Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-02-2016, 15:30
dzustynaa_ dzustynaa_ jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dzustynaa_.polki.pl

Domyślnie Odp: Bezpieczny samochód

Większość samochodów jest bezpieczna. Nikt w obecnych czasach nie dopuści do produkcji samochodu który nie spełnia wymagań.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-03-2016, 03:58
vicky0019 vicky0019 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
vicky0019.polki.pl

Nawet gdy mamy bezpieczny samochód nadal powinniśmy pamiętać o tym, że może nam się przytrafić jakiś wypadek. W moją znajoma ostatnio wjechał samochód i z pomocą likwidacja szkod honda naprawy bezgotowkowe udalo się jej samochód naprawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2016, 09:11
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Przede wszystkim trzeba dbać o stan techniczny auta. Tutaj http://maxmag.pl/usuwanie-wgniecen-w...-lakierowania/ możecie poczytać na temat usuwania wgnieceń bez lakierowania. Wydaję mi się, że warto to robić, nawet jeśli wgniecenia nie wpływają bezpośrednio na nasze bezpieczeństwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-04-2016, 11:57
hhalina90 hhalina90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
hhalina90.polki.pl

Podobno Ople są bardzo bezpieczne, podobnie jak i inne niemieckie samochody. Z samochodów Opla na rodzinny samochód najbardziej nadaje się chyba Opel Meriva - mamy go od kilku tygodni i jest dość przestronny i wygodny i chyba co najważniejsze ma sporo ułatwień dla rodziny. Tutaj http://www.autozoliborz.pl/opel-promocje był ostatnio w sporym rabacie - my wzięliśmy go na wyprzedaży.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-04-2016, 10:41
dominika82 dominika82 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dominika82.polki.pl

Jesli wysokiem standardem dla osoby, ktora zaczela ten watek jest posiadanie poduszki powietrznej, to mysle, ze kazdy samochod jest bezpieczny
Szczerze, to uwazam, ze takie terenowce z napędem na cztery, sa najbezpieczniejsze.. wlasnie ze wzgledu na swoje wymiary
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-04-2016, 10:45
testolandia testolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
testolandia.polki.pl

Zdjęcia: 10

Fajnie mieć samochód z możliwością zaczeopienia fotelika z isofixem. Nowsze modele samochodów z reguły w standarcvie maja taka możliwość.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2016, 07:25
kiwi2 kiwi2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kiwi2.polki.pl

A czy zastanawiałyście się kiedyś jaki wpływ na bezpieczeństwo ma oświetlenie samochodu? Jazda po zmroku ze słabymi światłami to tak jak igranie z ogniem.
O tym jak dobrać żarówki i na co uważać przy ich wymianie przeczytacie w tym artykule: https://nocar.pl/blog/na-co-uwazac-p...w-samochodzie/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-04-2016, 18:51
aros's Avatar
aros aros jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aros.polki.pl

Miasto: Warszawa

Likwidacja szkody zawsze jest łatwiejsza, gdy przejmuje formalności warsztat. W moim przypadku naprawą autka po małej stłuczce i rozliczeniem bezgotówkowym z towarzystwem ubezpieczeniowym zajęła się firma www.sztukalakierowania.pl z Warszawy. Bardzo sobie ich chwalę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-04-2016, 17:56
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Jeśli o mnie chodzi to samochód po stłuczce nie jest już w pełni bezpieczny. Strefa zgniotu jest zupełnie inna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-04-2016, 20:58
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

iamkludka, moim zdaniem wszystko zależy od tego jak duża była szkoda. Małe wgniecenia chyba nie mają wpływu na bezpieczeństwo samochodu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania