Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    dziekuje adus

    ja wlasnie nie wiem czy cos jej kupimy... animatorka prowadzaca zabawe urodzinowa bedzie tym prezentem od nas, raczej.

    zalaczam torcik przedszkolny na smaka u nas tort to przedszkolna tradycja wiec jest
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      o ooo... cos puchy na forum!
      gdzie sie podziewacie?

      u nas ok. pogoda jeszcze letnia wiec wiecej na dworzu jestesmy. no ale praca mnie dopadla i musze przy komputerze przysiasc i to nie na zarty...
      zaraz Matylde klade tylko czekamy jeszcze na telefon od kuzyna z zagramanicy, ze spoznionymi zyczeniami dla malej ma dzwonic
      buziaki dziewczyny!

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Wieki mnie nie było...przynajmniej tak się czuje.

        Od razu hurtem życzenia dla Kubka i Matysi.

        Padam na pysk, Kuba mi śpi tak jak Zosia, dwie lub trzy drzemki po pół godziny ale normalnie jakby budzik miał!!! Zdążę iść do łazienki, zrobić coś do picia i już obudzony i trzeba zabawiac .

        Beau niezły Kuba jest. Ją robiłam Gabi we wtorek spóźnione urodziny oczywiście razem z jej przyjaciółka bo tylko 4 dni różnicy jest. Kupiliśmy owoce, upieklysmy ciasto i muffiny i dzieci się bawiły.

        Gabi już nie ta sama w przedszkolu, chętnie chodzi i odprowadzanych ją rano z Kubkiem . Jak się zrobi zimno i brzydko to tata będzie prowadzal.

        Ją te chce Gabi na meningokoki zaszczepić teraz.

        Ada Zdrowka dla was.

        Myssia jak z praca? Nikt się nie odezwał?



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Hej

          Annamaja wszystkiego naj naj dla Matysi, jaki piękny torcik mniam
          Beau i dla Kubusia sto lat Uparty Kubus moja Karola to oczywiście musiała miec obowiazkowo cukierki i ostatnio powiedziała myslałam że sie zapłacze ze szczescia jak mi śpiewali sto lat A Hani wypadaja w poniedziałek wiec tez wezmie.

          Annamaja super zabawa bedzie w sobote ja planuje za dwa tyg zrobić dziewczynkom wspólne urodziny dla Koleżanek i szukam fajnego miejca, W domu niestety nie da rady zrobić bo za duzo dzieci i będzie zamieszanie i do tego sie narobię.

          Adus ja kupiłam Hani hulajnohge więc pewnie kupie coś ale jakiś symboliczny drobiazg.


          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            niunia, agata, dziekuje za zyczenia dla malej

            niunia, no to swietnie, widac ze malej pani nowa podpasowala no i juz doswiadczenie wlasne... rosna nam dzieci! wyobrazam sobie jak musisz byc padnieta.. ale swietnie sobie radzisz mimo tego, az milo poczytac

            agata, ale tekst dobry Karolci, hihi

            myssia, jak z praca?

            ja w koncu zakupilam lalke dla malej. taka lalka co moglam dobrac rodzaj wlosow, kolor oczu i ubranko z dodatkami. sukienka tez dla dziecka, taka sama. czyli beda miec takie same sukienki, wlosy i oczy. taka jakby mala kopia Matysi... dzis odbieram.

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Annamaja, widziałam te lalki u nas w Galerii. Bombowy prezent, na pewno sie Matysce spodoba..

              Agata do jakiejs sali zabaw musisz uderzyc. Ja tez bym sie nie zdecydowała w domu bo by mi sasiadka policje nasłała przez dzieciaki.



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Hej mamy! Jeszcze raz dziękuję za życzenia dla Kubusia.
                Annamaja spóźnione życzenia dla Matysi! A torcik śliczny i pewnie smakowity.
                Ja dla Kuby upiekłam tort z przepisu z moich wypieków truskawkowo-kokosowy to mój pierwszy tort no i tak mi ślinka ciekła żeby spróbować a tu niestety
                Niunia nie wiem co te dzieciaki tak się zmówiły, moja to w ogóle bez bujania na rękach nie chce spać, na spacer jak idę a już śpiąca to muszę wyciągać pobujać i uśpioną odłożyć
                Agata tekst Hani super
                Ada mam nadzieję że lepiej się czujecie?
                Aha a propos Kuby to na następny dzień m zaniósł cukierki i dał pani i jakoś poszło, mówiły że Kuba się cieszył że dzieci mu sto lat śpiewały
                Myssiu co nakupowałaś?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Ada zajrzałam na Twój blog ojej jak ten tort chałwowy mnie woła mniam mniam ale bym zjadłaaaaa....!

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Beau hehe, to nic tylko robić Ja właśnie zaniedbałam przez kilka miesięcy mojego bloga. Ale muszę się zmobilizować. A Twój torcik nie wyszedł, czy czeka na imprezę, żeby go spróbować?
                    Annamaja piękny torcik. Super pomysł z tą lalką. U mnie lalki jednak odpadają na prezent, bo Zosia nie lubi bawić się lalkami.
                    Niunia dobrze, że u Was zmiana z przedszkolem na lepsze
                    Agatko to zapowiada CI się super podwójna impreza A znalazłaś już miejsce?
                    Dzieci już zdrowe, tylko mnie cały czas trzyma Już tydzień minął.
                    Wczoraj się mocno zestresowałam. Poszliśmy z koleżanką i jej synem na plac zabaw. Z powrotem Zosia z Wiktorem szli po krawężniku. Zosia się przewróciła (oczywiście nie podparła się rękami, jak zawsze) i uderzyła głową w krawężnik. Huk był okropny. Zestresowałam się na maksa, zaraz pomyślałam o jakiś wstrząsach i innych takich. Jeszcze do tego sama z dziećmi jestem, więc w razie konieczności pojechania z Zosią na pogotowie, nie miałabym co z Markiem zrobić. Na szczęście mam znajomą, która jest pielęgniarką i zna się na medycznych sprawach. Zadzwoniłam do niej i zapytałam, kiedy na pogotowie. Na szczęście na razie jest ok, chcociaż objawy mogą się do 48 godz pojawić.





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      adus, niepokojace co piszesz.. raz, ze tak sie stalo a dwa, ze ona nie ma odruchu wyciagania rak przed siebie czy tez chowania glowy przy upadku do tylu... ja na twoim miejscu wybralabym sie z mala do neurologa, ktory sprawdzilby odruchy samoobronne. a mala bacznie obserwuj bo jak taki huk uslyszalas to kurcze... trzymam kciuki aby wszystko skonczylo sie dobrze! daj znac.

                      beau, a Ty biedna torta wlasnego ne moglas sprobowac bo karmisz, tak?

                      dziekuje dziewczyny ze zyczenia dla Matysi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Mamcie,ale Was zaniedbałam.Już od dziś zaczynamy świętować Igusi urodziny i tak do nd,bo codziennie mamy gości.Tak się dziś narobiłam,że szok.
                        Z pracą na razie cisza echo. Niestety.Wysyłam codziennie CV i czekam z nadzieją.

                        U nas codziennie piękna pogoda.Jest cudnie.Słonecznie i ciepło.Oby tak było jak najdłużej.

                        Aduś,to nieciekawie z tym upadkiem Zosi.Życzę,by wszystko skończyło się dobrze.Ale uważam,że Annamaja ma rację.Skonsultuj się dla pewności z neurologiem.

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Hej mamcie!
                          Aduś niefajny ten upadek Zosi, mam nadzieję że wszystko jest w porządku.
                          A co do torta to nie mogłam jeść bo ja nadal na diecie bezmlecznej, ale już będę próbowała wprowadzać sery, bo 3 miechy już mija jak nie jem mlecznych produktów. Ale tort ponoć dobry wyszedł, aż mój m jak nieciastowy to dokładkę brał
                          A załączam zdjęcia z Zosią...
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Niunia a jak tam u Ciebie z tymi produktami mlecznymi coś próbujesz wprowadzać?
                            Myssiu STO LAT dla Igusi!!!

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              myssiu, 100 lat dla Igi! Niech rośnie zdrowa milego swietowania!

                              ja juz na nogach, bo szykuje nas na kinderbal. o rany, ale dziwnie sie czuje jak ktos za mnie organizuje... mam uporczywe wrazenie, ze cos bedzie niedopilnowane, w stylu nie zamowili tortu, animatorka jednak nie bedzie mogla... ehh... no ale pewnie bedzie ok. choc ogolnie troszke sie stresuje, bo tyle rodzicow bedzie i nie wiem jak ogarnac rozmowy z nimi wszystkimi no nic. zdam relacje po wszystkim

                              milego weekendu!

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                beau, alez slicznie wygladacie! :*

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X