Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-12-2017, 12:50
zwycczzaj zwycczzaj jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zwycczzaj.polki.pl

Domyślnie Odp: Bezpieczny samochód

Jeśli szukasz dobrego i taniego samochodu, to nie myśl, że te dwa stwierdzenia nie idą ze sobą w parze. Wystarczy, że odwiedzisz Honda Plaza, super oferta na honda warszawa, http://www.uzywanejaknowe.pl/odkup-aut a na pewno znajdziesz idealny samochód odpowiadający Twoim wymaganiom!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2018, 13:07
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Bezpieczny samochód czyli jaki? Dużo przecież będzie zależało od stylu jazdy czy warunków drogowych. oczywiście im lepszy samochód tym większa szansa przeżycia w razie kraksy (oby ich nie było!). W przypadku małych stłuczek i wgnieceń można sobie jakoś radzić: http://celnie.pl/metody-na-usuwanie-...en-w-karoserii, ale bezpieczeństwo w dużej mierze będzie zależeć przede wszystkim od nas i naszego podejścia do jazdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2018, 19:10
balaleczka balaleczka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
balaleczka.polki.pl

mój peugeot 208 jest bardzo bezpieczny i przyjemny w czasie podróży. Cieszy też moje oko za każdym razem też możesz poczuć tą radość, bo teraz peugeot ogłosił wyprzedaż rocznika i można w fajnej cenie zakupić u nich samochód.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2018, 18:14
Sixakuj738's Avatar
Sixakuj738 Sixakuj738 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Sixakuj738.polki.pl

Nie mam niestety zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
Stary 17-01-2018, 12:51
Sixakuj738's Avatar
Sixakuj738 Sixakuj738 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Sixakuj738.polki.pl

Warto też zadbać o odpowiednie ubezpieczenie auta. Ciekawe rankingi tego typu są np. tu http://www.ubezpieczeniaonline.pl/komunikacyjne/0.html
Stary 24-01-2018, 13:08
sasanka12 sasanka12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sasanka12.polki.pl

Na pewno warto ubezpieczyć jak najbardziej komplesowo samochód, najlepiej mieć i oc, ac i nww, wtedy mamy pewność ze nawet gdy np. podczas burzy zostanie nasze auto uszkodzone to zostanie wypłacona nam kaska
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2018, 16:05
zuzka77 zuzka77 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zuzka77.polki.pl

Myślę, że to powinien ocenić specjalista. A macie dobre warsztaty swoja drogą? Ja lubię Green Car pod Warszawą w Nadarzynie, bo traktują mnie tam poważnie ( a nadal nie wszędzie kobieta kierowca ma poważanie), no i mają przyzwoite ceny i po prostu znają sie dobrze na robocie, więc ufam im.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2018, 08:18
filomena44773 filomena44773 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
filomena44773.polki.pl

Kupicie jakiegoś rodzinnego minivana i zapomnicie o tym że trzeba na cokolwiek uważać ^^.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2018, 13:40
olenka99 olenka99 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olenka99.polki.pl

Z jakiej firmy korzystacie gdy potrzebne holowanie? Ostatnio trafiłam na http://www.holowanie.rzeszow.pl/ i w sumie to mają bardzo ciekawą ofertę. Ktoś już korzystał?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2018, 12:23
Esmeralda88 Esmeralda88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Esmeralda88.polki.pl

Wiadome jest, że mając dzieci myślimy głownie o ich bezpieczeństwie również podczas jazdy dlatego ja kupując teraz samochód wybrałabym nowy model Mazdy CX-5, posiada on najnowszy system bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE , który zapewnia wykrywanie niebezpieczeństwa dużo wcześniej dzięki czułym czujnikom i kamerom ponadto suv ten wyróżnia się przestronnym wnętrzem oraz naprawdę pięknym wyglądem zewnętrznym. Komfort jazdy również jest nie do opisania. Jak dla mnie numer jeden.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania