Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakość ubranek dziecięcych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakość ubranek dziecięcych

    Macie jakieś swoje ulubione marki ciuszków dla dzieci? Gdzie kupujecie ubranka, które posłużą trochę dłużej niż do pierwszego prania? Czy napis na metce 100% bawełna zawsze gwarantuje nam dobrą jakość?
  •    
       

    #2
    Odp: Jakość ubranek dziecięcych

    Zależy jaka to bawełna. Bo jak chińska to jakość średnia. Mam np. dwie bardzo podobne bluzki dla moich córek, obie 100% bawełna, ceny niby podobne z tymże jedna made in poland a druga made in china. No i china już niestety poszła na straty a z polską nic a nic się nie stało mimo że piorę raz w tygodniu bo córka ją bardzo lubi. Ja kupuję zazwyczaj w H&M albo na targach, mam dwa sprawdzone stoiska i panie mają tam bardzo porządne ciuchy w miarę przystępnych cenach.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakość ubranek dziecięcych

      Dokładnie 100 % bawełna nie zawsze oznacza 100 % bawełny, łatwo teraz napatoczyć się na wszelakie podróbki i substytuty. Osobiście do zakupów polecam używać jedynie sprawdzonych sklepów, gdzie masz pewność że dostaniesz to co zamawiasz

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakość ubranek dziecięcych

        I nawet są ubranka o których rozmawialiśmy, takowe można spokojnie kupować, gorzej jakbyście próbowali z allegro,tam to ciężko dostać coś o tak dobrej jakości.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakość ubranek dziecięcych

          A ja polecam sklep www.maxmia.eu, ubranka dobrej jakości, ładnie wykończone, a poza tym bezproblemowa wysyłka i możliwość zwrotów. Na allegro się trochę zawiodłam, bo wszystko co kupowałam było po paru praniach do wyrzucenia, ale może po prostu miałam pecha…

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakość ubranek dziecięcych

            Trzeba dokładnie sprawdzać skład ubranek,tak abyśmy potem nie byli rozczarowani. Poza tym ważne jest także to gdzie kupujemy,w jakim sklepie bo jeżeli w dobrym i sprawdzonym to raczej nie ma się czego obawiać.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakość ubranek dziecięcych

              Bardzo ważne jest aby jakość ubranek dla dzieci była najwyższa z racji tego że w większości mają bezpośredni kontakt ze skórą. Sprawdzam zawsze skład materiału ale także łatwo też poznać "w dotyku" czy to dobra bawełna czy badziewie. Często kupuję w "sekendhendach" dla oszczędności ale też dlatego że pomimo iż są używane to jakość ich jest bardzo dobra.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jakość ubranek dziecięcych

                Ja mam kilka ulubionych skalepów z odzieżą i przeważnie tylko w nich robię zakupy. Zawsze sprawdzam też ajkość materiału empirycznie - przez dotyk. A jeśli zaś chodzi o metki - skład na nich podany nie zawsze ma niestety odzwierciedlenie w rzeczywistości...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jakość ubranek dziecięcych

                  Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
                  A jeśli zaś chodzi o metki - skład na nich podany nie zawsze ma niestety odzwierciedlenie w rzeczywistości...
                  Ja już nieraz się na to nacięłam, po praniu "bawełna" zmechaciła się i zniekształciła. Często też traciła kolor lub zmieniała "fason"
                  Te ancymonki wyglądają całkiem fajnie i porządnie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jakość ubranek dziecięcych

                    Na jakość ubranek dziecięcych trzeba zwracać szczególną uwagę,tym bardziej że jest wiele "dobrych" firm które reklamują dobrą jakość a w praktyce wypada to zupełnie inaczej. Warto szukać w sklepach internetowych z artykułami dla dzieci gdzie jest taniej,a wybór ubranek mamy szeroki.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jakość ubranek dziecięcych

                      Napisane przez gienia3 Pokaż wiadomość
                      Macie jakieś swoje ulubione marki ciuszków dla dzieci? Gdzie kupujecie ubranka, które posłużą trochę dłużej niż do pierwszego prania? Czy napis na metce 100% bawełna zawsze gwarantuje nam dobrą jakość?
                      ja uwielbiam ciuchy cartersa, sa drogie ale cudne. Sprowadzam je dla ddzieci z Kanady. Trzeba [amietac iz ich rozmiarowka jest zaniżona

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jakość ubranek dziecięcych

                        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                        ja uwielbiam ciuchy cartersa, sa drogie ale cudne. Sprowadzam je dla ddzieci z Kanady. Trzeba [amietac iz ich rozmiarowka jest zaniżona
                        rzeczywiscie firma Carters ma bardzo dobre jakosciowo rzeczy - mamy dużo ubranek od kuzynku Mężą i rzeczy mimo wielu pran są bardzo dobrej jakosci nic sie z nimi nie dzieje i mozna je juz kupic w PL z tego co sie orientuje

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jakość ubranek dziecięcych

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          rzeczywiscie firma Carters ma bardzo dobre jakosciowo rzeczy - mamy dużo ubranek od kuzynku Mężą i rzeczy mimo wielu pran są bardzo dobrej jakosci nic sie z nimi nie dzieje i mozna je juz kupic w PL z tego co sie orientuje
                          ja na allegro widzilam. Zdcydowanei carters to nr jeden dla dzieci. Mam tez duzo cichow calvina klaina dla dzieci. Jeansy mają idealne
                          Kiedys pamietam kupilam dzieciom leginsy z biedronki i po 3 godzinach mialy dziury na kolanie.....

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jakość ubranek dziecięcych

                            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                            ja na allegro widzilam. Zdcydowanei carters to nr jeden dla dzieci. Mam tez duzo cichow calvina klaina dla dzieci. Jeansy mają idealne
                            Kiedys pamietam kupilam dzieciom leginsy z biedronki i po 3 godzinach mialy dziury na kolanie.....
                            na pewno jest sklep internetowy gdzie sprzedaja cartersa i w którejs galerii w krakowie tez jest sklep bo Zoska dostala od znajomej ubrania kupione w sklpeie stacjonarnym

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jakość ubranek dziecięcych

                              Wydaje mi się że wszystko zleży od kolekcji. Miałam wrażenie że ubranka z H&M są super do póki nie trafiłam na bluzeczkę która rozwlekła się po 2 praniach. Najlepiej dotykać przed zakupem i zbierać paragony aby w razie czego złożyć reklamację.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X