Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy stosujecie kremy na zmarszczki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

    Ja jeszcze nie stosuje, na szczęście nie muszę

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

      U mnie dobrze sprawdza się krem koncentrat przeciwzmarszczkowy z serii Neuro hialuron z bielendy. Mam taki nawilżający, poprawia poziom nawilżenia, skóry, ujędrnia ją, wygładza zmarszczki i skóra mniej się po nim błyszczy

      Skomentuj


        #93
        Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

        Wg mnie krem to nie wszystko. Na skórę najbardziej wpływa to, co się je. Zmarszczki pojawią się później, jeśli np. w pożywieniu będzie dużo antyoksydantów. Oprócz tego np. witamina C jest niezbędna do produkcji kolagenu, a jak wiadomo od kolagenu zależy jędrność skóry. Podobno naturalna witamina C dłużej pozostaje w organizmie
        Last edited by gagatka; 20-07-2020, 11:16. Powód: link

        Skomentuj


          #94
          Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

          Jasne, lepiej wcześniej wklepywać krem niż kwasy na starość

          Skomentuj


            #95
            Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

            Staram się stosować już jakieś kosmetyki i kremy ale nie koniecznie by zapobiec zmarszczkom. Poprostu chce by moja skóra dobrze wyglądała. A widziałyście azjatyckie kosmetyki do twarzy? bo widziałam że staja się coraz bardziej popularne
            Last edited by gagatka; 20-07-2020, 11:16. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

              Ja już profilaktycznie stosuje kremy vichy na zmarszczki. Lepiej zapobiegać bo potem może być juz za późno. Z reguły zamawiam kosmetyki w aptece Gemini - mają tanią i szybką wysyłkę.
              Last edited by gagatka; 20-07-2020, 11:17. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                Napisane przez teresskaa1 Pokaż wiadomość
                Wg mnie krem to nie wszystko. Na skórę najbardziej wpływa to, co się je. Zmarszczki pojawią się później, jeśli np. w pożywieniu będzie dużo antyoksydantów. Oprócz tego np. witamina C jest niezbędna do produkcji kolagenu, a jak wiadomo od kolagenu zależy jędrność skóry. Podobno naturalna witamina C dłużej pozostaje w organizmie .
                Całkowicie zgadzam się z teresskaa1. Do tego dochodzą też geny, palenie, grubość skóry no i spożycie chociażby wody.

                Ja stosuję tylko kremy o składach jak najbardziej naturalnych, ponieważ nie mam jeszcze jakoś bardzo uwidocznionych zmarszczek. Unikam alkoholu w składzie kremów. Pielęgnację uzupełniam serum i naturalnymi olejkami. Jest teraz tego dużo, więc testuje to co jest dla mojej skóry najlepsze.
                Last edited by gagatka; 20-07-2020, 11:18. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                  Zawsze rano i wieczorem używam krem do twarzy, na razie nawilżający, bo zmarszczek widocznych jeszcze nie mam, tylko takie drobne. Ale na krem na dzień nakładam rozświetlającą bazę od Bielendy, która optycznie wygładza twarz i rozprasza padające światło w taki sposób, że buzia wygląda młodziej i wygląda na gładszą.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                    Napisane przez balowapani Pokaż wiadomość
                    Staram się stosować już jakieś kosmetyki i kremy ale nie koniecznie by zapobiec zmarszczkom. Poprostu chce by moja skóra dobrze wyglądała. A widziałyście azjatyckie kosmetyki do twarzy ? bo widziałam że staja się coraz bardziej popularne
                    Stosowałam i stosuję od lat. Mam wypróbowanych kilka marek.
                    Last edited by gagatka; 20-07-2020, 11:20. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                      ja dostałam próbkę jakiegoś kremu od Ireny Eris i na pewno po tym kremie, moja skóra na twarzy jest wyraźniej gładsza.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                        Nie wierzę w działanie tych kremów. Dla mnie to jeden wielki pic na wodę, niestety.

                        Skomentuj


                          Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                          Zaczęłam na zmarszczki stosować krem ostatnio i jest to francuski wynalazek Christian Laurent. To mi w ogóle przyjaciółka poleciła i też jestem zadowolona, skóra zrobiła się jakby jaśniejsza, ładniejsza, gładsza.

                          Skomentuj


                            Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                            stosuję krem pod oczy przeciw zmarszczkom na dzien/noc. mi bardzo pomaga bo tak jak obiecywał producent faktycznie redukuje je oraz na prawdę skóra jest nawilożona. warto dbać o zmarszczki zaczynając od najdelikatniejszych partii skóry
                            Last edited by gagatka; 20-07-2020, 11:15. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                              Ja stosuję, bo lepiej zapobiegać niż leczyć. Bardzo lubię ten krem z propolisem jest bardzo fajny i mocno nawilża skórę. A do tego jest naturalny i nadaje się do wrażliwej skóry.
                              Last edited by gagatka; 20-07-2020, 11:15. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                                Polecam zabieg oxybrazji;
                                Przede wszystkim odświeża, wygładza i rozjaśnia skórę. Przy głębszym działaniu można redukować przebarwienia, a nawet blizny. Przy tym jest delikatna oraz nadaje się nawet dla osób, które maja problem z trądzikiem i u których nie można na przykłąd zastosować peelingów chemicznych.... Mikrodermobrazja tlenowa usuwa złuszczający się naskórek, zaskórniki, zwęża pory. Zabieg redukuje również zmarszczki i wyrównuje pigmentację skóry.

                                Dobrze jest zapisać się na serię zabiegów bo wtedy efekt jest naprawdę dobry.
                                xxx
                                Last edited by gagatka; 26-01-2021, 14:35. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X