Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-06-2014, 10:56
michalinaka michalinaka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
michalinaka.polki.pl

Domyślnie Odp: Prezent dla rodziców

Ja dla rodziców kupiłem ostatnio z Groupona kolację dla dwojga - to akurat z okazji rocznicy. Natomiast tak z okazji Dnia Matki lub Dnia Ojca to dla rodziców bardzo często kupuję ramki i w nie wstawiam swoje zdjęcia Zawsze to miło chyba skoro już niestety razem nie mieszkamy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2014, 13:01
bla_nka bla_nka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bla_nka.polki.pl

Ja swoim rodzicom wykupiłam pakiet na wyjazd weekendowy na 30 rocznicę ślubu. Przyjechali bardzo zadowoleni, odprężeni.
Wcześniej byłam w tym spa sama, z jakiejś promocji skorzystałam.
Okolica jest cicha, spokojna, jest gdzie pospacerować...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-06-2014, 11:35
kasiamango kasiamango jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasiamango.polki.pl

Ciężki temat, może taki fotoobraz na ścianę? Zawsze możesz się bardziej postarać i zamówić zdjęcie rodziców myślę, że byłby to fajny prezent, a rodzice byli by na pewno zadowoleni i wzruszeni...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-06-2014, 13:19
Oluchna87's Avatar
Oluchna87 Oluchna87 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Oluchna87.polki.pl

Super źródłem pomysłów na prezent dla rodziców sa sklepy z gadżetami. Jeśli rodzice lubią niebanalne akcesoria domowe, to tam jest ich wielki wybór, np. niewidzialna półka na książki, wazon w kształcie papierowej torby na zakupy czy suszarka do naczyń w formie trawnika - to naprawdę fajne produkty. A czego nie ma? Opłaty za przesyłkę .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-06-2014, 23:12
masienka's Avatar
masienka masienka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
masienka.polki.pl

Miasto: Łowicz

Cieżko kupić wspólny prezent dla rodziców, ale np kupon do jakiejś restauracji i kina byłby niezłym pomysłem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-06-2014, 00:44
Oluchna87's Avatar
Oluchna87 Oluchna87 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Oluchna87.polki.pl

Cytat:
Napisał Oluchna87 Zobacz post
Super źródłem pomysłów na prezent dla rodziców sa sklepy z gadżetami. Jeśli rodzice lubią niebanalne akcesoria domowe, to tam jest ich wielki wybór, np. niewidzialna półka na książki, wazon w kształcie papierowej torby na zakupy czy suszarka do naczyń w formie trawnika - to naprawdę fajne produkty. A czego nie ma? Opłaty za przesyłkę .
Nie wiem czemu wcięło mi link . Powyżej chodziło mi o sklep (...). No, teraz tamta wypowiedź jest kompletna .

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 24-07-2014 o 11:29.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-06-2014, 10:13
redro redro jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
redro.polki.pl

Może warto rodzicom sprezentować im "metamorfozę" pokoju? Zdjęcie, które budzi wiele dobrych wspomnień w fajnej formie graficznej można wykorzystać jako obraz, czy fototapeta. Możesz też zainnwestować w gotową fototapetę z ich ulubionym miejscem - morzem, górami, hiszpańskimi uliczkami. Sądzę, że to dobry sposób na prezent, dość niskim kosztem, ale z wieloletnim efektem. Nie ma nic bardziej romantycznego niż budząc się przypominac sobie wszystkie wartościowe chwile.

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 24-07-2014 o 11:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-06-2014, 11:43
myloview myloview jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
myloview.polki.pl

Jeśli faktycznie dobrym prezentem okaże się remont domu czy konkretnego miejsca. Trzeba koniecznie zrobić wywiad środowiskowy - co lubią. Może się okazać że pepitka na ścianę wcale nie będzie dobry pomysłem dla Taty. Prawdobodobnie najbezpieczniejszym będzie zapytać - czasem prezenty niespodzianki, choć urocze, mogą stanowić pewien problem. Może wspólnie podejmiecie decyzję - zaprezentuj wzory fototapety do sypialni czy do salonu, niech znajdą wspólny język. Może skuszą Cię rabaty dostępne w CZTERECH KATACH? Wtedy zamiast 80,100 czy 200 zł za 100x100 zapłacisz o 35% taniej

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 24-07-2014 o 11:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-06-2014, 12:03
longeuro1172 longeuro1172 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
longeuro1172.polki.pl

Ja rodzicom sprawiłabym day spa, myślę, że taki prezent z pewnością by ich ucieszył, na pewno odpoczęliby od codziennych problemów, zrelaksowali się i poczuli jak miło jest spędzać czas tylko razem we dwoje myślę, że byłby to znakomity prezent
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-06-2014, 11:27
daliak daliak jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
daliak.polki.pl

Myślę, że z wycieczki na pewno by się ucieszyli, zwłaszcza, że to może być takie przypomnienie "miesiąca miodowego"- jeśli mieli, a jeśli nie mieli to tym bardziej taki prezent będzie trafiony. Dodatkowo możecie zrobić coś same niby to banalne, ale jakie piękne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania