Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    no wiesz właśnie mam przed sobą gazetkę z ogłoszeniami pracy ....
    w takiej mieścinie jak Rzeszów 5000-6000zł zarobisz to chyba faktycznie jak będziesz w rodzinnej firmie pracować

    żal Ci?? teraz znów wskakujesz na inny temat.. czepiasz się mojego miasta.. czy taka mieścina.. nie wiem.. poczytaj troche o tym mieście bo chyba za sporo to o nim nie wiesz.. ciekawe czy chociaż przez nie przejeżdżałaś..
    no ale nic wtrącilaś swoje 3 grosze i jesteś dumna gratuluje;-)
    ja tam bardzo lubie mój Rzeszów i serdecznie zapraszam

    Skomentuj

    •    
         

      To ja Ci laska cos powiem - kit wciskaj w okna a nie nam. Nie wiesz kiedy konczysz studia, pojecia nie masz o zakresie obowiazkow technika farmacji a w dodatku nie wiesz który test ciazowy jest najbardziej skuteczny i czy istnieje test, który niekoniecznie musi być wykonany z poranego moczu ? Juz widze te Twoje studia.

      Idz dziewczynko lepiej poczytac zanim zaczniesz bujac w oblokach. Bujac to my ale nie nas

      Skomentuj


        Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
        masz racje owszem.. może i nie umiem liczyć.. ale chodziło mi o to, że dopiero w następnym roku będę miała GRADUACJE
        Grduacja to jest uroczyste rozdanie dyplomów, czyli w przyszłym roku nadal nie będziesz obroniona, bo studia trwają przecież 5 lat

        A ja już jestem po studiach i obronie pracy mgr jak Cie to tak bardzo interesuje,
        ale dla mnie wykształcenie ważne nie jest, nie poniżam ludzi, którzy maja
        wykształcenia niższe.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
          To ja Ci laska cos powiem - kit wciskaj w okna a nie nam. Nie wiesz kiedy konczysz studia, pojecia nie masz o zakresie obowiazkow technika farmacji a w dodatku nie wiesz który test ciazowy jest najbardziej skuteczny i czy istnieje test, który niekoniecznie musi być wykonany z poranego moczu ? Juz widze te Twoje studia.

          Idz dziewczynko lepiej poczytac zanim zaczniesz bujac w oblokach. Bujac to my ale nie nas
          smieszna jestes.. przykro mi, ze takie rzeczy jak test ciazowy mi wypominasz.. bo sory, ale jesli przez 2 lata nie moglam zajsc w ciaze.. i robilam juz wszystkie mozliwe jakie byly na rynku.. to sory ale mialam prawo z ciekawosci zapytac który uzywałyscie..:|

          Skomentuj


            Tree jeszcze musi miec staz
            Nie pytalas ktorego uzywalysmy - pytalas czy taki wogole istnieje ! Wez sie laska juz nie osmieszaj ... zalosna jestes i krecisz jak cholera.
            Wpadlas i to nie tylko z pierwszym dzieckiem

            Skomentuj


              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              Grduacja to jest uroczyste rozdanie dyplomów, czyli w przyszłym roku nadal nie będziesz obroniona, bo studia trwają przecież 5 lat

              A ja już jestem po studiach i obronie pracy mgr jak Cie to tak bardzo interesuje,
              ale dla mnie wykształcenie ważne nie jest, nie poniżam ludzi, którzy maja
              wykształcenia niższe.
              prace magisterska mam w polowie skonczona buraku.. dzieki rodzicom..;]

              Skomentuj


                Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                Tree jeszcze musi miec staz
                Nie pytalas ktorego uzywalysmy - pytalas czy taki wogole istnieje ! Wez sie laska juz nie osmieszaj ... zalosna jestes i krecisz jak cholera.
                staż.. przeszłam w tamtym roku u rodziców w aptece i nie zamierzam zadnej z was niczego udowadniac..

                Skomentuj

                •    
                     

                  No tak ktos musial Ci ja napisac A staz jest po zakonczeniu nauki wczesniej to moze praktyka . Zreszta dopiero na 3 roku wybiera sie specjalizacje wiec jak moglas odbyc staz bez specjalizacji co ? Wez sie nie pograzaj ...

                  Skomentuj


                    Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                    No tak ktos musial Ci ja napisac A staz jest po zakonczeniu nauki wczesniej to moze praktyka . Zreszta dopiero na 3 roku wybiera sie specjalizacje wiec jak moglas odbyc staz bez specjalizacji co ?
                    może mam Ci opowiedzieć jak się kombinuje aby do czegoś w życiu dojść?

                    Skomentuj


                      Skoro to wyksztalcenie takie wazne to owszem matury nie mam, baaa nazwet zawodowki, ale to chyba ze wzgledu na to, ze jestem uczennica liceum wiec trudno robic i zetke i liceum jednoczesnie.

                      Tree wracajac do tego tematu z ta cala smarkula to nie mam zamiaru i nie mialam cie przekonuywac o swoich racjach. Ja po prostu nie lubie jak ktos swoje kompleksy chce na mnie leczyc. Ja przynajmniej pisze fakrty o tym cholernym wozku, a nie wyssane z palca wnioski na temat innej forumowiczki.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        sayapoamore dzieki, ja bez kombinacji wiele osiagnelam.WIdac Ty inaczej nei potrafisz niz kombinowac Szkoda ze Ci rodzice farmaceuci <niedowiarek> wpoili takie zasady

                        Skomentuj


                          Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                          No tak ktos musial Ci ja napisac A staz jest po zakonczeniu nauki wczesniej to moze praktyka . Zreszta dopiero na 3 roku wybiera sie specjalizacje wiec jak moglas odbyc staz bez specjalizacji co ? Wez sie nie pograzaj ...
                          niech juz cie o to glowa nie boli.. w nastepnym roku osobiscie wkleje tutaj swój dyplom i napisze z dedykacja dla najbardziej wscibskiej ze wscibskich bab- GOPLANY królowej forum ;-) a tymczasem dupeczki wybaczcie ale cóż póki Kubuś spi ide zmywać podłogi;p piszcie więcej co bym miała jutro co czytać..

                          Skomentuj


                            Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                            sayapoamore dzieki, ja bez kombinacji wiele osiagnelam.WIdac Ty inaczej nei potrafisz niz kombinowac Szkoda ze Ci rodzice farmaceuci <niedowiarek> wpoili takie zasady
                            to bardzo Ci gratuluje.. ;-) powinnaś być z siebie dumna..

                            Skomentuj


                              Sayapoamore jak ci sie nudzi to idz na spacer, poodychaj swiezym powietrzem, dluzej nam juz swojej glupoty i prostactwa udowadniac nie mussisz.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                Rozumiem ze do przyszlego roku bedziesz kase zbierac co by na bazarku go kupic. Widzisz a my mamy zdobyte za wiedze a nie kase.
                                Masz pecha bo zle trafilas z ta farmacja .Nastepnym razem wymysl cos trudniejszego

                                Ano jestem z siebie dumna - nie musze ludziom kitu wciskac tak jak Ty. Pojecia nie masz o czym piszesz.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X