Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Psychoterapia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Psychoterapia

    my z córką korzystałyśmy z takiej psychoterapii po moim rozwodzie z mężem. Bardzo zle to zniosła, potem zrozumiałam, że przechodziła kryzys związany ze stratą i bała się tego co będzie w przyszłości. Obie to przepracowałyśmy i teraz już dochodzimy do siebie. Jestem mega wdzięczna Pani psycholog z ośrodka Logos w Warszawie - indywidualne podejście, mega ciepła a do tego doświadczona.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Psychoterapia

      Takie rozmowy bardzo pomagają. Jest to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza, że tutaj xxx nie ma długich terminów oczekiwania na wizytę. Można sobie pomóc.
      Last edited by disne; 08-08-2020, 19:33. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Psychoterapia

        Jakoś nie jestem co do tego przekonana. Sporo się o tym mówi, ale takie psychoterapie też nie dla każdego są.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Psychoterapia

          żeby na takie psychoterapie uczęszczać, trzeba wcześniej iść na stosowne konsultacje i wtedy specjalista da odpowiednie skierowanie.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Psychoterapia

            a tu się nie zgodzę akurat bo nie trzeba iść wcześniej do żadnego lekarza po skierowanie. Zawsze można skorzystać z możliwości odbycia takiej psychoterapii online chociażby na stronie xxx. Sporo osób nadal wstydzi się lub ma obawy przed tym by iść do gabinetu specjalisty i rozmawiać z nim w 4 oczy o swoich problemach a taka forma terapii znacznie to ułatwia. Grunt to nie zostawiać z problemami samemu.
            Last edited by disne; 08-08-2020, 19:33. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Psychoterapia

              Niekiedy psychoterapia jest konieczna, zwłaszcza w przypadku depresji - nie warto zwlekać, problem jedynie się nasili. Radziłabym jednak wybrać się do psychiatry, a nie do psychologa - psychiatra może bowiem przepisywać leki, psycholog nie. W Warszawie warto wybrać się do kliniki PsychoMedic, jest ich chyba kilka - można się z nimi skontaktować przez xxx czy sprawdzić jak wygląda terapia.
              Last edited by disne; 08-08-2020, 19:31. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Psychoterapia

                Bardzo gorąco polecamxxx psychoterapię w nurcie systemowym[/URL]. Terapia systemowa wychodzi z założenia, że problemy człowieka współzależą od środowiska i ludzi, z którymi pozostaje w kontakcie. Dlatego zwykle stosuje się ją w terapii rodzin, ale doskonale sprawdza się też w psychoterapii indywidualnej. Ten nurt terapeutyczny bardzo dobrze sprawdza się przy problemach wychowawczych czy depresji młodzieńczej.
                Last edited by disne; 08-08-2020, 19:32. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Psychoterapia

                  Psychoterapia może być naprawdę skuteczna, choć trochę trwa i kosztuje. Dla oszczędności można wybrać terapię online, jak xxxx ale polecałabym ją jedynie w mniej poważnych sytuacjach.
                  Last edited by disne; 08-08-2020, 19:32. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Psychoterapia

                    Słyszałam, że to pomaga też w rozwoju. Myślę, że warto spróbować.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Psychoterapia

                      Psychoterapia przynosi bardzo dobre efekty, zwłaszcza w połączeniu z farmakoterapią. warto zgłosić się do doświadczonego psychologa, w Łodzi w PsychoMedic przyjmuje kilku, kontakt na xxx - powinni pomóc.
                      Last edited by disne; 08-08-2020, 19:32. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Psychoterapia

                        Szukam sprawdzonego i godnego polecenia psychoterapeuty specjalizującego się w xxxx. Ostatnio mam problem aby dogadywać się ze swoim partnerem i niestety nie potrafimy tego rozwiązać we dwójkę. Nasze relacje są coraz gorsze :/
                        Last edited by disne; 08-08-2020, 19:32. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Psychoterapia

                          Dobry xxxx zajmujący się terapią dla par to rzadkość. Moja przyjaciółka chodziła z mężem na takie spotkania. Z perspektywy czasu widać, że terapia naprawiła ich związek.
                          Last edited by disne; 08-08-2020, 19:32. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Psychoterapia

                            Mi w podobnej sytuacji bardzo pomogły olejki z ekstraktem CBD. Nie będę się tu rozwodzić nad tym co to, dlaczego i jak, bo w internecie jest naprawdę od groma wiedzy. Powiem tylko, że z tego co widzę po sobie i po opiniach w internecie, nie na każdego działają konkretnie te same produkty. Ja na przykład stosuję xxxx, a moja koleżanka firmy canabcośtamgold, nie pamięam dokładnie. Stężenie to samo, wszystko niby to samo, ale jakoś jej to na mnie nie działa. Po Cannabium wyraźnie czuję działanie, a tam jakbym nic nie wzięła.
                            Last edited by disne; 08-08-2020, 19:32. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Psychoterapia

                              Medyczna marihuama to ściema.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Psychoterapia

                                [QUOTE=caromama;413360]Myślę, ze nie ma sie co oszukiwać i przy jakimkolwiek podejrzeniu depresji skonsultować się z lekarzem. Nie warto się zadręczać, zwłaszcza, że w obecnych czasach problem ten jest dość powszechny. Zawsze można spróbować, też spróbowac łagodzić objawy różnymi medykamentami jak ten chociażby xxx

                                Również polecam produkty firmy xxxx. Zamówiłem kiedyś olejek CBD z Allegro - jakiś tani to mówiłem, że to jest nieskuteczne. Aż do czasu, kiedy właśnie natrafiłem na artykuł w którym jest omówiona różnica pomiędzy izolatami, a realnymi ekstraktami CBD. Jeśli ktoś ma problemy, np. ze stanami lękowymi, powinien przetestować olejki CBD.
                                Last edited by disne; 08-08-2020, 19:31. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X