Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Laureaci konkursu witaminowego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Laureaci konkursu witaminowego

    Drodzy Użytkownicy!
    W imieniu marki Juvit serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Wasze obserwacje i doświadczenia są bardzo cenne, dlatego jury nie miało łatwego zadania.

    Laureaci konkursu:
    1. MagdaiMichalina (post #6) - dyskwalifikacja (pkt 3.5. regulaminu)
    2. antalis (post #34)
    3. golcia20 (post #61)

    Nowa laureatka konkursu witaminowego to: koniczek_88 (post #49)


    Zwycięzcy otrzymują zestaw nagród, w skład którego wchodzi:
    - Ramka cyfrowa,
    - Bon o wartości 150 PLN,
    - Zestaw witamin dla mamy i dziecka (BluMAG jedyny, Juvit baby D3),
    - Plastry Ibum Ice (przynoszące ulgę podczas gorączki).


    Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.

    Redakcja
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Laureaci konkursu witaminowego

    Przykro pisać, ale jak dla mnie część postu autorki MagdaiMichalina jest skopiowana ze strony http://abcleki.pl/artykul/witaminy-d...sa-takie-wazne

    A taki sam post Antalis znajduje się na tej stronie http://dziecko-info.rodzice.pl/showthread.php?p=3712924 , mimo zapisu w regulaminie, że, cytuję ,,Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane."
    Moja prawie dorosła córka


    Moja wyrośnięta kruszynka

    Skomentuj


      #3
      Odp: Laureaci konkursu witaminowego

      Gdybym wiedziała ze chodzi o wypisanie nazewnictwa witamin i ich znaczenie przepisałabym z ksiazki z podstawowki syna.Myslałam ze chodziło tu o opisenie wlasnych doswiadczen z witaminami i dlaczego je stosujemy-troche nie ładnie droga redakcjo......plagiat
      Last edited by koliberek71; 04-12-2011, 17:24.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Laureaci konkursu witaminowego

        No właśnie, przecież zadanie konkursowe brzmi Czy warto i dlaczego należy podawać niemowlętom witaminy? Jakie są Wasze opinie na ten temat? Czy ,,opiniami na ten temat" jest wypisanie właściwości witamin? Chyba nie...
        Moja prawie dorosła córka


        Moja wyrośnięta kruszynka

        Skomentuj


          #5
          Odp: Laureaci konkursu witaminowego

          Szkoda że regulaminu nawet nie trzeba przestrzegać a nagrody dostają osoby KOPIUJĄCE wypowidzi z innych portali i od innych osób, a ci którzy wyrażają swoją opinię tak jak w pytaniu konkursowym nie są laureatami... Niestety w tej Polsce chyba sie nigdy i nigdzie sprawiedliwości nie doczekamy... A szkoda ...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Laureaci konkursu witaminowego

            No to ładnie, człowiek się produkuje, pisze swoje opinie i pisze to co przeżył na własnej skórze, a tu proszę Redakcja wybiera posty z opisami książkowymi, to nie jest fair.
            Last edited by janiaD; 07-12-2011, 11:17.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Laureaci konkursu witaminowego

              janiaD, apteczki nie rysowałam ja, tylko moja czternastoletnia córka, co zresztą zaznaczyłam w komentarzu. W twoim imieniu przekażę jej gratulacje perfekcyjnego rysunku i proszę, nie wypowiadaj sie w sprawach, o których nie masz pojęcia.
              Moja prawie dorosła córka


              Moja wyrośnięta kruszynka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Laureaci konkursu witaminowego

                ) Spoko, gratuluję.
                Last edited by janiaD; 07-12-2011, 11:17.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Laureaci konkursu witaminowego

                  Ok, nie chcę sie już kłócić, zwłaszcza, że to wątek o konkursie witaminowym. Mam tylko nadzieję, że redakcja tutaj zajrzy, bo mamy do czynienia z dwoma wygranymi pracami, które naruszają regulamin.
                  Moja prawie dorosła córka


                  Moja wyrośnięta kruszynka

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Laureaci konkursu witaminowego

                    Pewnie Dziewczyny,macie rację.Prace nie spełniają wymogów regulaminu.Redakcja powinna to przejrzeć i podjąć jakąś decyzję.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Laureaci konkursu witaminowego

                      Przygnębiające to co się dzieje, bo przecież wiele osób bierze udział w konkursie, pisze fajne i mądre teksty, a inna osoba skopiuje je z Internetu i na dodatek wygrywa. Od razu zaznaczam, ze w konkursie udziału nie brałam, więc na pewno nie piszę tego ,,z zazdrości". Dziwi mnie jednak, że nadal nie ma odzewu redakcji.






                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Laureaci konkursu witaminowego

                        Słuchajcie Kochani,zgłosiłam to naszej Redakcji...
                        Dostałam dziś wiadomość,że sponsor został o tym poinformowany i musimy czekać na jego decyzję.
                        Miejmy nadzieję,że podejmie jakieś radykalne kroki.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Laureaci konkursu witaminowego

                          Drogie Użytkowniczki!
                          W związku z Waszymi wątpliwościami odnośnie złamania zasad regulaminu przez laureatki konkursu, Redakcja wraz z Komisją Konkursową uprzejmie informuje, że:

                          Wg pkt. 3.5. regulaminu konkursowego, który brzmi:
                          "Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
"
                          oraz zgodnie z pkt. 3.8.:
                          "Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.

"

                          Redakcja wraz z Komisją Konkursową podjęli decyzję o dyskwalifikacji jednej z laureatek konkursu.

                          Wypowiedź laureatki nr 1 (nick: MagdaiMichalina) została skopiowana z artykułu dostępnego w internecie, zatem nie jest jej wypowiedzią autorską i musi zostać zdyskwalifikowana.

                          Laureatka nr 2 (nick: antalis) nie zostaje zdyskwalifikowana, ponieważ jej wypowiedź zamieszczona w naszym konkursie ukazała się pierwsza, zatem nie narusza pkt. 3.5. regulaminu konkursowego.

                          Nowa laureatka konkursu witaminowego to: koniczek_88 (post #49)

                          W przyszłości w celu uniknięcia podobnych sytuacji prosimy przed przystąpieniem do konkursu o dokładne zapoznanie się z REGULAMINEM.

                          Pozdrawiamy,
                          Redakcja
                          pozdrawiamy,
                          Redakcja MamoToJa.pl

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Laureaci konkursu witaminowego

                            Bardzo dziękujemy za wyjaśnienie tych kwestii i gratulacje dla nowej laureatki
                            Moja prawie dorosła córka


                            Moja wyrośnięta kruszynka

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Laureaci konkursu witaminowego

                              No to gratuluję...fajnie,że sprawa się rozwiązała.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X