Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Hej

    Od jutra Hania zmienia przedszole tak sie ciesze wczoraj była taka zmęczona że usnęła mi w autobusie i spała od 17:30 do 7 rano do dzisiaj.Ogólnie w przedszkolu jej się podobało tylko ta droga ja męczyła i do tego nie spali w dzień i czesto zasypiała na rękach.Tutaj do domu mamy 5-7 minut piechotką.
    Annamaja zdjęcia cudne z Matyska
    Adus zdrówka dla Was.Zapisy na egzamin to szybko myślę że 2 tyg to góra tylko ja chce w sobotę zdawać bo w tyg wolny dzień bym musiała brać.

    Ja dzis w domu ide z Krolina do psychologa wyprzedzam pytanie po prostu ogólnie tak chce sprawdzić czy wszystko ok Karolinka jest bardzo żywa często chwili nie usiądzie na jednym miejscu myślę że taka Pani może pomóc żeby było spokojniej bez nerwów w domu.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Cześć Dziewczyny!

      Niunia,wszystkiego najlepszego dla Kubusia z Okazji Pół Roku Życia! Niech zdrowo rośnie!

      Igunia dziś w przedszkolu.Oczywiście było marudzenie,więc i dziś odbieram ją po obiadku,ale z myślę już wydłużać jej pobyt.

      Dałam sobie dziś taki wycisk podczas ćwiczeń,ale jestem bardzo zadowolona.Oczywiście jeszcze nie wszystkie ćwiczenia wykonuję,bo brak mi kondycji albo robię mniej powtórzeń,ale jeśli będę ćwiczyć systematycznie,to mam nadzieję,że dojdę do perfekcji. Dziś ćwiczyłam prawie godzinę i to przy bolącym żołądku.Coś mi zaszkodziło. Wypiłam już miętę i nadal boli.

      Pogoda u nas dziś piękna,więc po przedszkolu idziemy na rower.

      Agatko,bardzo się cieszę,że Hania dostała się do przedszkola. Ja też mam rzut beretem i bardzo to sobie cenię.

      Ada,zdrówka dla Was!

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Igusia taki wycisk przy bolącym żołądku Niezła jesteś. Tylko, żebyś sobie krzywdy nie zrobiła, jak się nie czujesz najlepiej.
        Agatko takie dojazdy są męczące, więc wcale się nie dziwię Hani. Życzę szybkiego zaklimatyzowania się
        To egzamin lada chwila. Trzymam w takim razie kciuki!
        Niunia wszystkiego naj dla Kubusia. A z butlą musisz próbować. Marek też nawet takiego picia nie chciał z butli i musiałam go dopajać łyżeczką przy obiadku, ale jednego dnia w końcu spróbował i wypił i wodę i wieczorem mleczko I już nie było problemu.
        Annamaja dzięki za rady Właśnie mam w piwnicy syrop z kwiatów mleczu, maliny, sok z czarnego bzu. One też dobre na przeziębienie i zawierają sporą dawkę wit C
        A dajecie już dzieciaczkom tran albo wit D? Ja właśnie muszę kupić.





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Aduś,żołądek rano bolał tylko jak zjadłam albo napiłam się.Teraz nie dałabym rady,bo czuję się coraz gorzej.Od rana nic nie jadłam,więc spróbowałam zjeść trochę obiadu.Żołądek zaczął mnie tak okropnie boleć,że aż się popłakałam.Do tego wszystkiego doszła mi zgaga.

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            myssia - pij duzo wody albo zasiegnij porady lekarza. wspolczuje takiego bolu, bidulko. moze nie dawaj tak czadu
            niunia, najlepszego dla bobasa! ale to zlecialo...
            agata, ciekawe co psycholog powie. zawsze dobrze sobie porozmawiac ze specjalista. ja z konsultacji jak na skrzydlach wychodzilam
            ada, super masz skarby w zapasie, na pewno pomoga. ja tez tworze takie cuda i czarny bez u mnie na topie co do wit. d to wlasnie mysle jak tu malej podawac... ona nie cierpi tranu a dla siebie zamowilam juz w kapsulkach 5000 iu. przez mysl nawet przeszla mi lampa uvb czy jak to tam, musze sie zorientowac dokladniej aale to fantastiko sprawa jest...

            niunia, agata, dzieki za mile slowa apropos zdjec

            beau, a gdzie ty??

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Annamaja moja właśnie też nie bardzo lubi, nawet te owocowe. Zawsze dawałam jej nałyżeczkę trochę soku i trochę tranu i tak piła. Dostałam ostatnio próbki różnych tranów i dałam Zosi dziś z firmy "Zdrowa Apteczka" o smaku brzoskwini i marakui i ten jej smakował. Nie ma on tego rybiego posmaku. Mam jeszcze próbkę cytrynowego i próbkę owoców tropikalnych.
              O tej lampie nigdy nie słyszałam. Pewnie to sporo kosztuje?!





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Annamaja,ale mnie nie boli od ćwiczeń.Rano mnie pobolewał,ale nie aż tak,więc ćwiczyłam.Jeśli jutro dalej będzie tak bolało,to na pewno odpuszczę ćwiczenia.
                Nadal nic nie jadłam,pić nie dam rady,bo boli.A dziś na obiad zrobiłam leczo,później sałatkę i musiałam obejść się smakiem.

                Ja Iguni na wzmocnienie podaję syropki owocowe.Ceną zbliżone do tranu,ale znacznie lepsze w smaku i Igusia chętnie je piła.Teraz kupiłam jej multiwitaminkę. http://www.rossnet.pl/Produkt/Dzieci...6466,4903,5448
                Iga chętnie pije,bo faktycznie są bardzo dobre w smaku. I też niedrogie. Na razie zostaniemy przy tych.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  adus, daj cos wiecej o tym tranie bo nie mogo namierzyc.. a lampy sa drogie, nie wiem dokladnie ile kosztuja ale w miescie jest znajomy lekarz co naswietla pacjentow i ma jakies dojscia czy pomysl, jak to zrobic taniej. jeszcze sie musze temu wszystkiemu przyjrzec.
                  myssia, jak dzis? pewnie glodna sie obudzilas? woda bardzo wazna, pij duzo.

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Hej
                    Hania poszła do przedszkola Pani bardzo miła dzieci podeszły do niej i się przedstawiały grupa same 4 latki także superAż Karola protestowała że ona tez chce do przedszkola a do szkoły nie chce chodzić.
                    Adus ja daje tram Moliera Hania uwielbia go i nie ma problemu z podawaniem.
                    Dziś mam 9 rocznice słubu wow nie wiem kiedy to zleciało.W sobote jedziemy na wyjazd sami dziewczynki jada do babci jedna noc ale zawsze to coś


                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Agatko w takim razie wszystkiego najlepszego!
                      Zosi właśnie ten tran Moilera nie smakował, ja go spróbowałam i dla mnie też był paskudny. Ale ten wczoraj całkiem niezły. Ciekaw tylko czy próbka nie różni się od butelki, bo ostatnio słyszałam, że z próbkami to jest różnie. A tu link do tego tranu http://www.aptekagemini.pl/domowa-ap...ini-250ml.html





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        agata, najlepszego dla was z okazji rocznicy! zycze udanego, romantycznego wyjazdu
                        adus, dzieki za link. moze tez sie przymierze do tego tranu bo my z matyska z mollersem mamy podobnie jak ty z zosia... do tej pory stoja pootwierane butelki o roznych smakach i pewnie juz sie nadaja do wylania. bleh!

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Witajcie mamusie przepraszam ze się zawieruszyłam ale internetu nie miałam. A druga sprawa ze dziergam Zosi kiecke na chrzciny a to czasozerne zajecie i tak mi leci. No i znowu zaległości mam eh.
                          Dziś w ogóle stał się cud i Zosia przespała mi ciurkiem trzy i pół godziny normalnie szok!
                          Dziewczyny ja też nie mam konta na facebooku i nie bardzo chce zakładać i jestem za żeby zostać tu bo jak i Wy też się przyzwyczaiłam.
                          Oki teraz będę czytać zaległe posty bom nie w temacie.....

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Czytam czytam i widzę że już wszystkie macie konta na fb no to chyba dla Was też się w to wkręcę
                            Niunia kurcze zlecialo Kubuś juz pół roczku skończył super wszystkiego najlepszego dla maluszka!
                            Niunia a jakie mleko próbujesz wprowadzic? Mi Zosia się na razie najada ale czesciej teraz je ale i nie wisi aż tak dlugo. A ostatnio i kolejny rekord miałam to przedwczoraj było Zosia przespała mi troszkę ponad siedem godz bo karmilam wpol do 00 a pobudka tuz przed siodma dopiero Niunia a te nocki u Was to aż tak źle jest?
                            Agata wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! I super ze Hanie tak szybko Ci przyjęli!
                            Myssiu mam nadzieje ze Ci lepiej ....
                            Annamaja zdjęcia super i modelka przeurocza!
                            Ada wow ale masz super wyposażona spizarnie!

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Beau witaj. Załóż sobie jakieś fcikcyjne jak nie chcesz prawdziwego i wpadaj do grupy, wtedy nikt inny oprócz nas nie widzi postów.

                              Zosia super śpi. A te trzy godziny to w ciągu dnia?! U nas pół godz.max.
                              Jak ci idzie dzierganie?

                              Agata świetnie ze szybko poszło w przedszkolu. Hania dzielna jest. No i najlepsze zyczenia rocznicowe.

                              Ja mollersa owoce egzotyczne daje i nie ma problemu. Choć gdyby się dowiedziala że to z ryby to koniec picia. Choć powiem wam ze byłam ostatnio u tej super lekarki i ona ,zleciła dawać Omega Med Dha zamiast tranu bo w rybach są teraz metale ciężkie a omega med roślinne. Tylko cena 26zł na miesiąc dla dziecka.



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Beau mój Kuba tyle śpi przed skokiem rozwojowym. Dwa razy mu się zdarzyło po ostatnim takim śnie obudził sieci zaczął przekręcić na brzuch i plecy. Bez kitu!!! Może skok był u was?



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X