Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-12-2017, 11:47
bertelen's Avatar
bertelen bertelen jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bertelen.polki.pl

Domyślnie Kredyt dla niepracujacej studentki

No cześć, jeśli umieściłam w złym dziale to uprzejmie proszę o przeniesienie.
Jak to jest z kredytami ?Jestem osobą niepracująca, studiuję dziennie, dostaję pieniążki od rodziców, jednak potrzebuję dość pilnie (za miesiąc) gotówki w kwocie- 5.000. Chciałabym wziąć, posiadam konto w mBanku, lecz rzadko z niego korzystam. Planowałam wziąć kredyt i spłacać go rok. Orientowałam się mniej więcej, i płaciłabym ok. 260 zł/miesiąc, oprocentowanie wynosi (zależy w jakim banku jeszcze) 8% lub 13%. Pojawia się pytanie- czy w związku z faktem iż jestem osoba niepracującą otrzymam kredyt? Dodam, że tzw. chwilówki (Provident itp.) mnie nie interesują.

Czy możecie polecić ewentualnie jakiś bank, który udzieliłby mi pożyczki?Tak jak wcześniej wspomniałam pieniążki, które otrzymuję od rodziców (pewną cześć) byłabym w stanie przeznaczyć na spłatę zaciągniętego kredytu.Niestety rodzice na chwilę obecną nie są w stanie dać mi tak dużej sumy w przeciągu miesiąca, stąd zastanawiam się nad kredytem. Rozważam getin bank bądź m-bank. Jakieś propozycje jeszcze?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-12-2017, 12:02
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Domyślnie Odp: Kredyt dla niepracujacej studentki

Cytat:
Napisał bertelen Zobacz post
No cześć, jeśli umieściłam w złym dziale to uprzejmie proszę o przeniesienie.
Jak to jest z kredytami ?Jestem osobą niepracująca, studiuję dziennie, dostaję pieniążki od rodziców, jednak potrzebuję dość pilnie (za miesiąc) gotówki w kwocie- 5.000. Chciałabym wziąć, posiadam konto w mBanku, lecz rzadko z niego korzystam. Planowałam wziąć kredyt i spłacać go rok. Orientowałam się mniej więcej, i płaciłabym ok. 260 zł/miesiąc, oprocentowanie wynosi (zależy w jakim banku jeszcze) 8% lub 13%. Pojawia się pytanie- czy w związku z faktem iż jestem osoba niepracującą otrzymam kredyt? Dodam, że tzw. chwilówki (Provident itp.) mnie nie interesują.

Czy możecie polecić ewentualnie jakiś bank, który udzieliłby mi pożyczki?Tak jak wcześniej wspomniałam pieniążki, które otrzymuję od rodziców (pewną cześć) byłabym w stanie przeznaczyć na spłatę zaciągniętego kredytu.Niestety rodzice na chwilę obecną nie są w stanie dać mi tak dużej sumy w przeciągu miesiąca, stąd zastanawiam się nad kredytem. Rozważam getin bank bądź m-bank. Jakieś propozycje jeszcze?

Wiesz co z tego co przeczytałam to zostaje Ci provident czy inna firma prywatna udzielająca pożyczek. Nie wiem czy w takiej sytuacji masz szansę na jakikolwiek kredyt w banku.

Na stronie jest dobry ranking kredytów gotówkowych w firmach prywatnych.

Brałaś pod uwagę możliwość pierwszej darmowej pożyczki?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-12-2017, 10:12
kasia2525 kasia2525 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasia2525.polki.pl

Koleżanka napisała, że nie interesuje ją pożyczka w firmach pożyczkowych.
W banku nie masz żadnych szans na uzyskanie kredytu lub pożyczki, ponieważ nie masz zdolności kredytowej.

--------
http://finansowakredytow.pl/porownyw...gotowkowe.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-01-2018, 18:15
makarena75's Avatar
makarena75 makarena75 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
makarena75.polki.pl

Moim zdaniem warto się najpierw zapoznać z różnymi rankingami w Internecie. Ciekawy ranking jest np. tu https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe/
Stary 10-01-2018, 07:43
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

Bank nie da kredytu studentowi jeśli ten nie zarabia. Najlepiej również jesli ma poręczyciela albo jako taka historię kredytową. Dodam,że stypendia nie wchodzą do dochodów tak się jeśli otrzymuje się stypendium to nie ma co liczyć na to,że dostanie się pożyczkę.

Polecam zastanowić się właśnie nad prywatną. Na stronie jeset porónanie takich ofert: http://chwilowki-online.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2018, 08:47
Junajkeer Junajkeer jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Junajkeer.polki.pl

Nie masz kogoś bliskiego od kogo możesz pożyczyć? Na pewno ktoś zamraża pieniądze, a przynajmniej na mniejszy procent Ci pożyczy.
Stary 10-01-2018, 08:52
zielonynotesik zielonynotesik jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zielonynotesik.polki.pl

Dostając pieniądze od rodziców to dla banku tak jakbyś była bezrobotna i bez jakichkolwiek pieniędzy. Dlatego raczej na pewno nie dostaniesz kredytu w banku.

Osobiście odradzam chwilówki. Mama mojego chłopaka narobiła sobie strasznych długów przez ich oprocentowanie. Może uda Ci się pożyczyć od znajomych? To najbezpieczniejsza opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2018, 12:55
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

To może kredyt studencki? Chyba taka opcja na uczelni jest. Inna sprawa, że raczej bałabym się zapożyczać, nie mając z czego oddać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2018, 11:05
karinaa89 karinaa89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karinaa89.polki.pl

Jeśli chodzi o kredyt, to raczej nie będzie łatwo go dostać, ale według mnie dobrym rozwiązaniem dla Ciebie mogłaby być pożyczka, właśnie takie niewielkie kwoty dużo korzystniej jest brać w pożyczkach niż kredycie. Co myślisz o tego typu ofercie https://kredytok.pl/pozyczki/ ? Od samego wejścia na stronę masz jasno przedstawione warunki takiej pożyczki, co według mnie jest naprawdę uczciwe, bo własciwe dostajemy pożyczkę w kwocie np. 1500 zł tylko za to, że wywiążemy się z warunków umowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2018, 21:52
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Jak potrzebujecie szybkiej pożyczki na to lendon można zaufać. Pożyczałam od nich ostatnio 2,5 tys zł i nie dopłacałam - pierwsza pożyczka jest za darmo. Miła obsługa i bez żadnych kruczków. https://www.lendon.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania