Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Recenzja Bebilon Alerlac

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Recenzja Bebilon Alerlac

    Bebilon Alerlac to w Naszym wypadku strzał w dziesiątkę. Wcześniej jedliśmy inną kaszkę, która miała na celu to samo działanie no, ale wystąpiły problemy z wypróżnianiem się, syn niechętnie ją jadł, a jak już jadł to z kwaśną miną. Z Alerlaciem zupełnie odwrotnie, je, chętnie otwiera buzię, bez żadnego przymusu mamy Poza tym cena też nie jest aż taka wysoka. Podoba mi się również opakowanie, po otwarciu można je łatwo zamknąć i nic się nie wysypuje ze środka. Po Bebilonie Alerlac u mojego synka nie wystąpiły żadne reakcje alergiczne, dlatego polecam bardzo wszystkim mamą alergików. Moja ocena to 10/.
  •    
       

    #2
    Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

    U nas Bebilon jako bezglutenowy produkt zbożowy sprawdził się rewelacyjnie u mojego szkraba który jest alergikiem. Synek ma wyraźny apetyt spożywania kaszki, a akurat jesteśmy na etapie rozszerzania diety. Ja nie mam żadnych obaw co do jej podawania. Dobra konsystencja, przyjemny zapach, ekonomiczne opakowanie. Dobra jakość w dobrej cenie !

    Skomentuj


      #3
      Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

      Kaszkę do testowania dostalismy wczoraj. Dzisiaj na śniadanie wypróbowałyśmy. Ze startym jabłkiem. Kaszka sama w sobie jest słodkawa, mimo iż nie zawiera cukru. Córce smakowała. Bardzo dobra alternatywa dla ryzowych czy kukurydzianych kaszek dla niemowlat które sa mega słodkie. Łatwo ja rozmieszać, nie zostaja grudki. Jestem bardzo z niej zadowolona. Polecam. Dla alergików i niealergików

      Skomentuj


        #4
        Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

        Bebilon Alerlac --- córka polubiła bardzo i ze smakiem się zajada...do tego cieszy mnie bardzo świadomość tego, że kaszka nie szkodzi jej ponieważ jest bezglutenowa...zasmuca mnie tylko fakt iż jest bardzo słodka :/ hmmm do takiego opakowania powinna być również dołączona miarka- byłoby fajnie... co do reakcji brzuszkowych niewiele mogę powiedzieć ponieważ podałam ją niuni tylko 2 razy- dostałyśmy ją 2 dni temu....Ogólnie jesteśmy na TAK i POLECAMY

        Skomentuj


          #5
          Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

          Kaszkę córka jadła ze smakiem , sama kaszka ma idealną konsystencję, nie powstają grudki a opakowanie jest bardzo ekonomiczne. W trakcie jej stosowania nie zauważyłam u córeczki żadnych oznak nietolerancji . Z decydowanie POLECAM!!!!!!!!!!!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

            Kaszka Bebilon Alerlac jest testowana u nas od trzech dni. Jestem pod wrażeniem wydajnego opakowania kaszki i wygodnego zamknięcia. Mojemu synkowi kaszka bardzo smakuje. Nie uczula go, dobrze się po niej czuje ,a jego brzuszek prawidłowo trawi tę kaszkę. Smakuje zarówno w postaci czystej jak i z dodatkiem musu z banana. Mi osobiście również bardzo zasmakowała i powiem szczerze, że jest o niebo lepsza niż produkt konkurencyjny. Lepiej się rozpuszcza, nie robią się grudki a jej smak nie jest przesadnie słodki. Cukier na etykiecie również nie występuje na pierwszym miejscu, co mnie bardzo cieszy. Nasza opinia jest jak najbardziej pozytywna.


            Skomentuj


              #7
              Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

              Kaszka jest rewelacyjna dla dzieci z alergią ( jak mój synek). Dzięki niej nasze śniadanka stały sie pełno wartościowym posiłkiem. Kaszka jest słodkawa i dzięki temu syn pochłania ją w oka mgnieniu Opakowanie jest wydajne, kaszka się dobrze rozprowadza, ma delikatną konsystencje, na pewno ją w przyszłości zakupię. Polecam wszystkim alergikom!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                Jesteśmy z pociechą w trakcie testu i muszę przyznać, że jesteśmy zadowolone. Kaszka znika bez problemów choć mam prawdziwego niejadka. Z pozostałych obserwacji jak to przy alergiach nie zauważyłam żadnych wyprysków, plam czy wysypek, także jesteśmy zadowoleni cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w testach kaszkę oceniamy bardzo pozytywnie nie uczula, nie jest jej mało możemy ją polecić

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                  Bebilon Alerlac testujemy od kilku dni. od razu przeczytałam skład, który jest satysfakcjonujący. Dla Malucha z alergią na białko mleka i/lub soi krowiego wręcz idealne. Także dla niemowlaków i dzieci z nietolerancją gluteny. A w miejsce usuniętych produktów Bebilon wprowadził wiele innych, zamiennych wartości odżywczych. Sam smak wcale nie jest zbyt słodki. Córci przypadł do gustu. My jesteśmy zachwycone produktem. Jest wart polecenia.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                    Kaszka bardzo mojemu synkowi smakuje, a ja, zapoznając się ze składem, jestem spokojna o zdrowie synka. Sam proces przyszykowania kaszki jest banalny, posiłek ma fajną konsystencję i słodki smak, za którym dzieci zwykle przepadają. Ciekawostką jest dla mnie możliwość zagęszczania kaszką zupek, jak w przepisie dołączonym do kaszki ( zupa dyniowa ). Synek lubi ją jadać z dodatkiem sparzonej, kwaskowatej żurawiny. Po spożyciu nie ma żadnych reakcji alergicznych. Polecamy
                    Life holds special magic for those who dare to dream

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                      testujemy i my! Izunia ma 1,5 roku, alergię na gluten (dostaje od niego krostek). Dostaliśmy się do testów Bebilon alerlac i to najlepsze,co nas mogło spotkać! cera znacznie się poprawiła,nie występują po kaszce problemy brzuszkowe. Kaszka ma znakomity skład i co najważniejsze- smakuje naszej królewnie! serdecznie polecam rodzicom dzieci z alergią pokarmową i uczuleniami....

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                        Od kilkunastu dni testuję kaszkę ALERLAC i muszę -z niemałą radością -stwierdzić, że kaszka dopasowała się do wymogów mojego wnuczka, który nie jest zwolennikiem kaszek, jedynie smakują mu ryżowe. Kaszka jest bardzo wygodna w przyrządzaniu, świetnie się rozpuszcza i - co najważniejsze- służy mojemu wnuczkowi. Pierwszy posiłek wykonałam z małej jej ilości, aby zaobserwować reakcję wnuczka na jej smak. Okazało się, że wnuczek po zjedzeniu domagał się dodatkowej porcji. Obecnie codziennie modyfikuję posiłki dodając do nich kaszkę ALERLAC / do zupki, deserów, czy nawet ziemniaczków/. Kaszka nie powoduje skutków ubocznych, a wręcz przeciwnie: reguluje pracę żołądka i ułatwia wypróżnienia. Warto też dodać, że jej skład jest doskonale dobrany dla rozwoju dziecka. Bardzo polecam. U mnie kaszka ALERLAC ma już swoje stałe miejsce w pożywieniu.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                          Jesteśmy w trakcie testowania Kaszki Alerlac Bebioln.
                          Bardzo ucieszylismy się,kiedy przesyłka doszła i od razu wzięlismy sie do testowania.
                          Mój synek uwielbia wszelkie nowości,które mu wprowadzam,więc nie mógł doczekać się kiedy ja wypróbuję Chodź jest malutki,to wiedział,że ta kaszka jest dla niego.
                          Synek jest bardzo zadowolony,uwielbia jeść ta kaszkę na sniadanie.
                          Bardzo szybko się ją przyrządza a to dla nas bardzo duży plus.Synek bywa bardzo niecierpliwy i lubi dostawać wszystko natychmiast
                          Nie zauważyłam u niego żadnych boleści brzuszka ,biegunki czy innych objawów które mogły by świadczyć o alergii. Bardzo wygodne i duże opakowanie.Kasza szybko i łatwo się rozpuszcza.W smaku jest smaczna ,więc od razu mojemu synkowi przypadła do gustu.
                          Polecam

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                            Kaszkę Bebilon Alerlac oceniamy na 6+ ! Rewelacyjny produkt, smaczny o puszystej konsystencji i delikatnym przyjemnym zapachu, sprawdził się u nas w 100%. Nikodem nie miał po niej żadnych rewolucji żołądkowych i zjadł ją ze smakiem bez żadnego marudzenia Jak najbardziej polecamy, kaszka jest wydajna i prosta w przyrzadzeniu, swietnie smakuje rowniez z dodatkiem owocow (co dosc istotne poniewaz po dodaniu owocow niektore kaszki sa tak srasznie slodkie ze nasze malenstwo nie chce ich jesc)

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                              Dla mojego małego alergika kaszka spisuje się na medal. Dziecko polubiło nowy smak i je ją z miłą chęcią. Czasem do kaszki dodam owoc, by jej urozmaicić dietę i było smacznie i zdrowo. Kaszkę Bebilon Alerlac polecam wszystkim mamom.
                              Czy istnieje perkusja w pudełku ? Jasne że tak . Zapraszam Cię na jedyne Polskie, największe forum o cajonach https://www.facebook.com/groups/polishcajon/

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X