Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-01-2018, 10:00
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81
Domyślnie Odp: Poranna kawa

Witam,
U nas dziś mroźne ale słonko jest. Na budowie się tworzy hydraulika nareszcie. I najgorsze jak człek się nie zna. I nie wiem co i jak z grzaniem. Chyba będzie tylko gaz bo jak przeliczalismy to i jak pytalam bo znajomych co mają gazowe to na to samo wychodzi. A teraz jeszcze zaoszczyli wymogi dot. palenia węglem i drzewem bo my pod Krakowem mieszkamy.
Dominika blog polubiony . Moja Zosia właśnie wróciła do przedszkola po tygodniu choroby. W tym tygodniu mają przedstawić dla babć i dziadków jasełka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2018, 17:19
Sixakuj738's Avatar
Sixakuj738 Sixakuj738 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Sixakuj738.polki.pl

Ja bym poszukał na ten temat porad w Internecie. Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie
Stary 16-01-2018, 10:10
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Witam Was i Dominika również ciebie po przerwie na fb polubiłam twój blog i powodzenia w prowadzeniu
Ja jak zwykle czasu nie mam a jeszcze komputer jak się zatnie to masakra
Z Laurą muszę na szczepienie jechać tylko się umówić muszę dokładnie kiedy
Ziiiiimno strasznie aż się nic nie chce
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2018, 12:57
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Pięknie dziękuję za polubienie :*********
Oj u nas też zimno ale nie ma śniegu. Synuś rozpacza bo w tym roku jeszcze śniegu nie widział a on czeka żeby na sankach pojeździć
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2018, 08:38
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Witam Was.
U nas znów słońce i ciut śniegu tylko na sanki nie ma szans co smuci Zoske strasznie
U nas hydraulika skończona tzn pierwszy etap drugi po tynkach. I stanęło na tylko gazie do ogrzewania plus kominek. Beata u Was macie kominek bo kojarzę ten cudny piec kaflowy Twój?
Beata jak tak szaro i buro to rzeczywiscie nic się nie chce, ale jak słońce to jakoś więcej człowiek zrobi
Dominika teraz zima strasznie kiepska, a potem bedzue się ciągła tak bo kwietnia tak jak w tamtym roku
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2018, 10:33
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Zdjęcia: 11

Hej!

U nas znów chorobowo. Ola chodzi do przedszkola na szczęście zdrowa, a Jaś mi znów zaczął kaszleć...byłam u lekarza-podobno tylko przeziębienie, ale już się niepokoję. Stawiacie dzieciom bańki? W naszej rodzinie dzieci w koło strasznie chorują, najmłodszy kuzyn podobno ma krztusiec, biedne maleństwo (ma miesiąć), szpitale przepełnione... niech przychodzi mróz i wymrozi te zarazki, albo już wiosna-jeszcze tylko dwa miesiące.

Justyna
-kiedy Jasełka? u nas dopiero w lutym dzień babci i dziadka. Dużo osob stawia teraz na gaz, a kominek jako dodatkowe źródło ciepła bardzo dobre rozwiązanie gdyby coś się zadziało z tym pierwszym. U nas miesiąc temu z piecem był problem i grzaliśmy się właśnie kominkiem naszym, z tym, że jest on bez żadnych płaszczy wodnych i innych bajerów, ale filar idzie tak że grzeje nam salon i jedną sypialnię.

Domnika-pozdrawiam Cię ciepło Blog polubiony, powodzenia w blogowaniu

Beata-czas leci jak szalony, a już wieczór gdy dzieci idą spać to już zupełnie, jak 5 minut, a zawsze tyle planuję zrobić, a ostatnio nawet laptopa nie chce mi się włączyć. Jak po szczepieniu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2018, 11:50
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

witam,
ja szydełkuje spinki dodatkowe bo spodobały się i jeszcze siostrze obiecałam dla dziewczyn
Patrycjau nas jasełka jutro, dzieciaki dzielnie ćwiczą,
Zośka wczoraj coś wczoraj znów pokasływała, ale poszła i chyba powrócą inhalacje z soli, właśnie krztusiec panuje bo tutaj w szkole też dzieci były chore... jedna dziewczyna przez miesiąc była w szpitalu bo początkowo zle była leczona, druga szybciej doszła do siebie.
Hydraulika skończona - w sumie półtora dnia im to zajęło, teraz dalsza część elektryki - ale to końcówka i tynki ale to dopiero kwiecień/maj. Nie planuje kominka z płaszczem, tylko z rozprowadzeniem ciepła - taki sposób jest u moich rodziców, że kominek zasila w sumie 5 pokoi.
Dla Jasia i maleństwa z Waszej rodziny zdrowia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2018, 16:07
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Hej

Justyna- intrygują mnie te spineczki na szydełku, jak masz ochotę wrzuć proszę zdjęcie
I jak Jasełka? Zosia chętnie występowała?

Nie doszedł nam kalendarz na czas na dzień babci, pech, trzeba będzie coś na szybko kombinować samodzielnie żeby z pustymi rękami nie iść, a fotokalendarz damy na tygodniu. Jasiek kaszle dalej, znów czeka nas wizyta u lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2018, 19:39
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Patrycja zdrówka dla Jasia. Szkoda z tym prezentem. U nas Zosia w przedszkolu robila laurki fajne i prezent taki od nas tez musiala juz dac bo nie wytrzymalo dziecie. Występy udane, Zosia ładnie powiedziała swoją rolę, reszta dzieci także super w sumie jeden chłopczyk nie wyszedł bo się stresować i płakał. Zosi było przykro bo stąd babcia nie przyszła bo była u lekarza choć teść zawinił bo on mógł po nią jechać ale tesciu jak tesciu jemu na rękę było bo ani on nie przyszedł mimo że był w domu ale sam nie pójdzie.
Foto zalacze z laptopa bo z tel nie idzie mi to. Spinki bardzo proste w wyglądzie jeszcze muszę gdzieś kupić guziki materiałowe i z guzukami zrobić
Załączone Grafiki
File Type: jpg 20180120_201346.jpg (91.0 KB, 4 wyświetleń)
File Type: jpg IMG_20180115_113443_233.jpg (91.1 KB, 3 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2018, 13:56
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Hej!

W niedziele zaliczyłam z Jaśkiem pogotowie, bo się wystraszyłam furczenia i tego, że na oskrzela mu poszło, ale na szczęście nie był to aż tak poważny stan. Dziś kontrola u naszego pediatry i Jaś dostał do regularnego stosowania wziewnego leki. Więc walczymy dalej z chorobami.

Justyna- Bardzo fajnie wyglądają te spineczki. Są urocze i niepowtarzalne, nie przesadzone i gustowne, super opcja dla tych nieszczęsnych sklepowych plastików Szkoda, że moje dziecko nie lubi spinek i opasek, jedynie gumki toleruje ale też tylko niektóre.
Z Oluśką zrobiłyśmy mydełka dla dziadków, nie miałam w ogóle pomysłu na zastępy prezent. I pewnie wzrusz był oglądać jak Zosia występuje, to był jej pierwszy taki występ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania