Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co robicie dziś na obiad?

    ja jakos za sushi nie przepadam za bardzo a dzis u nas kolteciki jajeczne, ryz i suroweczka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co robicie dziś na obiad?

      Powiem wam że nie jadłam nigdy sushi, jakoś tak nie mam odwagi spróbować.
      Justynko a robisz podstawową wersje kotlecików czy ulepszasz jakimiś zielonymi dodatkami?

      Skomentuj


        Odp: Co robicie dziś na obiad?

        Ja nigdy nie próbowałam choć nie raz miałam okazję. Generalnie nie przepadam za rybami ani za surowym mięsem i wolę schabowego a inni niech sie zachwycają i meczą pałeczkami

        Skomentuj


          Odp: Co robicie dziś na obiad?

          A u mnie będzie szczawiowa z jajkiem i grzankami. Co do sushi jest bardzo smaczne ale dużo pracy .

          Skomentuj


            Odp: Co robicie dziś na obiad?

            Sushi odpada, po prostu nie chce się robić tego na co dzień, zimne... zresztą na sushi już lepiej gdzieś wyjść moim zdaniem. Mam ochotę dziś na coś na ciepło, ale nie mięso...Zupa już zrobiona - akurat rozgrzewająca na taką lichą pogodę ja dziś - http://www.smaczny.pl/przepis,pozywn...rzewajaca_zupa polecam bo pyszna! A na drugie chyba zrobię tartę, bo nie chce mi się do sklepu wychodzić a ciasto w lodówce... Myślicie, że pomidory, cukinia i feta będą pasować? Bo tylko to mam. Jak to można fajnie zrobić, może śmietanką zalać jeszcze?

            Skomentuj


              Odp: Co robicie dziś na obiad?

              Napisane przez zosiaq Pokaż wiadomość
              Sushi odpada, po prostu nie chce się robić tego na co dzień, zimne... zresztą na sushi już lepiej gdzieś wyjść moim zdaniem. Mam ochotę dziś na coś na ciepło, ale nie mięso...Zupa już zrobiona - akurat rozgrzewająca na taką lichą pogodę ja dziś - http://www.smaczny.pl/przepis,pozywn...rzewajaca_zupa polecam bo pyszna! A na drugie chyba zrobię tartę, bo nie chce mi się do sklepu wychodzić a ciasto w lodówce... Myślicie, że pomidory, cukinia i feta będą pasować? Bo tylko to mam. Jak to można fajnie zrobić, może śmietanką zalać jeszcze?
              Widzę, że w zupie soczewica. Mniam! bardzo lubię, ale mój mąż w zupie to jedynie ziemniory i makaron w zupie toleruje niestety.

              Pewnie, że będzie pasować. Ja zazwyczaj do warzywnych tart daję śmietankę z jajkiem.

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                teraz mnie naszła ochota na rybkę
                Dziś u nas był ryż z warzywami

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  [QUOTE=perpetua88;366837]
                  Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość

                  To ja rybe z kolei uznaje jedynie w postaci śledzia we wszytskich rodzajach- na sniadanie także, tuńczyka w sałatce i tyle. A tak dla rodziny robię, córcię pasę, męża też
                  to ja i moi likatorzy lubimy ryby i czest jemy, mąz tylko tunczyka nie lubi za bardzo - wszystkie inne tak Zosia też na szczescie

                  a u mnie dzis krokiety z kapusta i pieczarkami z barszczykiem z buraczków

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    [QUOTE=27otsifem;367082]
                    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość

                    to ja i moi likatorzy lubimy ryby i czest jemy, mąz tylko tunczyka nie lubi za bardzo - wszystkie inne tak Zosia też na szczescie

                    a u mnie dzis krokiety z kapusta i pieczarkami z barszczykiem z buraczków
                    To ja sie pakuję i wpraszam na obiadekMoje ukochane krokiety i mój ukochany barszczyk dziecko pakuję i jedziemy. Bo ja muszę mężą dopiero po jakieś mięsko wysłać, i jakiś sosik dziś zrobić, z buraczkami (dla nas octowe, dla Oli z jabłkiem)

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      [QUOTE=perpetua88;367087]
                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość

                      To ja sie pakuję i wpraszam na obiadekMoje ukochane krokiety i mój ukochany barszczyk dziecko pakuję i jedziemy. Bo ja muszę mężą dopiero po jakieś mięsko wysłać, i jakiś sosik dziś zrobić, z buraczkami (dla nas octowe, dla Oli z jabłkiem)
                      zapraszam ostatnio jak robiłam paszteciki z farszem pieczarkowo-kapuścianym to się zapedziłam z farszem i wyszło mi za dużo - stwierdziłam ze zrobie krokiety , bo jakoś na pierogi nie było już weny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        [QUOTE=27otsifem;367104]
                        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość

                        zapraszam ostatnio jak robiłam paszteciki z farszem pieczarkowo-kapuścianym to się zapedziłam z farszem i wyszło mi za dużo - stwierdziłam ze zrobie krokiety , bo jakoś na pierogi nie było już weny
                        Ale mój mąż miałby dobrze z taką zoną Ja na krokiety i pierogi do mamy jeżdzę:P Mówię, że nie zrobię w życiu kopi takich jak mama i mama robi córeczce:P

                        Skomentuj


                          Odp: Co robicie dziś na obiad?

                          Ja na dzisiaj zaplanowałam rybę po grecku z ziemniakami. Dawno dobrej ryby nie jadłam.

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            dZiewczyny narobiłyście mi takiej ochoty na kapustę i pieczarki a ja mogę sie tylko smakiem obejść.
                            U mnie dziś leniwie to i leniwy obiad. Zrobiłam leniwe pierogi

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              [QUOTE=perpetua88;367163]
                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość

                              Ale mój mąż miałby dobrze z taką zoną Ja na krokiety i pierogi do mamy jeżdzę:P Mówię, że nie zrobię w życiu kopi takich jak mama i mama robi córeczce:P

                              ja robię bo tylko moje mąż lubi - teściowej nie lubi co za mało przyprawione, swojej mamy nie bo robi z świezej kapusty - moje mu smakuja i robie mu
                              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                              dZiewczyny narobiłyście mi takiej ochoty na kapustę i pieczarki a ja mogę sie tylko smakiem obejść.
                              U mnie dziś leniwie to i leniwy obiad. Zrobiłam leniwe pierogi
                              ja za leniwymi nie przepadam powiem szczerze

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                dziś barszczyk czerwony

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X