Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co robic w ciazy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: co robic w ciazy?

    to ja to samo piję teraz się jeszcze zastanawiam nad tymi Przygotowanie do Porodu, bo ona uspokajają i rozluźniają, a pamiętam , że przed pierwszy porodem byłam bardzo zestresowana

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: co robic w ciazy?

      Ja czułam się znakomicie od pierwszych dni. Owszem miałam na początku nudności ale to było bardzo krótko. Przez całe 7 miesięcy jeździłam do pracy pociągiem 45 minut plus jeszcze 10 minut na pieszo od stacji. Dopiero od początku 8 miesiąca poszłam na zwolnienie ale tylko dlatego że to był lipiec zaczęły się upały i ciężko i było wtedy jeździć pociągiem. Jednak na zakupy nie chodziłam. Nie miałam po prostu ochoty przeciskać się przez tłumy ludzi w galeriach czy marketach. Wolałam iść na spacer, na basen czy po prostu posiedzieć z książką w ręku. Pełny relaks, a nie targanie toreb z zakupami. Dla dziecka i dla mnie do porodu wszystko kupiliśmy praktycznie za jednym zamachem w ostatnim miesiącu ciąży, tuż przed porodem. Bez pochopnych decyzji i zakupu niepotrzebnych rzeczy.

      Skomentuj


        #33
        Odp: co robic w ciazy?

        Pierwszą ciążę miałam bardzo problematyczna więc cały czas praktycznie musiałam leżeć i na nic nie miałam ochoty.Przy drugiej bardzo lubiłam długie spacery i relaks przy książce jak córka mi na to pozwoliła



        Skomentuj


          #34
          Odp: co robic w ciazy?

          ja też czytałam ogromne ilości książek - dużo leżałam i musiałam sobie jakoś wypełniać czas i chyba przeczytałam wszystko co tylko możliwe, znam mamy które zajmowały się w ciąży robótkami ręcznymi - ja nie mam do tego zdolności ale ręcznie robione sweterki czy butki na szydełku to fajna sprawa

          Skomentuj


            #35
            Odp: co robic w ciazy?

            ja w ciazy robilam wszystko rto na co mialam ochote pod wrunkiem ze nie zaszkdoze dziecziaczkom. Ciaza to ne ichoroba dlatego warto nei rezygnowac ze swojego hobby przez ciaze ale kontynuowac wszystko w granicy rozsadku oczywiscie. Mniejmy na uwadze dobro dziecka

            Skomentuj


              #36
              Odp: co robic w ciazy?

              to ja taką powiedzmy luźną ciążę to miałam pierwszą, teraz to cały czas coś mi wychodzi, już na zwolnieniu jestem bo w pracy było mi ciężko wysiedzieć, teraz zajmuje się domem ale bez przesady bo też nie chcę się nadwyrężać, raz już straciłam ciążę i nie chce powtórki

              Skomentuj


                #37
                Odp: co robic w ciazy?

                Przede wszystkim porządnie się wyspałam, oglądałam seriale, czytałam książki i buszowałam w necie za rzeczami dla malucha, z uśmiechem wspominam ten okres.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: co robic w ciazy?

                  Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                  ja w ciazy robilam wszystko rto na co mialam ochote pod wrunkiem ze nie zaszkdoze dziecziaczkom. Ciaza to ne ichoroba dlatego warto nei rezygnowac ze swojego hobby przez ciaze ale kontynuowac wszystko w granicy rozsadku oczywiscie. Mniejmy na uwadze dobro dziecka
                  zgadzam sie z tym iz ciaza to nie choroba a wiele dziewczyn tak sadzi - i nie robi praktycznie nic - znam takie brzuchatki - ja wiele robic nie moglam w ciazy ze wzgledu na ciezkom ciaze - warto pozytecznie wykorzystac ten cudowny czas

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: co robic w ciazy?

                    Przez cały czas jestem aktywna, chodzę na spacery, bawię się z córeczkom, robię zakupy. Robię wszystko żeby tylko nie siedzieć w domu i się nie nudzić bo to najpiękniejszy okres w życiu i warto go wykorzystać

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: co robic w ciazy?

                      No to ja niestety przespałam ten czas i wypoczywałam na maxa, wyjscia na spacery były ograniczone zaleceniem leżenia no i częstymi wymiotami;/
                      Jeśli zalecone jest leżakowanie polecam książki, na które potem będzie mało czasu na czytanie, jeśli ktoś lubi robótki ręczne i przygotowywanie wyprawki dla malca

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: co robic w ciazy?

                        Ja przez pierwszą ciążę czytałam spałam zawsze w południe a w lato się przechuśtałam
                        A drugiej już nie było tyle czasu na odpoczynek niestety

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: co robic w ciazy?

                          Właśnie z obawy przed nudą starałam się jak najdłużej pracować, na zwolnienie poszłam dopiero pod koniec 7 miesiąca. Wtedy zaczęłam kompletować wyprawkę i te 2 miesiące bardzo szybko mi zleciały.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: co robic w ciazy?

                            Ostatnie miesiące to mijają bardzo szybko I to jak sie już doczekać nie można kiedy już zobaczymy maleństwo

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: co robic w ciazy?

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              Ja przez pierwszą ciążę czytałam spałam zawsze w południe a w lato się przechuśtałam
                              A drugiej już nie było tyle czasu na odpoczynek niestety
                              ja miałam tak samo - w pierwszej ciazy pracowałam dosc długo ile było sił, potem odpoczywałam, czytałam i spałam a druga mineła jak jeden dzien i przy Lenie nie było tyle czasu na odpoczynek - odpoczywałam wówczas gdy Lena spała

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: co robic w ciazy?

                                W pierwszej chociaż mało co robiłam po prostu ciekawego Mam więcej takich brzuszkowych wspomnień niż z drugiej ciąży Nawet pierwszy poród lepiej pamiętam Minęło szybko tak za szybko

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X