Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: noworoczne skarby 2011

    Z Kalisza a Wy?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: noworoczne skarby 2011

      Skomentuj


        #33
        Odp: noworoczne skarby 2011

        W sumie my jesteśmy z różnych części świata. Z polski i spoza. Ja z Mysłowic jestem.
        Karina


        Skomentuj


          #34
          Odp: noworoczne skarby 2011

          witam sie i ja

          wczoraj mielismy tylko szczepienie bez wazenia ale moj babel przybiera okolo 250g tygodniowo choc juz czuje jego wage w szczegolnosci jak niose go z fotelikiem...

          majajula powinnas troszke uwazac na slowa ktore piszesz bo jest z nami od poczatku mama-edytka ktora moglas urazic nazywahjac inne matki p o j e b a n y m i...sorki ale to nie nasza sprawa co daje juz maluszkowi moglysmy wyrazic zdanie ze my niwe dajemy jeszcze maluszkom stalych pokarmow ale nie od razu takie slowa tak jak juz pisalam kazdy ma swoje zdanie i robi wedlug wlasnego rozumu i sumienia i przekonan a edytka ma takie wiec spoko niech tak robi nic mi do tego....




          Skomentuj


            #35
            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej mamcie powiedzcie mi kiedy dostalyscie pierwsza miesiaczke po porodzie,bo ja juz tydzien nie plamilam a od wczoraj zaczelam krwawic i wydaje mi sie ze to miesiaczka ,bo brzuch mnie boli tak jak zawsze.Czy mozliwe jest zebym tak wczesnie dostala okres,dodam ze nie karmie piersia



            Skomentuj


              #36
              Odp: noworoczne skarby 2011

              Napisane przez ania1981jc Pokaż wiadomość
              Witam Was kochane mamusie tak wiec o sobie jestem mama3 chłopców Oskarka 10lat (3145g),Oliwierka 7lat (2840g)i Marcelka1miesiacnajmłodszy synek wazył 3950g ,obecnie jestem na macierzyńskim,z dniem porodu skonczyła mi się umowa,co tam jeszcze mamusie chca wiedziec? pozdrawiam
              To masz wesoło jak ja tylko że ja z 3 pannami

              Ninka ja zawsze dosadnie się wypowiadam i nie będę głaskać po główce mamy która bądż co bądź krzywdzi swoje dziecko
              Karlin też coś tam dawała swojej małej i też tego nie pochwalam ale normalna z niej dziewczyna i się nie obraża i chyba nie czuje się urażona bo się udziela dalej.
              W k u r w i a mnie poprostu eksperymentowanie na dzieciach i już. Dam to ciekawe czy będzie miało wzdęcia albo kloki dam to ciekawe czy dostanie skrętu kiszek.
              Ja proponuję odrazu sadzajcie do stołu i niej jedzą mielonego po co mleko dawać
              Last edited by majajula; 30-03-2011, 11:34.


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                #37
                Odp: noworoczne skarby 2011

                Napisane przez aniazio Pokaż wiadomość
                hej mamcie powiedzcie mi kiedy dostalyscie pierwsza miesiaczke po porodzie,bo ja juz tydzien nie plamilam a od wczoraj zaczelam krwawic i wydaje mi sie ze to miesiaczka ,bo brzuch mnie boli tak jak zawsze.Czy mozliwe jest zebym tak wczesnie dostala okres,dodam ze nie karmie piersia
                Ania bardzo możliwe że to okres

                Ja mam nadzieję że będzie tak jak z dziewczynkami że dopiero w okolicach Bożego Narodzenia


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Majajula śmiać mi sie chce z tego twojego postu teraz. Znaczy nie obraz sie ale zabawny. Ja dałam małej na smoczku tylko spróbbować. Hehe. i czekolady z kinderka i tyle Wiesz, wydaje mi sie, że jak dam kropelke czegos na smoczku nowego albo poliże dwa razy językiem czekolade to nic jej nie bedzie. Zatwardzenia też nie miała ani uczulenia. Ja bede robiła tak jak robiłam ze starszą. Jak skończy 4 miesiąc to zaczynam od zupki i deserka po troszku. Najpierw łyżeszka, potem dwie, potem 5 i pokolei. No bez przesady. A Ninka wydaje mi sie że też nie robi tak, że już wprowadziła osobny posiłek "dorosły" do diety dzidziusia.
                  Karina


                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    karin masz racje moj jest caly czas na mleczku i tylko na mleczku i zamierzam dawac jak najdluzej mleczko bo jak na razie tyle mu wystarcza i jest ok wiec mysle ze okolo 4,5-5 miesiaca zaczne cos wprowadzac typu pcoerki jabuszkowe i jakas marchewczeke ziemniaczek itp
                    sory majajula ale co do twoich wypowiedzi zdania nie zmienie mozesz miec swoje zdanie ale nie od razu wyzywac itp itd...




                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      majajula a skad wiesz ze krzywdzi robilas badania... tak jak pisalam moze wojtusia przewod pokarmowy jest dojrzalszy i jest wszystko ok z nim...




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        zeby byla jasnosc ja tez nie podalabym tak wczesnie czegokolwiek bo uwazam ze mleczko jest wystarczaja a niektore mamy nawet zageszczaja mleczko ja tego tez nie robilam choc przy pierwsym mialam taka ochote bo jadl co 1,5h 24h ale uwazam ze nie wolno kogos krytykowac potepiac i obrazac tylko dlatego ze ma sie inne zdanie kazde zdanie trzeba szanowac tak samo jak osobe je wypowiadajaca co nei \znaczy ze od razu musimy sie z tym zdaniem zgadzac




                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Napisane przez ninkapa Pokaż wiadomość
                          majajula a skad wiesz ze krzywdzi robilas badania... tak jak pisalam moze wojtusia przewod pokarmowy jest dojrzalszy i jest wszystko ok z nim...
                          Do 6 miesiąca życia układ pokarmowy dziecka jest nie dojrzały i dlatego zaleca się podawać tylko mleko

                          ale wiecie róbcie sobie co chcecie a jeśli komuś coś nie pasi może się nie wypowiadać a ja nie zmienię swojego sposobu bycia po komuś to się nie podoba
                          mówię co myślę - taka jestem


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            A my byliśmy na wczasach w szpitalu ale było nawet nawet
                            Chłopcy mieli brzydki kaszelek i wolałam nie ryzykować leczenia w domu Michałka i z mężem zdecydowaliśmy że tak będzie najbezpieczniej a że nie miałam z kim Adama zostawić to leżeliśmy w trojkę.Ale Adam tam miał raj tzn szalał jak opętany nawet na wózku nauczył się śmigać(tym inwalidzkim) mi Ciary przechodziły bo źle mi się kojarzy ale on miał frajdę więc przymykałam oko

                            Wiecie co Michał przesypia mi całą noc.Czasami przesypia mi 6 godz a wczoraj przespał mi 8 bez pobudki na cyca i nie wiem czy to dobrze czy źle.Bo Adam budził się co 1 -2 godz

                            A u was widzę ostro się dzieje

                            Ale ja jestem za Majajulą..
                            Co do podawania jedzenia to trochę nowości wniosę...tzn w szpitalu była cyganka która miała 13 lat i dziecko miesięczne ogólnie karmiła piersią ale wyobraźcie sobie że próbowała karmić dziecko szyną wsadziła mu do buzi potem wyciągała chaotycznie bo się krztusił .To dopiero trzeba mieć łep no ale tak jest jak dziecko dziecko ma
                            Adaś ur.09.2008.
                            Michałek
                            [Iur.02.2011 o [/I]

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej
                              widze że dyskusja o wprowadzanie nowości do menu maluszka.
                              ja poczekam do 6 m-ca. Marysi wprowadzałam po 4 m-cu ale wtedy był jeszcze inny schemat żywienia. mi w szpitalu mówili żeby tylko po 4 m-cu wprowadzić trochę glutenu np.z jabłkiem. ale ja chyba z tym tez zaczekam. chyba że nie będzie przybierac prawidłowo.

                              Ignaś od 2 w nocy marudził mi. w końcu wziełam go do siebie i spaliśmy do 7.30. tak fajnie się przytulił. tylko teraz kark mnie trochę boli.
                              mam nadzieje że się do tego nie przyzwyczai, ale inaczej byłabym dzisiaj nie do życia.
                              kupiłam dzisiaj Marysi legginsy, tunike i czpeczke na wiosne. bo przez tą swoją zimową mi zachorowała. na dworze ciepło a to na prawde cieplutka czapka jest.




                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Hej babeczki a czy edymis poczuła sie dotknięta to mysle ze powinna sie ewentualnie wypowiedziec sama a nie tu sie tocza jakies niepotrzebne niemile dyskusje!

                                no a my oczywiscie od rana niemalze na spacerze teraz jemy obiady i idziemy dalej jak ma mi marudzic w domu to przynajmniej w wozku spi no i chyba dzis Szymkowi rower wycoiagne bo pogoda piekna pytanie tylko czy kask mu sie na glowe jeszcze zmiesci...???

                                a maly chyba zalapie katarek ode mnie bo kicha i kicha i kicha... a jakby zalapal to co mu dac? b onie mial Szymek w tak mlodym wieku dopiero gdzies po roczku... alllle moze nie zalapie tylko sie wybroni tym kichaniem?

                                ok babki idziemy na miasto

                                ach no i zapomnialam przywitac nowa mamcie!!! witaj ja z zamościa
                                Last edited by aguszasza; 30-03-2011, 14:11.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X