Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-06-2015, 17:55
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58
Domyślnie Odp: Sukienki i spódniczki

Za to moja mała panna ostatnio w niedzielę w kościele (tzn staliśmy przed kościołem ) tak podnosiła sukienkę do góry że majtusie jej było widać i to tak wielokrotnie :/ Chyba jej za gorąco było
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-06-2015, 08:43
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

Laradzieciaczki tak maja, a dzis zimniej to naszykowałam Zosi leginsy a ta zobaczyłam na suszarce spodnice i co kazała oczywscie sobie ubrac, tylko ze ona ma swoje ulubione i innych nie ubierze bo jest awantura i tu jest problem ogromny
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2015, 14:41
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

A ubieracie się czasami podobnie ze swoimi córeczkami? Ja znalazłam tutaj http://domodi.pl/sukienki-w-kwiaty śliczne sukienki z Mosquito i jak weszłam na stronę tego sklepu to zauważyłam, że są tam bardzo podobne ubrania dla mamy i dla córki. Korci mnie, żeby je zamówić, ale nie wiem czy nie będzie to śmiesznie wyglądało. Jak myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2016, 19:45
zmijka84 zmijka84 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zmijka84.polki.pl

A nosicie w ogóle takie spódnice trapezowe? Chodzi mi przykładowo o taki krój jak tutaj. Jestem dosyć niska i nie jestem pewna czy dobrze bym wyglądała w takiej spódniczce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2016, 22:31
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

Cytat:
Napisał zmijka84 Zobacz post
A nosicie w ogóle takie spódnice trapezowe? Chodzi mi przykładowo o taki krój jak tutaj. Jestem dosyć niska i nie jestem pewna czy dobrze bym wyglądała w takiej spódniczce.
Również jestem niska i dlatego zawsze wybieram spódnice proste bodź ołówkowe ale nie dłuższe niz do kolan, takie za kolana dodatkowo mnie sktracają
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2016, 22:38
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

ja zdecydowanie wolę spodnie bo stawiam na wygodę ale spódnice lubię ołówkowe i raczej przed kolano. Nie cierpię długości do łydki bo mam wrażenie że wyglądam jak stara baba ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2016, 14:59
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

Ja jeśli już sukienka to tylko długa. Co prawda długa to musi nie być byle jaka dlatego głównie kupuje tu http://www.navona.pl/suknie_dlugie to już mój sprawdzony sklep i zawsze jestem spokojna, ze nie zostanę bez sukienki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2016, 11:13
sarah_12-jus sarah_12-jus jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sarah_12-jus.polki.pl

Ja lubię przeglądać sukienki w Internecie. Nie zawsze jednak kupuję, ponieważ jeśli to jest sieciówka to wolę przejść się do sklepu i przymierzyć. Sama prowadzę sklep internetowy, jednak w innej branży z systemem płatności dotpay i jest coraz lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2016, 15:37
wanda19 wanda19 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
wanda19.polki.pl

Ja tam mimo wszystko wolę takie rzeczy kupować na żywo Jednak co prawdziwe zakupy to zakupy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-04-2017, 17:04
sypek sypek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sypek.polki.pl

Sukienki zwykle noszę wiosną, latem i jesienią. Zima raczej odpada. Nie lubię marznąć, więc nie zakładam sukienek wtedy, gdy jest zimno na dworze.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania