Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaka zmywarka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: jaka zmywarka?

    Ja mam zmywarkę i raczej żadnych naczyń mi nie zniszczyła choć są rzeczy których nie powinno się wkładać do zmywarki. Warto aby zmywarka zużywała jak najmniej wody i miała różne programy te krótsze i te dłuższe. Jeżeli nie wiesz gdzie kupić to tutaj http://www.mixmedia.pl/agd jest dość spory wybór

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: jaka zmywarka?

      Zmywarka niszczy naczynia? Co za bzdura. Kupuje odpowiednie środki do zmywarek, to nie będziesz miała takich problemów. Ja bez zmywarki nie wyobrażam sobie życia.

      Skomentuj


        #33
        Odp: jaka zmywarka?

        Ja zmywarki nie posiadam, ale większość znajomych tak. Wszyscy są raczej zadowoleni, ale jeszcze nie słyszałam o tym, by jakakolwiek zmywarka niszczyła naczynia. Jeżeli tak się by działo, to pewnie coś jest z nią nie tak. Wtedy należy zgłosić się do serwisu takiego sprzętu - polecam www.domfach.com.pl

        Skomentuj


          #34
          Odp: jaka zmywarka?

          Napisane przez abanella Pokaż wiadomość
          Zmywarka niszczy naczynia? Co za bzdura. Kupuje odpowiednie środki do zmywarek, to nie będziesz miała takich problemów. Ja bez zmywarki nie wyobrażam sobie życia.
          Dla mnie też zmywarka jest niezastąpiona w domu ale... zastanwaim się czy nie jest trochę prawdy w tym, że niszczy naczynia. Używam dobrych środkó do zmywarki a mimo tu niszczą mi się w niej szklanki, powstają takie jakby zacieki których nie da się niczym domyć ;(

          Skomentuj


            #35
            Odp: jaka zmywarka?

            Ja nie mam i też sobie jakoś radzę.

            Skomentuj


              #36
              Odp: jaka zmywarka?

              Maciejka, jasne ja też bym sobie radziła ;p ale jak już sie ma to się człowiek przyzwyczaja Kiedyś i bez proądu sobie ludzie radzili

              Skomentuj


                #37
                Odp: jaka zmywarka?

                Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                a ja nie mam zmywarki ) w sumie nawet nie mialabym gdzie ją wsadzic
                Są takie mniejsze kompaktowe zmywarki, sama mam taką zmywarka Hyundai DTB656DW8

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: jaka zmywarka?

                  Nie wiem czy zdecydowałabym się na taką kompaktową zmywarkę. Obecnie mam zmywarkę 45 cm i nastawiamy ja codziennie ( rodzina 2 plus 1).Taka kompaktowa byłaby za mała. Jak nam się rodzina powiększy za kilka lat to pewnie kupimy sobie większą na 60 cm.

                  Mam obecnie sprzęcik marki Candy. Zmywarkę CDP 5742 . Nie jest duża ale mieści sporo naczyń. Niczego nie niszczy Wszystko dobrze domywa.NIe mam smug na naczyniach.

                  Na stronie jest katalog marki: http://www.candy.pl/pl/produkty/pran...zenie/zmywarki

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: jaka zmywarka?

                    ja mam bosh pod zabudowę i nie narzekam jak na razie, dobrze się sprawdza, ładnie myje i jest bardzo pojemna, wybrałam sobie kolor inox

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: jaka zmywarka?

                      My mamy zmywarkę w zabudowie Hotpoint Ariston. Jestem z niej bardzo zadowolona. Nie zużywa dużo wody ani prądu. Ważną opcją przy wyborze zmywarki była dla mnie możliwość puszczenia zmywarki tylko z połową wsadu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: jaka zmywarka?

                        Ja mam bosha pod zabudowę, długo szukałam i tu mi najlepiej parametry odpowiadały Mam już ją dwa lata i jestem zadowolona

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: jaka zmywarka?

                          My też mamy zmywarkę w zabudowie boscha i jestem zadowolona. Przede wszystkim cicho chodzi, jest oszczędna i wygodna w użytkowaniu.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: jaka zmywarka?

                            A ja wybierając zmywarkę zwracałam uwagę przede wszystkim na jej klasę energetyczną, pojemność, szerokość, a także sam fakt, żeby była to zmywarka do zabudowy. Takim sposobem wybrałam zmywarkę od Kernau, to ten model - http://www.kernau.com/produkt/kdi-4641.html. Korzystam z niej praktycznie codziennie, nie zawsze zapełniam oba kosze, dlatego zdarza mi się korzystać z funkcji 1/2 załadunku. To zmywarka o szerokości 45 centymetrów, która mieści 10 kompletów naczyń, a średnio na jeden cykl zmywania pobiera ok. 13 litrów wody. Prawdę mówiąc jeszcze niedawno byłam przeciwniczką zmywarek, lubiłam zmywać ręcznie, ale odkąd w mojej kuchni pojawiło się to urządzenie, to już nie wyobrażam sobie codziennego mycia naczyń przez tych 30 czy 40 minut.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: jaka zmywarka?

                              My od roku mamy Amice i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zresztą wszystkie te sprzęty mamy jednej firmy i nic nie szwankuje . Polecam w 100%, na prawdę dobre.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: jaka zmywarka?

                                Sama też będę musiała się rozglądnąć za jakimś sprzętem tego typu, ale póki co szukam ładnego zlewozmywaka. Na bardzo ładne, granitowe produkty tego typu natrafiłam w sklepie Winawal , jak chociażby ten https://winwal.pl/pl/p/Zlewozmywak-g...zlew-bialy/277 . Tak sobie myślę, że świetnie będzie się komponował z kamiennym blatem, a co więcej posiada gwarancję na 30 lat, więc nie będę musiała się obawiać, że np. jakoś go obiję.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X