Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-01-2014, 20:30
dyt dyt jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dyt.polki.pl

Domyślnie Odp: Prezent dla rodziców

Hmm dla rodziców, to może fotokalendarz?? Jest jeszcze początek roku, więc taki prezent będzie jak znalazł. Sama na dzień babci chcę zrobić takie prezenty

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 11-06-2014 o 15:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2014, 17:29
ECOBRONWYN2328 ECOBRONWYN2328 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ECOBRONWYN2328.polki.pl

Angry

a ja bym kupiła tą zmywarkę. będzie im służyć lata i trochę ich odciąży

_

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 11-06-2014 o 15:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-02-2014, 13:24
Julieee Julieee jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Julieee.polki.pl

Ja bym nie kupiła zmywarki na prezent. Faktycznie, tak jak już ktoś wcześniej wspominał dobrym pomysłem byłaby wycieczka. Można też podarować jakiś dobry alkohol i słodycze z wyższej półki jak np.importowana czekolada. Jeśli chcesz coś sentymentalnego, to możesz też pomyśleć o jakimś albumie ze zdjęciami.

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 11-06-2014 o 15:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-04-2014, 12:03
brawurka1 brawurka1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
brawurka1.polki.pl

Zmywarka jest dobrym pomysłem. Uważam, że dla starszych osób tym bardziej - zaoszczędzą czas i "rączki", że tak powiem. My też z rodzeństwem zrobiliśmy mamie taki prezent i naprawdę nie żałujemy - korzysta, nie męczy się przy ręcznym zmywaniu. Powiem jak to jest z moją zmywarką - mam zmywarkę naprawdę dobrej firmy, ale często na szklankach pozostawały zacieki. Jak im zaradzić?
1. Często czyść sito na dnie zmywarki.
2. Kupuj sól i inne specyfiki do zmywarek - nie oszczędzaj na tym.
Ale tak jak mówię- pomysł jak najbardziej jest w porządku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-04-2014, 11:31
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Moim zdaniem pomysł ze zmywarką jest świetny i chyba go wykorzystam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-04-2014, 11:51
EmmyZ EmmyZ jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
EmmyZ.polki.pl

Generalnie wyszło jednak tak, że kupiliśmy pralkę. Wyniknęło to z tego, że jakoś przy obiedzie rozmawialiśmy o tym, że kiedyś to trzeba było się narobić a teraz ma się wszytskie roboty kuchenne,piekarniki itd. i m.in. zmywarki i że jest to duże ułatwienie i odciążenie. Na co moja mama powiedziała, że ona nawet jakby miała pieniądze, to nie kupiłaby zmywarki, bo jak ona jest sama z ojcem, to zmywania mają tyle co nic a poza tym nie jest to dla niej żaden problem pozmywać. Trochę nas to zmieszało, bo plan zakupu zmywarki był już całkiem zaawansowany, ale z drugiej strony dobrze, że coś takiego wyszło, bo zostałby kupiony prezent, z którego nie byłaby zadowolona. Zamiast zmywarki postanowiłyśmy kupić pralkę, znaleźliśmy na http://elektrogadzeciarz.blogspot.co...a-ranking.html dosyć dobre opinie co do jednej pralki elektroluxa, pojechaliśmy do MediaMarktu i zamieniliśmy zmywarkę, która była już dla nas zarezerwowana na tą właśnie pralkę. Prezent chyba był udany, bo gdy powiedzieliśmy, że początkowo myśleliśmy o zmywarce, to mama powiedziała, że całe szczęście,że doszło tej rozmowy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-05-2014, 13:29
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Jeśli rzadko wyjeżdżali gdzieś razem to wycieczka, niekoniecznie daleko i długa, może okazać się idealnym prezentem. Ja swoim rodzicom zaplanowałam weekend majowy w stolicy. Dawno nie byli, a lubią kulturę, muzea i te klimaty. Zarezerwowałam pokój, bo stamtąd wszędzie blisko i zapewniono mnie o całkowitej obsłudze w zakresie imprez kulturalnych i rezerwacji biletów z hotelu. Nawet nie wiecie jak im się podobało. Dzięki obsłudze hotelu szli tam, gdzie chcieli, hotelowa restauracja serwuje pyszności, więc głodni nie byli i cały czas tylko o tej Warszawie mówią. Super

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 11-06-2014 o 15:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-05-2014, 11:30
anciakarwon anciakarwon jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anciakarwon.polki.pl

Każdy prezent będzie dobry jak sprawi im przyjemność, ważne aby byli z tego zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-05-2014, 21:53
Oluchna87's Avatar
Oluchna87 Oluchna87 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Oluchna87.polki.pl

Dołączę ze swoim pomysłem na prezent dla rodziców. Jest takie praktyczne i ciekawe urządzenie kuchenne o nazwie Aeropress, które umożliwia zaparzanie kawy w nietypowy sposób, a przy tym "wyciska" z niej to, co najlepsze w smaku. Uważam, że ten sprzęt może sprawić wiele frajdy rodzicom popijającym kawkę.

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 11-06-2014 o 15:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-06-2014, 06:49
szdzisaw szdzisaw jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szdzisaw.polki.pl

Najlepszym prezentem dla rodziców uśmiech swojego dziecka i gdy się widzi,że trud wychowania się opłacił i dziecko nie stacza się.Też prezenty własnoręcznie robione mają większą wartość.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania