Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wyprawka.

    Ciężko skompletować wyprawkę dla dziecka w 100 % przed narodzinami. Zawsze okazuje się że coś jeszcze trzeba dokupić. Powiem Wam, że ważna jest też dobra pościel dla dzidziusia. Nawet nie możecie sobie wyobrazić ile naszukałam się porządnego sklepu z pościelą i kocykami dla dzieci, w końcu kupiłam jakiś czas temu, (prezent dla siostry, a właściwie jej synka) i dalej jej służy poniżej link dla zainteresowanych:
    http://****************/koce_dla_dzieci.html

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wyprawka.

      To też fakt,często nie sposób skompletować wyprawki dla dziecka tak w 100% i kilka rzeczy należy dokupić także wtedy kiedy dziecko jest już na świecie Ze swojej strony mogę polecić także zestawy ładnej i ciepłej pościeli dla dziecka, u nas znajdziecie szeroki wybór.

      Skomentuj


        Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

        Napisane przez ja29 Pokaż wiadomość
        Ja od wielu osób słyszałam opinię że własnie te nowe butelki z canpol babies się nie odbarwiają, nie żółkną jak inne co mnie bardzo cieszy
        potwierdzam butelki są świetne - otrzymałam je do testowania z canpolu i sprawdzają się super, są lekkie ale zarazem trwałe, nie rysują się podczas użytkowania, łatwo się je myje i sterylizuje, dziecko ładnie z nich piło - polecam

        Skomentuj


          Odp: Wyprawka.

          Napisane przez truskawka91
          My mamy już wszystko oprócz ubranek. Przeglądałam dzisiaj ubranka na http://przymierzanko.pl/ubranka/producer/1 i przymierzałam je na wirtualnego manekina. Ułożyłam kilka fajnych zestawów i za kilka dni pojedziemy do sklepu i kupimy to co nam się spodobało.
          Kolejny post w którym polecasz tą stronkę.... to nie miejsce na reklamy ;/

          Skomentuj


            Odp: Wyprawka.

            Jesli chodzi o wyprawkę, polecam spisać sobie na kartce to co się przyda, nie raz mamy w szaleństwie zakupów kupują zbyt dużo ubranek których nie raz nawet nie zdążą ubrać maleństwo bo zbyt szybko wyrasta.
            Podobnie kremy, balsamy szampony.... warto kupowac w mniejszych opakowaniach, nie zużywa się ich szybko a nieraz maluch potrafi mieć na nie uczulenie, wówczas mniejsza strata

            Skomentuj


              Odp: Wyprawka.

              Jestem w trakcie szykowania wyprawki dla mojego maleństwa i jak patrzę na listę co jeszcze muszę kupić to jestem przerażona a zostało mi nie całe 8 tyg.
              Najlepiej jest kupować po troszeczku bo w tedy tak bardzo tego nie odczówamy i nie mdlejemy przy kasie słysząc sumę do zapłaty

              Skomentuj


                Odp: Wyprawka.

                My także kupowaliśmy po trochu,w każdym dniu,tygodniu coś innego co akurat mi się przypomniało i też ma mam wrażenie że dzięki temu poszło mniej pieniędzy,warto poszukać oczywiście w dobrych sklepach internetowych gdzie jest taniej.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wyprawka.

                  Ja już mam prawie skompletowaną wyprawkę, też kupowałam cyklicznie, termin mam na grudnia. Teraz tylko dokupuję jak coś mi się spodoba lub skusi mnie fajna promocja. Ostatni mój zakup to chusteczki nawilżające Tami MyBaby Cotton z Rossmanna, mają bardzo dobry skład, więc myślę, że będą odpowiednie dla mojego synka i oliwka Bambino. Torba już czeka spakowana.

                  Skomentuj


                    Odp: Wyprawka.

                    Ja też kompletuje na raty tą wyprawkę grubsze zakupy typu wózek, łożeczko, laktator, podgrzewacz i butelki planuje na końcówkę ciąży.
                    Chusteczki pielęgnacyjne już mam (w tesco szeciopaka kupiłam w fajnej promocji ), wanienkę mam, kosmetyki część mam w formie mini produktów do sprawdzenie by uniknąć zbędnych zakupów gdy okaze się że np mojemu maleństwo nie odpowiadają (ale kupię kilka pełnowymiarowych), wiec zostały mi jeszcze :
                    -pieluszki jednorazowe i tetrowe
                    -ręczniczek z kapturkiem
                    -termometr i taki do wanienki, ciążki, szczoteczka do włosków, aplikator do czyszczenia noska
                    dla nie:
                    -wkładki do karmienia i poporodowe, podkłady
                    -zastanawiam się nad przewijakiem, ale chyba zakupię go jak już urodzę i faktycznie stwierdzę że jest mi niezbędny (mam mało miejsca)
                    No to chyba by było na tyle, wszelkie ubranka, body , śpioszki - dużo dostałam więc zakupie po sztuce do szpitala czy lekarza

                    Skomentuj


                      Odp: Wyprawka.

                      Całą wyprawkę warto kupić przez internet znacznie niższe koszty. Ja atak zrobiłam, trochę przesadziłam chcąc żeby niczego nie brakowało mam sporo rzeczy z których dziecko nie skorzysta np. 14 smoczków od 0-3m

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wyprawka.

                        o matko po co Ci aż 14 smoczków ? 1 wystarczy na bardzo długo . Czyli 1 smoczek przeznaczasz na 4 dni ? Matko... Mój synek ma dopiero 3 smoka a ma 2 latka

                        Skomentuj


                          Odp: Wyprawka.

                          Faktycznie z tymi smoczkami Cię poniosło
                          Ja mam dwa smoczki bo dostałam w gratisie do zakupów , ale mam nadzieję, że mały będzie korzystał bardzo sporadycznie

                          Skomentuj


                            Odp: Wyprawka.

                            No ja już mam dość sporo rzeczy. Nie będę Was może zanudzać i nie będę wymieniać ale na koniec zostało mi kupić tylko pampersy, patyczki do uszu, gaziki ze spirytusem do pępka, takie rzeczy, reszta już jest i tylko czeka

                            Skomentuj


                              Odp: Wyprawka.

                              Wyprawkę dokłądniej będę kompletować miesiąc przed porodem, teraz kupuje jak coś wpadnie mi w oko i jest w atrkcyjnej cenie.

                              Skomentuj


                                Odp: Wyprawka.

                                Teraz warto w kwestii wyprawki poszukać też w dobrych sklepach internetowych z artykułami dziecięcymi,ponieważ z racji świąt możemy spotkać szereg ciekawych rabatów i promocji,więc to się opłaca

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X