Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka > Przedszkola i szkoły
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-09-2016, 10:46
iwopol iwopol jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
iwopol.polki.pl

Domyślnie Przedszkole Łódź -pytanie

Czy na tym forum są rodzice z Łodzi?
Czy tak jak ja zastanawiacie się które przedszkole wybrać,ja ostatnio mam dylemat czy warto skorzystać z oferty http://przedszkolealbercik.com.pl/ ?
Jeśli macie swoje doświadczenia zachęcam do podzielenia się,będę wdzięczna!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-2016, 10:40
iwopol iwopol jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
iwopol.polki.pl

Domyślnie Odp: Przedszkole Łódź -pytanie

Szkoda że do tej pory nikt się nie wypowiedział...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-2017, 09:57
gancka gancka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gancka.polki.pl

Dla mnie to jedna z lepszych placówek w Łodzi, dzieci mają tu bardzo dobrą kadrę, szereg zajęć dodatkowych, j. angielski na bardzo fajnym poziomie. Ja mam pozytywne zdanie http://www.przedszkolealbercik.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-08-2017, 10:21
alka98 alka98 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
alka98.polki.pl

Kochani, sprawa pilna. Znacie może jakieś dobre przedszkole w Krakowie gdzie mieliby jeszcze miejsca od września? Tak się składa, że okazało się, że brakło dla nas miejsca w przedszkolu państwowym, a byliśmy przekonani, że je dostaliśmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-08-2017, 10:32
momonia momonia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
momonia.polki.pl

Ojj, peszek, współczucia. Zapytaj w tym przedszkolu - być może mają jeszcze miejsca, a przedszkole z tego co słyszałam jest jednym z lepszych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-09-2017, 14:06
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Ja swoją córeczkę posłałam do niepublicznego przedszkola w Łodzi . Maja ciekawe zajęcia dla dzieci a zwłaszcza języki obce. Na początku podchodziłam sceptycznie do nauki języków przez tak małe dziecko, ale jak się zdecydowałam na przedszkole to wszelkie wahania i wątpliwości zniknęły. Poprzez zabawę zapamiętuje słówka, piosenki czy krótkie wierszyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-2018, 16:41
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Jeśli chodzi o przedszkole Albercik to jestem jak najbardziej na tak. Moje dziecko chodzi do nich od roku i jest zadowolone. Ja również, nauczycielki są dobrze przygotowane, fajnie podchodzą do dzieci. Do tego zróżnicowane menu i duży ogród do zabaw.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-07-2018, 14:55
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Ja nie tak dawno posłałam dziecko do Albercika, no i ogólnie jestem pod wrażeniem, maluch uczy się dużo nowych rzeczy, jest zadowolony z jedzenia, a same nauczycielki są bardzo sympatyczne jak odbieram malca to zawsze porozmawiają ze mną.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania