Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Modna mama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Modna mama

    ja lubię kupować nowe ciuszki, ostatnio to nawet poszalałam i oglądałam dla siebie złote zegarki damskie [uwkruk.pl/zegarki Lubie takie rzeczy, bo pasują prawie do wszystkich stylizacji
    Last edited by disne; 19-06-2020, 22:51. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Modna mama

      Tu przedstawiam wszystko, co trzeba wiedzieć o koszulkach damskich walkinginprettyshoes.com
      Last edited by disne; 19-06-2020, 22:52. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Modna mama

        Świeżo po porodzie ciężko z modą:P

        Skomentuj


          #19
          Odp: Modna mama

          Wiem z doświadczenia

          Skomentuj


            #20
            Odp: Modna mama

            Oj ja również lubię promocje. Zwykle robię wieksze zakupy dwa razy w roku. W styczniu albo w lutym na wyprzedaży zimowej. Albo w lipcu na wyprzedaży letniej

            Jednak jak coś mi się bardzo ale to bardzo spodoba to nie ma zmiłuj. Kupie nawet w normalnej cenie. Takie ubrania potem zresztą nosze o wiele częściej.
            Ostatni moj nabytek to kombinezon z Answear:
            xxxxx


            Super na lato
            Last edited by disne; 19-06-2020, 22:52. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Modna mama

              Na lato ciekawym pomysłem są różnego rodzaju sukienki takie jak: [img=https://www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/3/3/75933_2.jpg][/img]. DZięki takim strojom można poczuć się swobodnie i w dodatku bardzo kobieco

              Skomentuj


                #22
                Odp: Modna mama

                Ja uwielbiam xxxxsosimply.pl/odziez-damska/sukienki]sukienki z sosimply. Przeważnie robię większe zakupy ( ok 8 sukienek na raz) dlatego wybieram hurtownie. Skoro mogę zaoszczędzić na zakupach to czemu miałabym tego nie robić
                Last edited by disne; 19-06-2020, 22:47. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Modna mama

                  A może warto w tej sprawie poszperać w Internecie? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.
                  ...I salwę w płuca czy tez sznur na szyję/
                  By nie powiedział kto, że jeszcze żyje.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Modna mama

                    Ostatnio trafiłam na fajne torby.pro/oferta/torby-materialowe-zakupowe, można zrobić na zamówienie dla firmy
                    Last edited by disne; 19-06-2020, 22:48. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Modna mama

                      Wiadomo, że mama też powinna od czasu do czasu modnie i elegancko się ubrać. Ja na co dzień wiadomo ubieram luźniejsze ubrania, ale jak jest jakaś ważniejsza okazja to głównie wyciągam koszulę z szafy. Przerzuciłam się juz też na zakupy internetowe, a co do koszul damskich to w xxxxx też można znaleźć kilka fajnych propozycji. Mąż tam głównie ogląda dla siebie elementy garderoby
                      Last edited by disne; 19-06-2020, 22:48. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Modna mama

                        Moim zdaniem ponadczasowym hitem są ciągle dżinsy. Można przy ich użyciu stworzyć wiele ciekawych stylizacji. Oferty internetowe xxxxxx sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie, a ja właśnie planuję zrobić mężowi niespodziankę i kupić nowe spodnie.
                        Last edited by disne; 19-06-2020, 22:49. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Modna mama

                          Zbliża się wiosna więc warto zainwestować w jakąs ładną sukienkę. Obecnie w Merg.pl jest w promocji:

                          Według mnie prezentuje się świetnie i to bardzo dobry wybór jeżeli chodzi o sukienki

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Modna mama

                            Co do modisimo.pl/damskie-torebki, to ja lubię takie całkiem mocarne. Żeby mi się zmieściło wszystko i rączki nigdy nie uwały.
                            Last edited by disne; 19-06-2020, 22:49. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Modna mama

                              Zawsze możesz się udać do silesiaoutlet.com/marka/ecco outletu odzieżowego Ja jak byłam w ciąży, to jeździłam do Gliwic, tam jest bardzo duży wybór spośród odzieży na co dzień, na okazje oraz sportową. Tam też kupiłam ubrania ciążowe i dziecięce. Jeśli zależy Wam na naprawdę niskich cenach i wysokiej jakości ubrań, polecam Wam udać się do outletu z markową odzieżą Silesia Outlet.
                              Pozdrawiam
                              Last edited by disne; 19-06-2020, 22:49. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Modna mama

                                Ja kupuję w sieci na promkach, a czasem w second hand. Nie potrzebuję ubrań wartych kilka stówek. Mają być schludne i eleganckie. W dobrym second hand można znaleźć prawdziwe perełki za grosze, a przecież i tak potem nikt nie wie gdzie to kupiliśmy 😉

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X