchą. Że szczycisz się wykształceniem, którego na domiar nie masz, a nawet jeśli to co mówisz jest prawdą (w co wątpię, bo nie wiesz na, kiedy studia kończysz, nie znasz się na testach ciążowych, nie wiesz ile mgr farmacji zarabia) to jest to tylko i wyłącznie zasługa Twoich rodziców (z czym się wcale nie kryjesz) więc nie masz prawa ludzi poniżać, bo Twoja postawa świadczy, że daleko Ci do człowieka mądrego i rozsądnego i nie jest to Twoja zasługa.
          Naszym zamiarem było Cie tak samo potraktować jak Ty traktujesz wszystkich w koło
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            przeciez to jest okrutna zenada...

            kurcze i Wy mnie pouczalyscie ze mlode matki to pstro w glowie,balangi.., itd, itp a tu co.. ?;/// przeciez takiego czegos to ja nawet przed blokiem nie mam a mieszkam w nieciekawej dzielnicy,
            Dziewczyny, spoko...-zmykam stad i nie powinnam sie tu wcale pojawiac;( pozdrawiam Was wszystkie!!!!

            Skomentuj


              Pa

              Skomentuj


                Goplana i Family, no po prostu super! Księżniczka widzę OBNAŻONA - ZATOPIONA!!! Niech ona już się na tym swoim mopie wymiksuje na inne forum. Ciekawe jak długo tam ją będą znosić z jej chamstwem, brakiem manier, ubliżaniem, kłamaniem jak z nut i prostactwem. Pewnie szybko się poznają.
                Na wszelki wypadek napisałam do admina na temat delikwentki, bo za tego buraka, czy ********ę i w ogóle obrażanie innych, to jej się ban na ten serwer należy.


                Skomentuj

                •    
                     

                  hej ja pozwole sie wtracic, czytalam co piszecie tutaj i w zupelnosci sie zgadzam z wami dziewczyny ,bylam bardzo ciekawa jak to sie wszystko potoczy lecz bylo pewne, ze dziewucha kreci rowno i ze w koncu sie z czyms wkopiemoge tylko pogratulowac wam wytrwalosci bo ja to bym nie dala rady z nia pisac ,jej posty to mnie do skrajnosci doprowadzaly wiec wolalam sie nie odzywac,ale szczerze takiego chamstwa jakim ona sieje dawno nie widzialam
                  GABRYSIA:12.03.2008.

                  Skomentuj


                    Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                    Tree wracajac do tego tematu z ta cala smarkula to nie mam zamiaru i nie mialam cie przekonuywac o swoich racjach. Ja po prostu nie lubie jak ktos swoje kompleksy chce na mnie leczyc. Ja przynajmniej pisze fakrty o tym cholernym wozku, a nie wyssane z palca wnioski na temat innej forumowiczki.
                    z tego wszystkiego zapomniałam Diabeleckie odpisać....
                    Noo szkoda, szkoda, że taką decyzję podjęłaś...
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      familytree.
                      widzisz jedni chcą dobrze a inni nie.
                      Przykre jest to że znowu zostałam obrażona.
                      ciągnąć tego tematu nie będę.
                      Mam nadzieje że choć z częścią was sobie wyjaśniłam,
                      lub dałam odczuć o co mi tak naprawdę chodziło.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no juz nie moge i tez sie poraz drugi wtrące zarty nie dzialaja to powaznie kobity!!!!!!
                        opanowac sie ja wam powiem ze w tej waszej awanturze Wszystkie jestescie takie same bo jesli któras byla by mądrzejsza od drugiej to by przestala reagowac na zaczepki wyluzowac i zamknąc ten wątek a tu jak w piaskownicy mysle ze nawet Ewa Drzyzga nie dalaby wam rady
                        i dziwie sie wam crejzolki bo naprawde czytajac wasze wypowiedzi uwazalam was za konkretne babki a tu taka masakra ech....

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                        .

                        Skomentuj


                          Dziewczyno pokaz mi gdzie ja cie obrazam.
                          Rejestrujesz sie na forum by szukac zrozumienia i akceptacji, pohamuj sie, bo nie od tego sa fora. Wez spojrz na to wszystko z dystansem. Jeszcze niedawno smiac z nas wszystkich ci sie chcialo, a teraz ciagle w tym watku piszesz. Popadasz ze skrajnosci w skrajnosc. Piszac o twoim wozku czy tez lozeczku dawalam ci do zrozumienia zebys nie byla taka hen do przodu, ze ty masz lepiej ode mnie, a nie ocenialam twojej osoby. Status spoleczny czesto jest nieadekwatny do inteligencji czy osobowosci. Czy ja tu wyciagalam twoje prywatne sprawy? Nie, ale za to ty musialas mase bzdur na moj temat wypisac. W szkole cie nie lubia, mama cie nie kocha czy co? Tak do przodu jestes, ale sama z siebie nic nie napiszesz. Zajrzalas tutaj dopiero po konkretnym zaproszeniu i jak zwykle myslalas, ze wszyscy cie po "glowe beda glaskac" i mowic jaka to ty wspaniala matka bedziesz. Spotkalas sie z czyms innym wiec sie nie podoba. Zauwazylam, ze jak ktos ma inne priorytety i poglady na zycie niz ty to agresywna zaczynasz sie robic. Popracuj nad tym to moze bez specjalisty sie obedzie. Poki co jestes przewrazliwiona na swoim punkcie. Nie wszystko co zle ja czy ludzie tutaj pisza dotyczy ciebie, wez to pod uwage. Jak na razie dyskusja z toba jest na marnym poziomie, wrecz depresja.
                          Czy ja chce zle? Nie. Nie mam zamiaru sie z nikim klocic, ale nie pozwole w bezczelny sposob atakowac mojej osoby wywodami z ksiezyca gdyz twoja osobe ominelam z daleka gdy pokazala sie w tym watku, ale ty uznalas, ze moja wypowiedz bazuje na twojej osobie.

                          Tree nie uwazam za stosowne sie klocic na forum, ale zauwaz, ze my tez czasami mialysmy ze soba ostrzejsza wymiane zdan, ale dalej potrafimy sie ze soba trzymac. To jest to co rozni nas (jak to pisze Gopi elite) od innych forumowiczek. Mloda za to nie potrafi przyjmowac krytyki, ktora uzasadnilam argumentami, a nie "ale ty glupia jestes ze takie cos kupilas" i nadal ciagnie ten temat, podtrzymujac napieta atmosfere tekstami typu "mysle, ze tu chodzi o stara sprzeczke miedzy mna a diabelecke" kiedy ja juz dawno zapomnialam jak wyglada ten nieszczesny przedmiot niezgody. Nie doczekala sie przeprosin gdyz nie mialam sobie nic do zarzucenia wiec nadal obrazona.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            Lulla dogadujemy sie telepatycznie, tez myslalam o pisemku do admina
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              Nie, sayapoamore, Ty nadal nic nie rozumiesz..... naszym zamiarem było Cię zdeptać jak robaka i wszystkim pokazać, że jesteś kłamczuchą. Że szczycisz się wykształceniem, którego na domiar nie masz, a nawet jeśli to co mówisz jest prawdą (w co wątpię, bo nie wiesz na, kiedy studia kończysz, nie znasz się na testach ciążowych, nie wiesz ile mgr farmacji zarabia) to jest to tylko i wyłącznie zasługa Twoich rodziców (z czym się wcale nie kryjesz) więc nie masz prawa ludzi poniżać, bo Twoja postawa świadczy, że daleko Ci do człowieka mądrego i rozsądnego i nie jest to Twoja zasługa.
                              Naszym zamiarem było Cie tak samo potraktować jak Ty traktujesz wszystkich w koło
                              Dziewczyny zapomniałam Wam napisac że skończyłam trzy kierunki studiów:jestem lekarzem,nauczycielką i hydraulikiem a teraz rozpoczynam czwarty kierunek-ale jestem mądra-ale i tak nie dorównam Cośtamamore
                              Alanek 14.09.2006

                              Skomentuj


                                Dzieci!!!!!

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                                .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X