Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łazienka mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Łazienka mamy

    Ja też używam różnego rodzaju pojemników, żeby kosmetyki nie walały mi się po całym domu

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Łazienka mamy

      Napisane przez karolka31 Pokaż wiadomość
      Jak zmieniła się Wasza łazienka po urodzeniu malucha? Zmieniałyście coś, przestawiałyście? W końcu sama wanienka zajmuje sporo miejsca. Jak sobie z tym radziłyście? Jakieś sprytne gadżety? Czekam na opinie
      Moja łazienka szczerze mówiąc się nie zmieniła. Wanienkę mamy w innym pokoju i na razie małego kąpiemy w sypialni (wanienka jest z wygodnym stojakiem). Kosmetyków mi nie przybyło a kosmetyki dziecka trzymam koło przewijaka

      Skomentuj


        #18
        Odp: Łazienka mamy

        Na początku w łazience zagościły dodatkowe kosmetyki dla córeczki i wanienka, później kolejno dochodziły nocnik, nakładka sedesowa i podest ułatwiający mycie rączek.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Łazienka mamy

          U nas łazienka była zbyt mała na dużą wanienkę, czy kosmetyki dla małej, dlatego większość rzeczy była niestety w pokoju małej.
          Najgorsze z tego okresu było przenoszenie wanienki z wodą aby ją wylać ;/ bo niestety kąpaliśmy małą w dużym pokoju

          Skomentuj


            #20
            Odp: Łazienka mamy

            My mieliśmy tak samo i to przenoszenie wanienki to istny koszmar. Teraz już jest lepiej i nawet wygospodarowałam miejsce na kosmetyki i dla małej i dla mnie a w zasadzie mąż zamówił dla nas taką półkę do łazienki na http://wyspaokazji.pl/pl/c/Dom-i-Ogrod/72 także teraz wszystko się mieści

            Skomentuj


              #21
              Odp: Łazienka mamy

              sprytne te półeczki i takie na czasie
              mieliśmy podobną na szampony w poprzednim mieszkaniu, kiedy byłam w ciąży ciężko było mi się schylać, wówczas mąż wpadł na pomysł z taką półką w brodziku obok prysznica

              Skomentuj


                #22
                Odp: Łazienka mamy

                Napisane przez baskaa Pokaż wiadomość
                My mieliśmy tak samo i to przenoszenie wanienki to istny koszmar. Teraz już jest lepiej i nawet wygospodarowałam miejsce na kosmetyki i dla małej i dla mnie a w zasadzie mąż zamówił dla nas taką półkę do łazienki na http://wyspaokazji.pl/pl/c/Dom-i-Ogrod/72 także teraz wszystko się mieści
                baskaa a jakie są wymiary tej półki?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Łazienka mamy

                  W domu nie zmieniło się aż tak dużo ale pierwszym krokiem było kupno nowego samochodu od http://www.chodzen.pl/toyota-pulawska/serwismechaniczny i wybraliśmy bezpieczniejszą toyotę

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Łazienka mamy

                    Wydaje mi się, że przy takim małym dziecku w domu na pewno lepiej sprawdzi się po prostu wanna z kabiną prysznicową. Takie rozwiązanie 2w1 chyba są teraz coraz popularniejsze prawda?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Łazienka mamy

                      Napisane przez celina90 Pokaż wiadomość
                      Wydaje mi się, że przy takim małym dziecku w domu na pewno lepiej sprawdzi się po prostu wanna z kabiną prysznicową. Takie rozwiązanie 2w1 chyba są teraz coraz popularniejsze prawda?
                      My mamy taką wannę z prysznicem i niby fajnie ale nie całkiem bo mamy wielką wannę i strasznie dużo wody trzeba lać no i na razie jak kąpiemy tam małego to włażę razem z nim a co potem?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Łazienka mamy

                        My niestety mamy wannę bez kabiny i łazienka pływa po kąpielach synka Ale zawsze lesze to niż cały zachlapany pokój

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Łazienka mamy

                          Początkowo kąpałam w pokoju. Kupiłam stelaż do wanienki, który do złożeniu zajmuje tyle miejsca co deska do prasowania, wanienkę zawsze dało się gdzies wstawić. Później w łazience zrobiło się troche kolorowo od zabawek do kąpieli i tyle.
                          szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Łazienka mamy

                            Mała była kąpana na poczatku w pokoju, a jak miała pół roczku i już dobrze siedziała to kąpie się z bratem w dużej wannie, też nie mamy szyby takiej jak do prysznicu i łazienka u Nas pływa Dwójka dzieciaków robi niezłą demolkę , aż mąż chodzi i się złości bo szafka już napuchła.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Łazienka mamy

                              Ja kąpałam małą gdzieś do 8 miesiąca w pokoju, dopóki nie nauczyła się porządnie chlapać, potem zaczęłam ją kąpać w brodziku, napuszczałam wodę i sobie śiedziała bo wanny to my nie mamy.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Łazienka mamy

                                My mamy dwie łazienki i dwie kabiny prysznicowe, ale nigdy to nie przeszkadzało przy dzieciach. Małe były w osobnych wanienkach, a jak podrosły, to normalnie pod prysznicem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X