Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Modna mama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Modna mama

    Ostatnio w sklepie maximilano. zdecydowałam się kupić torbę. Po wielu zakupionych przedmiotach w innych sklepach tego typu nie spodziewałam się tak miłego zaskoczenia. Torba jest po prostu idealna! Jeśli lubicie naprawdę dobre rzeczy, to naprawdę polecam!
    Last edited by disne; 19-06-2020, 22:16. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Modna mama

    Dobrze wiedzieć gdzie szukac dobrych i sprawdzonych przez inne mamy rzeczy zawsze siegam rad znajomych w tej kwestii- czasami lubie zapłacic więcej i mieć pewność że to właśnie mnie zadowoli

    Skomentuj


      #3
      Odp: Modna mama

      Torba to jest akurat ta rzecz, gdzie nie oszczędzam. Lubie mieć dużą, porządną, ze skóry, która nie rozwali się po 2 tygodniach użytkowania.
      Sklepu nie znam a na pewno go sprawdzę.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Modna mama

        Mama powinna być zawsze modna, a przede wszystkim powinno być jej wygodnie na co dzień i tym warto się sugerować. Sama marka odzieży to nie wszystko, musi iść za tym również wysoka jakość.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Modna mama

          Fajna oferta. Akurat nic nie potrzebuje teraz, ale zapamiętam ten adres.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Modna mama

            Lubię takie eleganckie ubrania. Fajna oferta.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Modna mama

              Fajne Torby dla matek widziałem w sklepie Childsplay.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Modna mama

                Mama również powinna być modna i na topie, szkoda byłoby sobie tego odmawiać, a w sklepach online mamy teraz cały szereg świątecznych promocji na odzież i obuwie, warto tam rozpocząć poszukiwania

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Modna mama

                  Modne ubrania i modne buty apia.comwłoskie buty damskie i od razu Świat wydaje się piękniejszy, a zyskują na tym wszyscy, bo modnie ubrana mama, to mama zadowolona.
                  Last edited by disne; 19-06-2020, 22:19.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Modna mama

                    Moja mama jest bardzo modną kobietą, która przywiązuje ogromną wagę do tego co nosi i jak to nosi. Niedługo ma urodziny i z tej okazji chciałabym jej kupić fajny prezent i pomyślałam o bransoletce z tej oferty karkosik. nomination. Nie są one drogie, a są bardzo ładne i sama chętnie kupiłabym i ją sobie, ale nie wiem, którą wybrać. Pomożecie mi w wyborze?
                    Last edited by disne; 19-06-2020, 22:19. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Modna mama

                      Dziewczyny fajne promocje aktualnie mają sklepy

                      YUPS
                      Answear
                      zalando
                      wólczanka ( nie wiem czy widziałyście ich koszule ale są przepiekne)

                      No i jeszcze warto jest sobie zajrzeć tutaj: xxxxxx- ostatnio w hurtowni rownież mieli sporo promocji na ciuszki ( mozna tam kupować ubrania również pojedynczo).
                      Last edited by disne; 19-06-2020, 22:50. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Modna mama

                        Top Secret też ma niezłą promocję teraz.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Modna mama

                          Nie tylko te duże sklepy sieciowe, bo w sklepach internetowych również znajdziemy cały szereg ciekawych promocji i rabatów na zabawki, ubranka oraz pozostałe akcesoria dla dziecka wystarczy jedynie poszukać.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Modna mama

                            Faktycznie mniejsze sklepy mają częściej promocje.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Modna mama

                              Też często ubrania i torby na necie kupuję ale czasem uda się w second handzie jakieś perełki w dobrym stanie upolować

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X