Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Cari no właśnie ja czytałam już na temat tych szczepień i chcieliśmy się wszyscy zaszczepić (bo my głównie po lesie łazimy) tylko nie mogę znaleźć ceny. Wiesz coś na ten temat ?
    Proszę Cię bardzo
    Szczepionka przeciwko kleszczom w dawce dla dziecka to 50-60 zł. Dla dorosłego 60-70zł.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Nusiak Pokaż wiadomość
      Carin i widzisz tym oto sposobem według naszej szanownej koleżanki
      zostaniesz uznana za próżna matkę. Bo pytasz nas a nie lekarza
      Grunt za kogo ja się uważam.

      Skomentuj


        Napisane przez Nusiak Pokaż wiadomość
        Tree to trzeba szczepić 3 razy, chyba po miesiącu, po trzech i po 12 a potem
        co kilka lat szczepionka przypominająca ale ceny nie znam
        Jeżeli dziecko skończyło już rok, wystarcza jedna dawka szczepionki o nazwie Act-HIB lub Hiberix. Szczepionka jest na receptę.

        Skomentuj


          Dzięki, no to w sumie nie źle, myślałam, że będą droższe. Ja tam nie chodze
          nigdzie po krzakach, ale tego Julka i męża bym chciała zaszczepić, tym bardziej
          że ponoć w tym roku wysyp jest.
          Ale to nic.... mój pies nie był przez 2 dni w lesie tylko po osiedlu chodził a i
          tak przyniósł 2 do domu, czyli i na trawniki pod blokami trzeba uważać.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Bo kleszcze to teraz wszędzie się czają, krzaki nie krzaki. Chociaż ja w życiu kleszcza nie miałam.

            Skomentuj


              Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
              Grunt za kogo ja się uważam.
              Nusiak.. nie wiem po co zaczynasz znów temat.. ale wg. mnie Carin jest bardziej doświadczona od Was wszystkich.. i czasem mam nawet wrażenie, że Ona to chyba lekarzem jest.. albo bardzo umiejętnie potrafi korzystać z neta;] bo na wszystko znajduje odpowiedź.. i sorki ale nie wypowiadaj się za mnie jakie ja mam zdanie o Carin.. bo to takie dziecinne.. zapewne uwierz mi bardziej mi pomogła niż Ty..

              Pozdrawiam Carin

              Skomentuj


                Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                Nusiak.. nie wiem po co zaczynasz znów temat.. ale wg. mnie Carin jest bardziej doświadczona od Was wszystkich.. i czasem mam nawet wrażenie, że Ona to chyba lekarzem jest.. albo bardzo umiejętnie potrafi korzystać z neta;] bo na wszystko znajduje odpowiedź.. i sorki ale nie wypowiadaj się za mnie jakie ja mam zdanie o Carin.. bo to takie dziecinne.. zapewne uwierz mi bardziej mi pomogła niż Ty..

                Pozdrawiam Carin
                Zawstydzasz mnie . No jak nie od dziś wiadomo w internecie można znaleźć wszystko , bo lekarz ze mnie żaden. Chociaż nie ukrywam, że czasem łatwiej napisać na forum. A teraz koniec już tej wymiany jakże różnych poglądów.

                Pozdrawiam sayapoamore

                Skomentuj

                •    
                     

                  sayapoamore masz rację, że są takie osoby jak Carin, taka różniąca się
                  od Ciebie
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    sayapoamore masz rację, że są takie osoby jak Carin, taka różniąca się
                    od Ciebie
                    Tree dobra.. weź już wyluzuj.. jak cie rajcuje ciągniecie tak bzdurnego tematu i wyżywanie się na innych czyt. na mnie.. to idź się wykrzycz na pole.. to jest już nudne.. jak dla Ciebie mogę być pusta..ważne, że ja znam swoją wartość

                    mimo wszystko pozdrawiam i postaraj się być mniej uszczypliwa..

                    Skomentuj


                      Witam serdecznie.
                      Milo dolaczyc do grona starych wyjadaczek.
                      Nie zauwazylam zebym w swojej wczesniejszej wypowiedzi napisala o konkretnej osobie - pisalam ogolnie, bo mi taka fantastyczna mysl do glowy wpadla. Jednak widze, ze co niektorzy wszystko biora do siebie, wszytsko podpisuja pod swojaj osobe (egoizm myslowy jak to Lulla nazwala). Co do Mlodej to chyba dluzszy komentarz sobie daruje, bo jezeli chciala mnie obrazic to jej sie nie udalo. Uwazam to jednak za atak na moja osobe, ale widze,ze sie panience madrowac odechcialo gdy kilka kolezanek jej napisalo co mysli o jej zachowaniu. Jedyne co to wkurza mnie, ze ktos wie lepiej ode mnie jak wyglada moja sytuacja. W tym watku zaczelo sie robic po prostu beznadziejne. Pojawily sie forumowiczki, ktore oceniaja ludzi ich nie znajac, baaa nawet pisza co dane osoby w wolnym czasie robia. Jezeli Tree siedzi na lawce i obgaduje wszystkich dookola to ejts tylko i wylacznie jej sprawa i nie nam to oceniac. Forum od tego nie ejst. Tu sie wymienia poglady i doswiadczenia.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dla mnie nie jesteś pusta, bo nie mnie Cię oceniać. Aczkolwiek popis
                        dałaś niezły. A co do uszczypliwości ... hmm... świetna rada od kogoś kto
                        posty pisze w takim stylu jak Ty.
                        Last edited by FamilyTree; 27-04-2009, 16:36.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Tree to chyba nie do mnie?
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                            Tree to chyba nie do mnie?
                            ależ skąd do tej wyżej
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              diabelecke.
                              nie wzrusza mnie to co tu już laski piszą.
                              bo im bardziej zagłębiam się w czytanie , tym bardziej śmiać mi się z was wszystkich chce.
                              bo mam wyobrażenie o was że gadam z jakimiś starymi babami które siedzą ciągle na komputerze i poprzez swoje nie dowartościowanie życiowe dowartościowują się tutaj.
                              Ja uważam że napisałaś to bezczelnie o mnie.
                              i mogę sobie tak myśleć.

                              No teraz dziewczynki czekam na was ,
                              zmieszajcie mnie z błotem


                              pozdrawiam jedną wytrwałą w tym temacie.

                              Skomentuj


                                Moja droga jedyna niedowartosciowana osoba tutaj jestes ty - czlowiek "tupnie" a ty uciekasz z podwinietym ogonem, bo ci sie wypowiedzi nie podobaly, a na sam koniec ublizasz wszystkim dookola, bo jestes niezrozumiana przez swiat.
                                Ze swoich kompleksow lecz sie gdzie indziej, bo psujesz mila atmosfere na forum. Malym placzliwym dziewczynkom kotre nie potrafia dyskutowac podziekujemy.

                                Myslec mozesz sobie co chcesz, nikt ci nie zabroni, ale nie masz prawa oceniac innych ludzi w taki sposob jaki to czynisz. Po raz kolejny udowodnilas, ze jestes zwykla smarkula.


                                PS. Idz w kącie poplakac, bo sie komus twoj wozek nie podoba... A propos tego wozka... ponoic ty jestes w lepszej sytuacji, ale to nie ja wszystko kupuje uzywane.
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X