Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-04-2017, 11:31
olizz1 olizz1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
olizz1.polki.pl

Domyślnie Odp: Ciekawy prezent dla żeglarza.

Spinki do mankietów bardzo fajny pomysł. Warto zastanowić się nad dobrą zapalniczką sztormową- do bardzo przydatny prezent dla żeglarza (wiem z doświadczenia )
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2017, 20:05
foxi foxi jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
foxi.polki.pl

Jak żeglarz to morze raczej lubi. Może pomyślcie o jakimś wypadzie na majówkę http://www.obliczaziemi.pl/morze/wlochy/ .Włochy mają w tym zakresie tyle do zaoferowania przecież.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-04-2017, 22:16
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Niestety nie mam pojęcia co może przydać się żeglarzowi. Ale jeśli jeździ też autem to możesz pomyśleć o takim rozwiązaniu jak gadżety do samochodu. Znajdziesz wiele różnych propozycji, na pewno coś wpadnie Ci w oko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2017, 11:39
modana102 modana102 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
modana102.polki.pl

Ja bym celowała w jakieś gadżety z motywami żeglarskimi A moze jakieś marynarskie torby sportowe? W internecie jest dużo akcesoriów z tym motywem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2017, 23:10
ivy900's Avatar
ivy900 ivy900 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ivy900.polki.pl

Moim zdaniem warto zapytać jakiegoś speca o to...
Stary 25-09-2017, 15:22
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

A jak sobie myślę, że takiemu żeglarzowi dałabym figurkę Świętego Mikołaja. Jest on patronem podróżników. A jedna z opowieści mówi, że uratował marynarzy w czasie wielkiego sztormu. Możecie o tym przeczytać na http://www.listymikolaja.pl/swiety-m...up-z-miry.html . Raczej bym odpuściła wszystkie rzeczy z motywami żeglarskimi, no bo pewnie w domu ma tego multum. Jest to tak oklepane, że każdy pewnie mu daje takie rzeczy. Zawsze można się danej osoby zapytać co chce. A to czym się zajmuje często nie ma znaczenia. No bo co każdemu muzykowi daje się coś z motywem nut, no raczej nie. A czy każdemu kucharzowi zawsze kupuje się coś do kuchni. No też nie. Tak więc żeglarzowi można kupić coś jak tego Mikołaja nieoczywistego, a jednak połączonego z jego zawodem, lub nawiązującego do tego co robi po pracy. Warto jako prezent dawać też rzeczy praktyczne, no bo na pewno się przydadzą. Mało kto się przyzna, ale dużo osób lubi dostawać coś dobrego do zjedzenia. Jakieś słodycze i alkohol, których wcześniej nie próbował. Albo na prezent daje się coś co dana osoba chce, ale jest jej szkoda na to kasy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2017, 22:11
nawojka843 nawojka843 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nawojka843.polki.pl

Jak żeglarz to musi być rum !
Stary 28-09-2017, 08:12
slowotworczy397 slowotworczy397 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
slowotworczy397.polki.pl

Często jest tak że kupno prezentu mającego związek z pracą to najgorsze możliwe wyjście, skąd wiadomo że on akurat lubi swoją pracę hm ?
Stary 15-01-2018, 12:54
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Sama pewnie miałabym niemały problem z tym, by dać takiej osobie prezent, na pewno coś tematycznego by się przydało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-01-2018, 09:27
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Mój mąż ma niedługo urodziny a jego hobby to wędkarstwo. Mam zerowe doświadczenie z wędkowaniem. Czy możecie poradzić, co zawsze przydaje się wędkarzowi? W tym sklepie widziałam sporo akcesorii dla wędkarza. http://bolen.pl/ Nie chcę dawać mu czegoś, co mu się nie przyda albo co już posiada. Będę wdzięczna za poradę i pomoc w wyborze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania