Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ospa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ospa

    Witam,
    Pisze ponieważ chciała bym się poradzić. Czytałam w internecie ,że ospa rozwija się około 21 dni w organizmie. Jestem w 5 miesiącu ciąży , przechodziłam ospe w dzieciństwie. Nie dawno miałam kontakt z dzieckiem chorym na ospe. Czy dziecko w brzuchu jest w jakiś sposób narażona na tą chorobe ?

    #2
    Odp: ospa

    A ja mam pytanie odnośnie zarażenia ospą w przedszkolu. Moja 3 letnia córeczka chodzi do przedszkola i była akurat ospa, cała grupa praktycznie zachorowała, a ona jedna i kilka jeszcze dzieci wcale. Pytanie czy choroba przebiegła bezobjawowo czy zwyczajnie nie zachorowała.

    Skomentuj


      #3
      Odp: ospa

      Twój organizm będzie w stanie poradzić sobie z ospą bez problemu ze względu na przeciwciała, które twoje dziecko w brzuchu także posiada i będzie je miało przez dobre kilka tygodni po porodzie.

      A co do Ciebie, pola_267, dobrze byłoby pójść do lekarza i się przekonac - jeśli w wynikach okaże się, że jest zwiększona liczba przeciwciała, to bardzo możliwe, że choroba przebiegła bezobjawowo.

      Skomentuj


        #4
        Odp: ospa

        No gdyby wszyscy się zaszczepili co jest obowiązkowe, to by nie było tego problemu

        Skomentuj

               
        Working...
        X