Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-12-2017, 12:25
bobik2323 bobik2323 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki dom zbudować?

Ktoś tutaj wspominał o wentylacji - na nią również należy zwrócić dużą uwagę podczas budowy domu. Dlaczego? Ponieważ to właśnie ona sprawia, że możemy w mieszkaniu oddychać świeżym powietrzem. Bardzo dobrze sprawza się na przykład wentylacja smart flex, która bazuje na innowacyjnych i nowoczesnych systemach. Mając w domu taką wentylację, możemy pożegnać się z kurzem, pyłem oraz uporczywymi owadami. Wentylacja taka zapobiega również rozwojowy pleśni i grzybów
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2017, 12:57
jadzia89 jadzia89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jadzia89.polki.pl

Najlepiej jakis duzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2017, 01:09
dana44 dana44 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dana44.polki.pl

przy budowie moim zdaniem najważniejszy jest dopasowany projekt
Stary 31-12-2017, 09:28
tomasz798 tomasz798 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tomasz798.polki.pl

To już zależy od Was. Pamiętajcie o tym, że podstawą zawsze jest to, by wszystko było zbudowane solidnie i zgodnie z prawem. Pomóc Wam w tym może firma Budplan, która przygotowuje różne analizy przed rozpoczęciem budowy, opisane w http://www.budplan.net/analizy.html W ten sposób będziecie w stanie sprawić, że dom będzie postawiony tak, jak trzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2018, 13:12
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Tutaj chyba trzeba samemu podjąć decyzję, bo nikt inny jak tylko ty będziesz w tym domu mieszkać
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2018, 04:41
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

A po co budować dom skoro można zaoszczędzić czas, nie rzadko pieniądze i kupić gotowy dom? Przecież nie musicie kupować ruiny, w której ktoś mieszkał od kilkudziesięciu lat i mozęcie kupić dom bardzo ładnie utrzymany. Sama zastanawiam sie nad kupieniem domu z tej strony http://www.russjan.com/gdansk-domy,21,pl.html , bo to dobra oferta cenowa, ale muszę przejechać się do banku, zeby mi wyliczyli, czy mam aż tak dużą zdolność kredytową.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2018, 22:47
890kicia 890kicia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
890kicia.polki.pl

witajcie

Polecicie jakiegoś fachowca z wiedzą i profesjonalnym podejściem chodzi o papy dachowe i wszystko co z nimi związane, remont , poddasze itp itd niby sprawa łatwa do znalezienia w sieci ale jednak jak trzeba przejść do konkretów to dobrego fachowca ze świecą szukaj ....
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2018, 11:40
olenka99 olenka99 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olenka99.polki.pl

Szukam najlepszych płyt budowlanych.. Koleżanka poleciła producenta Egger i sklep online gdzzie można kupić takie płyty http://www.osb.pl/ . Jakie macie zdanie? Kupować? A jak tak to jakiego rodzaju płyty?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2018, 12:24
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

A jak wygląda kwestia twoje terenu budowy? Jeżeli jest to niski teren pewnie przydadzą Ci się odpowiednie systemy odprowadzające wodę. Ja ostatnio słyszałam, że tutaj https://hauraton.com/pl/ można znaleźć solidne wykonane odwadnianie liniowe. Myślę, że warto wziąć pod uwagę tą ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2018, 14:51
rickoo's Avatar
rickoo rickoo jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
rickoo.polki.pl

Ja raczej nie mam wiedzy w tym temacie i nie będę w stanie pomóc....

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania