Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-01-2018, 11:09
ralffa ralffa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ralffa.polki.pl

Domyślnie Własne biuro w domu.

Zamierzam od następnego miesiąca zacząć pracować w domu-co oznacza, że potrzebuje małego biura gdzie w ciszy i spokoju będę mogła prowadzić swoją działalność-większość czasu spędzam przed komputerem. Nie mam niestety zbyt wiele możliwości aby urządzić biuro w domu dlatego chcę was zapytać o poradę, gdzie zagospodarować choć małą przestrzeń na własne biuro?Znalazłam kilka fajnych pomysłów: http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i...pracy,ik9.html ale jakoś ciągle nie wiem czy biuro w sypialni np. ma sens?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-01-2018, 11:54
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Domyślnie Odp: Własne biuro w domu.

Biura w domu? Sama często pracuje w domu, ale tu wystarczy mi kawałek stołu, żeby postawić laptop i tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-2018, 09:02
orenishii orenishii jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
orenishii.polki.pl

Lightbulb Odp: Własne biuro w domu.

Nie każdy ma pracę, w przypadku której wystarczy tylko nieco miejsca na laptopa. Wiele osób pracując w domu, musi się całkowicie skupić na pracy i wszelkich obowiązkach. Co do organizacji biura w sypialni, to może i ma to sens, ale wypadałoby mieć całkiem sporą sypialnię, która pozwoliłaby na przeprowadzenie różnych zmian. W takich pomieszczeniach warto również zadbać o odpowiednie dekoracje. Najlepiej jest kupić jakieś fototapety do biura, albo obrazy. Odpowiednia atmosfera w domowym biurze jest bardzo ważna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-2018, 17:17
dalis dalis jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dalis.polki.pl

Pracuje w domu już 5 lat i najważniejsze przy takiej pracy są: dobry monitor 20-22 cale,mysz i klawiatura, komputer (ja mam laptopa podłączonego pod monitor), niezacinający się internet, blat biurka o głębokości 50-70 cm, jasna lampka, wygodny fotel. Opcjonalnie, czasem mi się przydaje, urządzenie wielofunkcyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2018, 10:23
oleg53236 oleg53236 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
oleg53236.polki.pl

Fajna sprawa bo pracujemy z domu...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2018, 23:05
karolina1918 karolina1918 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karolina1918.polki.pl

Ja prowadzę firmę w domu i swoje małe biuro urządziłam w salonie. Jeśli wybierzesz fajne meble i dostosujesz je do stylu całego pokoju, to ma to swój urok. Ja swoje kupiłam tutaj: https://www.bemondi.pl/przeznaczenie/meble-biurowe/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-02-2018, 12:10
olenka99 olenka99 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olenka99.polki.pl

Szykuje swoje biuro w domu i w sumie nie mam za wiele miejsca dlatego też szukam małego narożnika. Jak wam się wydaje taki http://www.mebleada.pl/produkt/naroz...-rog-maly.html ? Może macie coś innego do zaproponowania?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-02-2018, 21:00
Tosia08 Tosia08 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Tosia08.polki.pl

Słyszałam, że tam, gdzie sypialnia to lepiej nie trzymać urządzeń elektrycznych http://mowimyjak.se.pl/encyklopedia/...i,53_4031.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-02-2018, 07:40
zieba82 zieba82 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zieba82.polki.pl

No ja właśnie wyposażam swoje domowe biuro i zastanawiam się nad tym, jaki laptop najlepiej wybrać. Znajomy polecał mi modele Dell Inspiron, podobno cechują się niską ceną i bardzo dobrą wydajnością. Znacie te laptopy? Możecie coś więcej o nich napisać?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-02-2018, 08:24
onexia12's Avatar
onexia12 onexia12 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
onexia12.polki.pl

Tak, ja też prowadzę blog modowy z domu, czasem muszę dobrze się nastawić. Zapraszam na: http://lukaszjemiol.com.pl/fashion/t...pada-je-nosic/ akurat niedawno pisałam dlaczego t-shirty damskie są tak fajne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania