Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pakujemy się na rodzinne wczasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pakujemy się na rodzinne wczasy

    Jak wygląda Wasz wakacyjny bagaż?
  •    
       

    #2
    Odp: Pakujemy się na rodzinne wczasy

    dla dzieci:
    ubrania letnie i cieplejsze
    sandały klapki adidaski
    leki, coś na komary
    krem z filtrem
    nożyczki
    3 czapki z daszkiem jakby się jedna wybrudziła/zmoczyła
    mokre chusteczki
    długopisy żeby nie szukać do wypisywania kartek
    ładowarka do telefonu i aparatu
    nowa karta pamięci do aparatu (właśnie wróciliśmy z Rewala i okazało się że nigdzie nie ma kart pamięci)
    Claritine w raie objawów alergii
    plasterki
    zabawki do piasku
    koc na plażę
    poduszka jasiek
    żelazko
    okulary przeciwsłoneczne
    suszarka do włosów (mała podręczna)
    książeczki zdrowia dzieci + legitymacja ubezpieczeniowa - na wszelki wypadek
    mapa

    to wszystko brałam teraz na wyjazd nad morze
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pakujemy się na rodzinne wczasy

      Najwięcej rzeczy zabieramy zawsze dla Poli-pieluszki,chusteczki,kremy,płyny do kąpieli,ubranka,zabawki,środki przeciwgorączkowe,itp.
      Nam wystarczają ubrania,kosmetyki,sprzęt fotograficzny,i ulubione książki

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pakujemy się na rodzinne wczasy

        Nasz wakacyjny bagaż jest przede wszystkim duży. Wyjazd na tydzień z dwójką małych dzieci to było nie lada wyzwanie dla naszego bagażnika, bo i wózek i łóżeczko turystyczne i ubrania...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pakujemy się na rodzinne wczasy

          Dziewczyny, przydatny artykuł o tym, na co zwrócić uwagę przy zakupie walizek na rodzinne wojaże:-) http://wyjazdyzdzieckiem.pl/jaka-walizke-wybrac/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pakujemy się na rodzinne wczasy

            U mnie zawsze walizki pękają w szwach,mimo iż staram się wybierać na tzw. tanie wakacje
            to i tak wszystko biorę ze sobą,nigdy nie wiem co będzie mi w danej chwili potrzebne.Wolę zabrać więcej niż mniej.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pakujemy się na rodzinne wczasy

              U nas nie obyło się bez siadania na walizkach. Masakra niby bierzemy co roku mniej, ale jak dojdą jakies upominki to już nic się nie mieści. Wybraliśmy w tym roku tanie rejsy i zapowiadało się, że nie będziemy nic kupować, a jednak.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pakujemy się na rodzinne wczasy

                u nas z pakowaniem zawsze jest problem i zawsze kiepsko w ogólną organizacją :P dlatego obiecałam sobie, ze wakacje 2018 zaplanuję już teraz koleżanka mnie uświadomiłą ze teraz sa bardzo fajne promocje. Zalezy mi żeby jechać z Itaką bo jakoś mam do nich zaufanie i faktycznie przeglądałam i mają fajną ofertę gdzieś tak do końcówki października. chyba sie zdecyduje

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pakujemy się na rodzinne wczasy

                  Pod namiot to walizki raczej nie, preferujemy pakowanie się w miękkie torby, bo łatwiej upchnąć je do samochodu. Poza tym pakujemy torby tematycznie, więc łatwo znaleźć każdy drobiazg. Przy dzieciach w lecie, dużo rzeczy musi być pod ręką. Przybory do mycia i apteczka, a w apteczce od jakiegoś czasu niezbędnik na kleszcze, sprawdzony zestaw ratunkowy na kleszcze https://kickthetick.pl/ ze sprayem do zamrożenia pajęczaka przed usunięciem, żeby uniemożliwić mu reakcje obronne przy usuwaniu, łopatka do usuwania kleszczy w różnych rozmiarów i probówka, żeby usuniętego kleszcza zabrać do badań laboratoryjnych.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pakujemy się na rodzinne wczasy

                    Jak wyjazd z rodzinką to warto zainwestować w jakąś większą walizkę https://evertourist.com/walizki-duze-70-cm. Jest to wygodniejsza opcja niż ciągnięcie za sobą kilku walizek. Do takiego bagażu zmieści się na prawdę dużo rzeczy.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pakujemy się na rodzinne wczasy

                      Ja dla dzieciaków zamawiałam tutaj stroje kąpielowe https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe-dla-dziewczynek fajny wybór i mężowi też coś nowego kupiłam na plażę.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pakujemy się na rodzinne wczasy

                        Oj coś o tym wiem bo mam 3 dzieci i takie pakowanie zajmuje zawsze sporo czasu i przede wszystkim wymaga odpowiedniego przygotowania. Ja na przykład nigdy nie zapominam o dobrze wyposażonej apteczce pierwszej pomocy. Musi się w niej znaleźć coś na biegunkę i gorączkę ale też coś na podrażnienia skóry, tu najlepszy jest Octenisept To jeden z takich leków uniwersalnych, który może pomóc także przy infekcjach jamy ustnej, gardła czy nawet tych intymnych.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X