Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-11-2017, 10:01
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

Domyślnie Odp: Gdzie tanio kupić książki???

Wpisz w sieci te nazwy + kupię lub cena zakupy. Jeśli się nie znajda warto szukać w wyszukiwarkach księgarń internetowych. Jeżeli nie tam, to trzeba będzie się wybrać do antykwariatu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2017, 08:06
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Ja często kupuję na merlinie. Tam mają korzystne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2017, 21:41
mimika12 mimika12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mimika12.polki.pl

jeśli chodzi o podręczniki to np na http://www.swiatksiazki.pl sś w całkiem niezłych cenach, a przy tym jest szybka wysyłka. Zresztą generalnie mają tam spoko ofertę i książek i filmów, a teraz jeszcze generalnie mają już promocję świąteczną -60% więc można znaleźć wiele fajnych rzeczy już na prezenty
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2017, 14:13
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

W Empiku bardzo często są dobre promocje. Polecam również założenie ich karty - wtedy niektóre produkty kupuje się z wyraźnymi rabatami. Wczoraj zamawiałam kilka książek po 15 złotych - głównie znane tytuły, romanse. Ale na sklep online codziennie wrzucają dobre promocje. Ja raczej kupuję, kiedy widzę, że coś jest w okazyjnej cenie. I zazwyczaj udaje się trafić dokładnie te produkty, które mnie interesują.
Stary 20-11-2017, 05:42
Becia88's Avatar
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

a mało to jest księgarni internetowych które prześcigają się w promocjach na książki? Wystarczy trochę poszukać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2017, 11:35
orest73054 orest73054 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
orest73054.polki.pl

A może bazar ? Do dziś można tam za bezcen kupić jakieś fajne pozycje .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2017, 16:00
wektoria45 wektoria45 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wektoria45.polki.pl

Najtaniej zawsze jest przez internet. Jeśli chodzi o używane książki, to okazje można znaleźć też w antykwariatach. Zależy czego konkretnie szukamy - książki kolekcjonerskie zawsze będą drogie, ale są antykwariaty internetowe, takie jak tezeusz.pl, gdzie łatwo można znaleźć tytuł który na interesuje i sprawdzić czy jest dostępny. To też świetny pomysł na wyjątkowy świąteczny prezent.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2018, 12:53
malinka0077's Avatar
malinka0077 malinka0077 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malinka0077.polki.pl

Muszę się tutaj zgodzić. Najtaniej jest przy zamowieniu internetowym.Warto jest zapisać się do newslettera w kilku księgarniach internetowych. Dzięki temu dostaje się powiadomienia o promocjach Sama tak zrobiłam i jak kupuję ksiązki to zwykle w dobrej zniżce. Jesli kupowałabym w normalnych cenach to chyba bym zbankrutowała ( szczególnie, że jestem miłośniczką książek)

Jeśli szukalibyście dobrej księgarni, w której znajdziecie w niskiej cenie ksiązki dla dzieci czy lektury to proponowałabym zajrzeć sobie do Legolasa:
https://www.legolas.pl/s/wyniki/dzial/33/Lektury
Ciągle miewają tam jakieś promocje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-04-2018, 11:18
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Zdecydowanie Livro. Ogólnie w księgarniach internetowych kupujemy już od kilku lat i za każdym razem trafiamy dosyć sensownie. Skoro ta sama książka w necie kosztuje nawet dwa razy więcej, to z jakiego powodu mam gdziekolwiek za nią przepłacać? I dlatego kupujemy od dawna w sieci.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania