Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-11-2017, 07:06
hankaanka hankaanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hankaanka.polki.pl

Domyślnie Odp: Praca jako kosmetyczka

z tą swoją dzialalnoscią to też nie jest aż takie proste. jak planujesz założyć firmę opracuj model biznesowy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2017, 19:41
terat83 terat83 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
terat83.polki.pl

Własny biznes jest ciekawym pomysłem, jednak najpierw najlepiej poszukać pracy u kogoś np. na http://www.gowork.pl/praca/bytom;l, zdobyć doświadczenie, wykorzystać wiedzę w praktyce, a nawet wyrobić sobie dobre opinie i zdobyć klientów, którzy będą zawsze wybierali twoje usługi w danym salonie. Później natomisat można otworzyć swoją firmę
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2017, 23:46
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Ja akurat założyłam swój biznes i zainwestowałam w jego odpowiednią reklamę. Zwiększam swoje wpływy a coś takiego jak sklepy internetowe to całkiem przydatna rzecz .Dzięki firmie marketingowej SeoFuture udało mi się zaistnieć na rynku krajowym i lokalnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2017, 15:33
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

Widziałam w gabinetach kosmetycznych takie specjalne pistolety do robienia np. mezoterapii. Czy ktoś kojarzy o co mi chodzi? Na pewno wpadły mi one w sklepie w cosmed24.pl a akurat przymierzam się do otwarcia własnego gabinetu stąd to pytanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2017, 13:59
ninka21 ninka21 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ninka21.polki.pl

Obecnie trzeba się rozwijać i podążać za trendami i zapotrzebowaniem a także inwestować w dobry sprzęt, bardzo dobrej jakości urządzenia do profesjonalnych zabiegów znajdziecie tutaj laser osobiście uważam, że ceny są w porządku a i opinie też dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-01-2018, 17:04
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

Pamiętaj, że będąc posiadaczem firmy, jakiejś działalności liczy się nie tylko wiedza czy umiejętności, ale również komunikacja. Dowiedz się jak skutecznie rozmawiać z klientem http://www.flashbook.pl/jak-skuteczn...ac-z-klientem/ z tego poradnika.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2018, 17:20
Paconka Paconka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Paconka.polki.pl

Niestety, nie mam nic wspólnego z pracą kosmetyczki, ale uważam, że to świetny zawód na dzisiejsze czasy. Zauważyłam też, że sporo dziewczyn wykonuje ten zawód za granicą. Nawet jak przeglądałam aktualne oferty pracy w Holandii dla kobiet, to pojawiały się oferty dla fryzjerek, kosmetyczek, manikiurzystek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2018, 09:52
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Takie szkolenie robisz w Beauty lux i wszystko powinno być ok.
Zawodowe z całej kosmetyki trwa 160h, ale w ten sposób przerabiacie cały zakres wiedzy, jaka jest wam potrzebna. Na spokojnie sobie poradzicie z przygotowaniem do zawodu. Tam macie genialne prowadzące, a same szkolenia są konkretne. Na koniec egzamin. Zdajecie, to macie uprawnienia do zawodu. Warto.
Stary 14-03-2018, 09:01
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Dziewczyny doradicie jak rozreklamować własny salon kosmetyczny?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2018, 10:23
markietanka's Avatar
markietanka markietanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
markietanka.polki.pl

Reklama szeptana jest najlepsza Jeśli jednak klientka będzie zadowolona z Twoich usług to na pewno poleci CIe innym. Dobrym rozwiązaniem jest równeiż reklama tradycyjna taka jak
ulotki
wizytówki
foldery reklamowe

Dzieki temu ktoś inny może się dowiedzieć o tym co oferujesz
Wydrukujesz je w drukarniach online: https://www.openprint.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania