Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komunia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Komunia

    tez stoję przed takim dylematem , w tym roku mam komunię i nie mam pojecia co kupić chrześnicy , co będzie dobre dla takiej dziewczynki ale nie przesadzając, niektórzy stawiają na sprzęt, inni na złoto a ja nie wiem

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Komunia

      Komunia to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka. Chyba najwięcej pieniędzy idzie na strój i przygotowania. Trzeba pamiętać o każdym, nawet najmniejszym szczególe. Macie już dla swoich dzieci buty ? Bo ja chyba chciałabym kupić takie które później się jeszcze wykorzysta a w tym sklepie udało mi sie znaleźć kilka bardzo ładnych par.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Komunia

        W moich stronach raczej panuje zwyczaj dawania pieniędzy, a dodatkowo coś tak stricte na pamiątkę, np. jakiś album. Teraz to myślę, że tablety są modne, choć nie wiem, czy to nie przesada.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Komunia

          Jestem zdania,ze warto jest podarować coś co przyda się dziecku w przyszłości. Czy zastanawialiście się na przykład nad zegarkiem dobrej firmy? Świetne modele ma na przykład Certina
          xxxx

          W tym roku mój chrześniak ma komunie. Kupiliśmy mu z mężęm taki zegarek:
          Last edited by disne; 21-09-2020, 21:30. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Komunia

            Ja też wole dawać prezenty i również je dostawać. Uważam ze kasa to nie to samo. Kiedyś byliśmy na komuni siostrzenicy męża i mała dostała tylko od nas prezent ( aparat) jak ją po komunii ktoś spytał co dostała to odpowiedziała ze aparat bo kasę zabrali rodzice.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Komunia

              Dać kasę, ale rodzice powinni ją przeznaczyć na zakup czegoś dla dziecka. Prezenty niestety nie zawsze są trafione. Dużo zależy od samych rodziców.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Komunia

                Teresa masz racje Może warto się podpytać czy dziecko ma jakieś zainteresowania czy czegoś potrzebuje i wtedy prezent będzie trafiony Ja też lubię dawać prezenty i ładnie zapakować

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Komunia

                  Prezent to zawsze prezent i dziecko bardziej sie z niego cieszy tym bardziej jak jest trafiony w upodobania dziecka

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Komunia

                    Ja mam kiepskie doświadczenie z prezentami, ale to też kwestia gości. U nas jakoś jak już kupują prezenty to się nie wysilają i rzadko kiedy są trafione.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Komunia

                      A ja chyba podarowałabym coś z dewocjonaliów.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Komunia

                        Jeśli szukasz fajny prezent na komunię które nie znudzi się na następny dzień to polecam czytnik ebooków czy elektryczna deskorolka. Wiedzą co w trawie piszczy i co aktualnie jest chciane przez młodzież Myślę, że bez problemu znajdziesz jakiś fajny prezent a przy tym w obniżonej cenie Tylko trzeba się pośpieszyć bo promocja trwa do 13 maja
                        Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Komunia

                          Powiedzcie mi co kupujecie w prezentach na komunie? Szalejecie i są to np. laptopy czy quady? Pytam, znalazłam bardzo fajny artykuł opisujący biżuterie. Ktoś z Was kupuje biżuterie w prezencie komunijnym?

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Komunia

                            Ważne jest wybranie odpowiedniej sukienki na komunię dla dziewczynki. Moge Polecić sklep online Mkmaryla gdzie można znaleźć sukienki komunijne dla dziewczynek w rozsądnych cenach. Wybór o wiele większy nić w sklepach stacjonarnych.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Komunia

                              Ja się na tym niestety nie znam. Raczej nie będę tutaj w stanie pomóc.
                              Każdy potrzebuje lustra, żeby zobaczyć swoje lepsze ja. Takim lustrem są oczy tych, którzy nas kochają.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Komunia

                                Moim zdaniem na takie okazje najlepiej sprawdza się koperta. Oczywiście, o ile skorzysta z niej dziecko, a nie rodzice. Kupując prezent, możemy nie trafić w gusta chrześniaka i niepotrzebnie wydać pieniądze. Chyba że dokładnie wiemy, o czym marzy dziecko - wtedy problem z głowy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X