Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witam
    Patrycja U nas dziś zakończenie roku Laura ma rower czerwony ,można powiedzieć bardziej chopięcy ale póki co jej to nie przeszkadza ale zobaczymy bo dopóki ktoś nie zwróci jej uwagi to się uda a tak to można i spreyem pomalować na inny kolor
    Justyna to w wakacje też masz dobrze zorganizowane z opieką A którego Zosia ma urodziny ? Kuba też z lipca Zresztą okres wakacyjny to szał urodzinowy jest
    Wczoraj przeszła u nas straszna burza aż drzewo z korzeniami wyrwało :/
    dziś to zimnoo jakoś

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Mmm uwielbiam tą chwilę relaksu - a czas tak szybko ucieka.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Ten czas szalony naprawdę ucieka U nas te pparę ostatnich dni poszłam do lasu na zarobek na jagódki Jutro idę do sprzątania kościoła a składka z kwaitami wynosi 100 zł :/ Zawsze jakieś rodziny po dwie sprzątają kościół na niedzielę
        a teraz wyszło 4 rodziny w tym my i mamy pięknie przyozdobić bo u nas święto Jerycho Różańcowe I zawsze jakiś wydatek :/ nie ma końca
        Mnie boli gardło coś się przeziębiłam na dodatek a w sobotę mamy już gości z Fr

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Hej!

          Urodziny udane, była rodzina i jedna zaprzyjaźniona rodzina z synkiem, więc tylko najbliżsi. Ola zadowolona, dostała od nas też chomika Hele:P

          Justyna-wsparcie w rodzicach to piękna rzecz, pomogą w opiece, a i Ty masz spokojną głowę, bo nie ma jak u dziadków, Zosia będzie zachwycona, a Ty z poczuciem spokoju że będzie jej tam dobrze, a i chyba będzie miała się z kim bawić, bo kuzynka tam mieszka ulubiona Zosi prawda? My planów wakacyjnych dalej nie mamy, znaczy plany są, a żadnych konkretów.

          Beata-jagód w tym roku dużo? Za mną chodza jagodzianki:P U was nocują goście przyjezdni? Takie sprzątanie kościoła przez parafian do powszechna praktyka też i w okolicznych parafiach? I do tego datki na kwiaty? U nas z tacy idzie na kwiaty, a parafia też niewielka, bo same domki (obrzeże miasta), a sprząta kościelny i zatrudniona pani do tego.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam. U mnie brak czasu na wszystko w tamtym tyg to bylo szalenstwo bo hydraulik, ukladanie styropianow, dostawy materialow i na koniec wylewki. Na dodatek mam szycie. W tym tygodniu tez pelen grafik. I tak leci czas ze szkoda slow. Zawsze cos do zrobienia jak wyplewie jarzyny to za chwile koszenie a potem od nowa jarzyny i tak w kolko. Mam plan na mycie okien na budowie. Mloda ma lekarza w tym tyg a jeszcze jej urodziny się zbliżają. Na dodatek nasza Gabii złamała noge i jezdzimy do niej czesto by jej sie nie nudziło a Zoska tez spedza tam dnie wakacji przynajmniej niektore.
            Beata Ty to sie tez nie nudzisz. U nas tylko na kwiaty się zbiera tutaj u moich rodziców parafianie sprzątają ale wypada to raz na dwa lata.
            Patrycja Ola ma wakacje? Zoska od wrzesnia zmiania grupe na starszą i ciekawe jak to bedzie bo tam juz trochę nauki jest mam nadzieje ze da sobie rade

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Hej U mnie też wszystko w biegu
              Patrycja jagody już się kończą ale po 10 zł za kg to jeszcze chodziłam (dwa wesela mamy i w dwie koperty dać trzeba) Dziś jestem normalnie tak wykończona z rana że nawet jak się wyspałam i tak zmęczenie odczuwam ale to jest chyba wina tego że mam po prostu dużo na głowie. U nas święto wtedy było i dlatego taka duża składka na kwiaty :/

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Justyna Lipcowych dzieciaków to sporo jest ,I Kuba i tyle wokół dzieciaków i jeszcze mojej mamy też urodziny będą i szwagierki córka aż normalnie nie dość że wydatki ciągle to i jeszcze cały czas prezenty się kupuje ale w końcu wakacje to i dzieci mają tyle zabaw a nie tylko siedzenie w domu Zosia w starszej grupie na pewno da radę to mądra dziewczynka
                Do Laury to w ciąż sąsiadka z jej roku ucieka do nas Co dzień przychodzi ale i nieźle broi Chyba też już zaczyna dzieciom szkoły brakować

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam. Ja w pracy dzis ostatni dzien i chwila wolnego. Choc planow na zrobienie tego i tamtego mnóstwo. W sride zaczelam myc okna na budowie zostala mniejsza polowa do zrobienia ale szpachluje moj tata sufit w gsrazu i musze tam sie wstrzymac z myciem do jutra. Koszenie mnie czeka. A jeszcze musze jechac wybrac i zamowic drzwi wejsciowe i brame garazowa i zapewne na to sie czeka wiec aby zdazyc przed jesienia z tym to musze na czasie sie zebrac tylko co będzie dobre.
                  Od wczoraj jesteśmy u rodziców bo Mloda z moja siostra a potem z Mama spędzi czas. Wczoraj bylysmy u dentysty i Zoska miala jednego zeba do zrobienia ale byla dzielna i trafiliśmy na super dentystke.
                  Beata to macie imprez ogrom. My na szczescie nie mamy zadnych wesel tzn. w rodzinie B. sa ale my z Zosia nie jestesmy traktowane juz jako rodzina i nas ta czesc rodziny nie zaprasza. Ale wcale mi nie zal a wrecz ok bo nie musze sie tlumaczyc dlaczegi sie nie wybieram. Mniej problemow tam dzieki temu nie zawsze to moje dziecię rozumie niestety. U nas nawet ostatnio na kolezanki brak czasu bo w tempie ekspresowym wszystko. Ale moze kiedys odpoczniemy ale chyba to wowczas jak jakims cudem wejdziemy na budowe.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Hej

                    Znów mnie wylogowało, a tyle naskrobałam, Jaś się budzi więc w skrócie. U nas oczywiście chorobowo. Jaś aktualnie ma anginę, Olka katar i kaszel. Jutro znów wizyta u lekarza. Ola ma 2 miesciące wolnego, więc od rana do nocy szaleje, energii tyle, że zamiast o 20 to pada mi dopiero po 22. Pozdrawiam!

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witam
                      Justyna z jednej strony szkoda a z drugiej nie ,ani i tak zabawy a w kopertę też trzeba dać ,My już rok mieszkamy a wydatków cała masa
                      W zimie nam płytka odpadła w łazience i teraz cała ściana do ponownego sklejenia bo odchodzi a kleje takie drogie też ,mąż musi sobie garnitur kupić na te wesela bo to co ma już na wyjścia się nie nadaje ,ja jeszcze butów nie mam do sukienki ... Zosia dzielna ale podejście dentystki do dzieci również ważne Też jakoś mniej się spotykamy z znajomymi ,zresztą każdy gdzieś wyjeżdza to i ich mniej
                      Patrycja zdrówka dla dzieci a pogody robią swoje raz ciepło raz zimno :/ Dzieci też mi późno teraz chodzą spać Dziś mi Laura wstała o 5:50 zamiast spać ile się da ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witam Was. Ja mialam pracowity weekend bo w sobote wykosilam, skonczylam okna na budowie. Po południu do mamy bo miala imieniny. I moja Mloda dzis z Mama moja urzeduje. Niedziela zleciala. Dzis tez broni inzyniera moj szwagier i normalnie sie denerwuje.
                        Beata nio dokladnie tak jest z weselami. Wczoraj prosili z mojej rodziny moja mame i siostre ale my ze nie mieszkamy w domu to nas nie i na szczęście. Mloda moha tylko tego nie ogarnia do konca i jej smutno.
                        Patrycja zdrowka dla Was.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam
                          Dziś byliśmy na zakupach Mąż garnitur sobie kupił i koszulę i muchę a do tego jeszcze inne zakupy i kasy poszło a potem wziął się za koszenie i tak kamyk od kosiarki się odbił że stłukła się nam szyba w oknie w drzwiach na taras jakby było jeszcze mało wydatków :/
                          Justyna jak szwagier dał radę ? Mnie dziś jeszcze głowa rozbolała,deszcz pada na dodatek ...

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            witam,
                            u nas dziś pierwsza tura urodzinowa teściów i siostra B. bo w piątek i weekend nie maja kiedy, a zresztą oni nie zamierzają obchodzić urodzin wspólnie z wszystkimi. Ja wczoraj prawe zamówiłam drzwi i bramę do garażu i chyba stanie na tym, że u tego kolesia zamówie samą bramę, a drzwi gdzieś indziej, bo drzwi ma drogie. Szwagier obroniony .
                            Beata ale pech z ta kosiarką, u nas kiedyś w aucie nam kamień odbił bo służba drogowa kosiła trawę wzdłuż drogi i znam ten ból, u nas też pada niestety ...

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Hej!

                              Justyna- to gratulację dla szwagra gdy jest się studentem, to powszednia rzecz, ale gdy już ma się pracę, dziecko, obowiązki to gratulacje należą się potrójne, bo nie jest już tak łatwo wszystko pogodzić Jaki jest dalszy etap na budowie? Drzwi wejściowe? Czy już do wszystkich pomieszczeń? To dzieje się u Ciebie na całego i wszystko pełną parą idzie, oby tak dalej, dużo energii zyczę, by wszystko szło dobrze. Kuzynka nogę złapała co się stało?

                              Beata-Ale pech z tym kamieniem, okno jak okno, ale balkonowe to już wydatek spory. A kiedy wesele? Dzieci bierzecie ze sobą, czy na trochę, a potem pod czyjąś opiekę?

                              My na razie zdrowi, ale pogoda deszczowa nie zachęca do spacerów. Teraz trochę słońca zawitało, jak Jaś wstanie czas na jakiś plac zabaw. Od rana szukam telefonu, Jaś pewnie znów mi gdzieś go upchnął, ostatnio w bębnie pralki sobie leżał. A, że jak zawsze wyciszony, to się naszukam jeszcze. Słonecznego dnia!

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam
                                Justyna Ja to Cię ogromnie podziwiam jak dajesz radę we wszystkim Już tyle zrobiłaś To już urodzinki Zosi Wszystkiego Najlepszego już życzę Zdrowia i Spełnienia marzeń
                                Patrycja Ja mam to samo z telefonem Wyciszę i pół dnia niekiedy szukam .Pierwsze wesele w następną sobotę 21 i to akurat w urodzinki Kuby a dzieci idą z nami a potem wrócą z dziadkami Oni to weselnicy pełną parą Kuba już garnitur wyszykował ,lubią takie uroczystości a następne wesele u siostry męża to w sierpniu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X