Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ćwiczenia w ciąży...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: ćwiczenia w ciąży...

    Też tak uważam i mój mąż w głębi serca również bo sam jest jedynakiem, ale jemu się wydaje, że 30 lat to młodzi ludzie są, a ja niestety przynajmniej w moim przypadku wiem, że to górna granica ( jeśli się da to nie chcę być zbyt starą matką ) i nie chcę za długo czekać, a ponadto chcę zmienić pracę i jeśli ją zmienię to nie ma co liczyć na drugie dziecko.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: ćwiczenia w ciąży...

      No mi w tym roku stuknie 30, i też wiem że to już najwyższy czas na drugie dziecko, no ale nie mogę tylko tego brać pod uwagę przy decyzji. A u Ciebie też jest idealna sytuacja z pracą, jesli nie chcesz tam pracować to nic tylko to jeszcze wykorzystać, zajść w ciążę i potem poszukać czegoś nowego. Plany są takie proste, prawda??

      Skomentuj


        #33
        Odp: ćwiczenia w ciąży...

        No właśnie plany to są tylko ale nie będę ukrywała, że właśnie ta praca to jest duży argument za tym, żeby w ciąże zajść niedługo. Bo ja pracuję tak, że jeden tydzień do 16 a drugi do 21 i to by znaczyło, że przez pół miesiąca nie będę widywała córki praktycznie w ogóle a to jest opcja nie do przyjęcia.

        Skomentuj


          #34
          Odp: ćwiczenia w ciąży...

          Ja nie ćwiczyłam w ciąży i nie popieram tego

          Skomentuj


            #35
            Odp: ćwiczenia w ciąży...

            Staram się o dziecko i jestem zainteresowana tematem ćwiczeń w ciąży, czy któraś z Was ćwiczyła w ciąży?
            http://www.budowabasenow.com

            Skomentuj


              #36
              Odp: ćwiczenia w ciąży...

              Dziewczyny mi tego roku 30 stuknie i się cieszę ze z dwójką już się wyrobiłam
              ramona5 - ja to w ciąży pierwszej tylko trochę ćwiczyłam z takich ćwiczeń co w gazecie znalazła w Mamo to ja Czy Dziecko

              Skomentuj


                #37
                Odp: ćwiczenia w ciąży...

                Słyszałyście o masażu wyszczuplającym? Po kilku takich zabiegach czuję się rewelacyjnie. Pan Tadeusz przyjeżdża do mnie regularnie na masaże. Mówię o nim: http://www.vitamasaz.pl/index.php?op...w=article&id=5 Dieta i masaże mogą zdziałać naprawdę dużo

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: ćwiczenia w ciąży...

                  Napisane przez macinka Pokaż wiadomość
                  Słyszałyście o masażu wyszczuplającym? Po kilku takich zabiegach czuję się rewelacyjnie. Pan Tadeusz przyjeżdża do mnie regularnie na masaże. Mówię o nim: http://www.vitamasaz.pl/index.php?op...w=article&id=5 Dieta i masaże mogą zdziałać naprawdę dużo
                  oj tam o jam Pan Tadeusz mi nie potrzebny Mi masaż może zrobić mąż Dieta swoją drogą a masaże to bardziej taki relaksujący sposób spędzania czasu

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: ćwiczenia w ciąży...

                    Ja i w pierwszej i teraz w drugiej ciąży chodziłam i chodzę na pilates. Dzięki tym ćwiczeniom ból kręgosłupa znacznie się zmniejszył, do tego spacery.
                    Ćwiczenia oczywiście są pod okiem fachowca, który dopasowuje niektóre ćwiczenia do mnie, oczywiście nic na siłę wszystko zależy na ile maluszek pozwoli hahah. Dodatkowo mogę polecić aniball w pierwszej ciąży się sprawdził, mam nadzieję że w tej będzie równie lekko http://www.aniball.pl/

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: ćwiczenia w ciąży...

                      Zorganizowane zajęcia to fajna sprawa ale ja niestety nie mogłam sobie na nie pozwolić dlatego po prostu kupiłam sobie piłkę i sama ćwiczyłam w domku z filmikami na youtube

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: ćwiczenia w ciąży...

                        Moim zdaniem to jest najlepsze rozwiązanie. Moja znajoma dzięki ćwiczeniom dla kobiet w ciąży, które znalazła w sieci mogła ćwiczyć nie wychodząc z domu. To pełen trening przygotowany prze profesjonalistkę. Jego autorka jest fizjoterapeutką z ponad ośmioletnim stażem. Dzięki temu mamy pewność, że ćwiczenia te są w pełni bezpieczne. Same sprawdźcie!

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: ćwiczenia w ciąży...

                          z tego co się orientowałam i wyczytałam http://www.biomedical.pl/ciaza/cwicz...iazy-6274.html to bardzo korzystne są ćwiczenia w wodzie np. aerobic wodny (z pływaniem trzeba być ostrożnym), ale spokojnie wszystkie wystarczające ćwiczenia w ciąży można robić w domu, tylko wiadomo, że trzeba uważać na to co można a czego, nie. Zawsze można postawić na spacer i ćwiczenia oddechowo-relaksacyjne. I podstawa według mnie - ćwiczenia mięśni Kegla - zawsze są korzystne w ciąży i ułatwiają poród.
                          Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.
                          Winston Groom – Forrest Gump

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: ćwiczenia w ciąży...

                            Chciałabym zyskać trochę masy mięśniowej. Niestety póki co ćwiczenia mi nic nie dają. Czy wg Was taki sposób na uzyskanie mięśni- www.largomass.pl/ będzie odpowiedni?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: ćwiczenia w ciąży...

                              Spokojnie można ćwiczyc w ciazy. A jesli cwiczylas przed nią to tym bardziej nie powinnas przestawac w trakcie. Po prostu trzeba zmienic cwiczenia. No i nie mozna skakac. Wiec poczytajcie i cwiczcie. Poród przebiegnie lepiej i szybko wrócicie do formy.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: ćwiczenia w ciąży...

                                Brawa dla każdej mamy która podczas ciąży zachowuje aktywność fizyczną ale wiedźcie, że nie wolno wam przesadzać i np. musicie uważać by za bardzo nie rozgrzać organizmu bo wzrost temperatury szkodzi dziecku więc zanim będziecie ćwiczyć poczytajcie trochę o przeciwwskazaniach http://dumnamama.pl/aktywnosc-fizyczna-ciaza/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X