Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Beau Zosia tylko rano płacze, a teraz jak chodzimy z Wiktorem, to właściwie tylko w domu. W samym przedszkolu już nie płacze, a zresztą ona po przedszkolu mówi, że fajnie było. Także u nas problemy tylko "rozstaniowe". Dzisiaj Zosia trochę przeziębiona i właśnie się zastanawiam czy jutro ją do przedszkola puszczać.
    Beau Jeśli chodzi o kupki, to ja przy Zosi miałam takie problemy. Ale kiedyś położna stwierdziła, że jak puszcza bączki to dobrze. No i najważniejsze, że brzuszek nie boli.
    A to mój przedszkolak
    Attached Files





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      beau, ja pamietam taka zasade 7/1 czyli 1 kupka na 7 dni czy tak samo 7 kupek w ciagu jednego dnia jest norma u niemowlaka. takze raczej to u niej jest ok. co do imprezy, to mam nadzieje, ze to wypali bo malej bardzo zalezy.
      ada, wesola przedszkolaczka z Zosi. najwazniejsze wlasnie, ze jak ja odbierasz to ochoczo opowiada jak bylo. tzn. ze na prawde jest jej tam fajnie

      ostatnio duzo sie dzieje muzycznie w szczecinie, wiec troche koncertow zaliczamy. w srode ide na jeszcze jeden, z mala. mam nadzieje, ze bedzie lepiej bo ostatnio przeryczala koncert symfoniczny. choc to bylo prowadzone pod dzieci i ona uwielbia muzyke powazna jako tlo do bajek i w ogole kreci ja balet ale emocje byly tak duze, ze nie umiala sobie z nimi poradzic i sie poryczla. ale dotrwala do konca mimo wszystko, powstrzymywala lzy jak mogla, choc widzialam ze to dlaniej trudne. teraz beda chóry dzieciece no i pojdzie drugi raz to licze, ze bedzie lepiej. chce ja zabierac jak najczesciej bo jak taki wrazliwiec mi sie trafil to lepiej niech sie ze mna uodparnia...

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Cześć.
        Gabi z katarem....w czwartek miałam Kubę szczepic ale nie wiadomo czy się nie zarazi więc znów przesuwam. W rezultacie dziecko prawie 5 miesięcy i nie szczepione.

        Dziś pierwszy raz mówię Gabi że przez katar chyba w domu zostanie a ona z płaczem mówi Nieeee! Miód na moje uszy. Polubił nowe panie.
        Ada bardzo ładny Maly przedszkolak.

        Beau Annamaja dobrze mówi. Ją bym się nie zmartwilam do 7 dni. Potem jak nie będzie to można jakiegoś lekarza odwiedzić. My zaczęliśmy po lyzeczce manne na wodzie wprowadzac w ramach ekspozycji i kupa już się lekko ustaliła ale dalej co dwa dni. Zarejestruje się na bobovita i przyślą sloik i fajny poradnik bo duuuuuzo się zmieniło jeśli chodzi o karmienie.



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Cześć Mamusie!
          Igusia jeszcze śpi,więc wskoczyłam na komputer,by do Was napisać.Sama zaraz muszę się szykować,bo muszę umyć włosy,wyprostować je,a to czasochłonne.
          Dziś u nas pochmurno.Wczoraj był piękny, ciepły dzień.Aż mi wróciły wspomnienia jak urodziłam Igusię.Zawsze na jesień robię się taka sentymentalna.

          Niunia,okna umyte! Niestety co do zdrowia to gorzej,bo nadal bardzo kaszle,aż płuca bolą.
          Na szczęście Iga zdrowa.Była wczoraj w przedszolu.O dziwo,nagle z gr I chodzi do IV i zostaje na dole..Na razie się nie żaliła,więc jestem dobrej myśli.Co do urodzin,to ja raczej fety żadnej robić nie będę tylko tak we własnym gronie.Jeszcze na 100 % nie jestem pewna,ale czasu niewiele. Igusia pyta kiedy ma urodziny,ale tu głównie chodzi o prezenty.

          Beau,spoźnione życzenia dla Zosi. Dużo zdrówka dla niej.

          Ada,super przedszkolak! Oby już zaawsze była taka dzielna.

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            hejka,
            myssiu u mnie tez piekna pogoda tylko wczoraj wieczorem popadalo. troche dziwne, ze mala juz w IV grupie ale widac maja jakis na to plan. zebranie macie? to bys sie wiecej dopytala moze. jak sie uszykujesz to moze zdjecie zrob? b. chce Ci pozazdroscic wlosow ja mam zniszczone i boje sie juz prostowac choc najlepiej wygladam wlasnie w wyprasowanych. a przy okazji, moze bys mi polecila jakis wosk czy spray do wygladzania wlosow, taki termoprotect? mam ochote kupic lokowke do upiecia sobie fryzury w stylu retro
            niunia, nie martw sie szczepieniami. czym pozniej tym lepiej tak naprawde. dziecko lepiej znosi szczepienia kiedy jest starsze. tez sie ciesze, gdy widze jak moja z checia idzie do przedszkola.. jakis czas temu nawet oburzyla sie na weekend, ze do przedszkola nie mozna, haha. nasza pani jest bardzo, bardzo kochana. nawet kartke wyslala z wakcji do domow wszystkich swoich przedszkolakow

            dobra, ja lece po mala, bo u babci spala, potem przedszkole i na basen jade. milego dzionka dziewczyny!

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Hej mamy!
              Jest kupa-wczoraj zjadłam śliwki suszone te z gerbera i efekt jest.
              Niunia ja w szpitalu dostałam to pudełko z gratisami, ale trzeba było do tego ankietę taką wypełnić i np. hipp mi przysłał ze 2 tygodnie temu słoiczek marchewka+ziemniak! Ale jeszcze nic nowego do jedzenia nie wprowadzałam, miałam dla Kuby taki schemat fajny, a teraz właśnie muszę poszukać jakiś...mówisz Niunia że z bobovity fajny poradnik jest....muszę popatrzeć.

              A u nas dziś trochę biadolenia rano było przed przedszkolem niestety, no i Kuba też coś zaczął pokasływać mam nadzieję że się nic nie rozwinie

              Załączam Zosiaczka...
              Attached Files

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Kurcze nie dokończyłam posta a zatwierdziłam, szkoda że edycja nie działa.
                Myssiu zdrówka życzę.
                Ada Przedszkolaczek śliczny
                Annamaja fajne takie retro fryzurki tylko gorzej żeby samemu upiąć, ja się w ogóle sama nie umiem uczesać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Hej mamy

                  Beau ale śliczna Zosia czapka cudna kiedyś taka podobna kupiłam Hani.Karolince na razie się podoba, lekcji jej nie zadają na razie ale nie wiem czy pisałam dostała się do chóru szkolnego poszła na przesłuchanie i ma chodzić i na gimnastykę artystyczna. Od przyszłego tygodnia bedzię chodzić na angielski dodatkowy early stage super sprawa odbierają i przyprowadzaja do swietlicy i ma zajęcia wtedy kiedy nie ma lekcji.

                  Adus super przedszkolaczek z Zosi i dobrze ze coraz bardziej lubi przedszkole Hania ma fajne Ciocie i chodzi do III grupy w czwartek mam zebranie.

                  Annamaja u nas też szykują sie urodziny planuje zrobić wspólne dla koleżanek Karoli i Hani ale zastanawiam się czy w mieszkaniu czy może w jakimś klubiku.

                  Myssiu ja tez życzę zdrówka


                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Beau Zosieńka śliczna i bardzo do Kubusia podobna. A czapusię pewnie sama robiłaś?! Bardzo ładna
                    Agatko super dla dziecka takie zajęcia dodatkowe. I najważniejsze, że Karola zadowolona.
                    Zosię zostawiłam dziś w domu, bo przeziębiona. Mam nadzieję, że się wykuruje do piątku, bo miałyśmy iść do cyrku. U nas bardzo rzadko są jakieś atrakcje w okolicy, więc szkoda by było jakbyśmy nie poszły.
                    Ja robię kolejne zaprawy. Tym razem buraczki z papryką





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      beau, mala slicznotka z Zosienki sliczne czapeczki robisz!
                      co do tych fryzur, to sprobuje jedno z upiec. wydaje mi sie do ogarniecia

                      agata, swietnie z tym angielskim i chor! wow, fantastycznie! no my jutro wlasnie sie wybieramy na chory dzieciece a ang. tez od przyszlego tyg. zaczynamy. urodziny - ja ni jak nie pomieszcze tylu gosci w domu, bo mala chce wszystkie smerfy zaprosic. mowi, ze musza byc wszyscy bo ci, ktorzy nie zostana zaproszeni beda smutni i tak sie nie robi. no i w sumie racja, ehhh.. a jeszcze przeciez rodzice musza byc, wiec bawialnio-kawiarnia wydala mi sie najlepszym pomyslem i chyba jedynym.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Annamaja,już Ci wszystko piszę. Ja właśnie myślałam,że Ty prostujesz włosy,bo kiedyś wrzuciłaś zdjęcie i miałaś taką piękną i prostą grzywkę. Ja już też nie wyobrażam sobie nie prostować włosów.Niestety zdolności fryzjerskich nie mam,więc nie potrafię stworzyć nic ładnego ana swojej głowie.
                        Pytasz co bym poleciła..na pewno skrzyp do łykania,najzwyklejszy.Ja kupuję w Rossmanie 80 tabletek za 13 zł.Polecam. Jeśli masz zniszczone włosy prostowaniem,to polecam z Garniera serię Goodbye Damage.Rewelacja.Bardzo dobre produkty.Stosowałam szampon i maskę.Oprócz tego jest jeszcze serum i odżywka.Pięknie pachnie,jest wydajny.Nawet po wyprostowaniu włoski nim pachną.Ale ja co jakiś czas muszę zmieniać,bo przy długotrwałym stosowaniu moje włosy nie chcą się układać.I wtedy stosuję ziołowe szampony.Teraz mam właśnie szampon ze skrzypem i mgiełkę do włosów.Ja robię też tak,że na noc wcieram we włosy serum.Obecnie mam z Marion.Nazywa się Kuracja do Włosów z Olejkiem Arganowym.Wcieram na noc dużą ilość,szczególnie w końcówki,a rano zmywam.Z termoproduktów obecnie mam Schwarzkopfa.Jak dla mnie średni.Ale podstawa to prostownica.Zainwestowałam w taką z funkcją jonizacji.Nie palę włosów, ustawiam na najniższą temperaturę,a prostuje super.Zdjęcia zaraz postaram się wrzucić,ale są trochę byle jakie,bo na szybko i sama sobie robiłam.

                        Beau,Zosia śliczna.Jestem pod wrażeniem czapeczki.Ty to masz talent.

                        Agatko,
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Ucięło mi posta.
                          Agatko,bardzo mi się podoba,że tak dbasz o zajęcia dla Karolinki.Ja też szukam czegoś dla Igusi,ale ona to jest taka żywa,że ciężko ją zająć,wszystko ją interesuje.

                          Ada,zdrówka dla Zosi!
                          Dziś Igusia miała zajęcia w przedszkolu z angielskiego.Bardzo się cieszę,że znów są.
                          I jeszcze z anegdot.Iga do mnie..
                          -Mamusiu,jakie skarpetki mam dziś założyć?
                          -obojętne.
                          -Obojętne? Przecież nie ma takiego koloru.

                          .
                          lecimy na spacerek.

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Annamaja to szykuje się spora impreza
                            Myssia hehe, dobre A Igusia już zdrowa?
                            Myssiu pięknie wyglądasz

                            Ja właśnie chyba Was już pytałam, czy u Was dzieciaczki mają angielski w przedszkolu? U nas wprowadzili chyba od tego roku, od 4 lat obowiązkowy (bezpłatny oczywiście).

                            Jeśli chodzi o zajęcia dodatkowe,też chętnie bym zapisała Zosię na coś, ale u nas oczywiście nic nie ma.
                            Głowa mi dziś pęka. Niestety migreny chyba już wróciły na dobre





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              hejka,

                              myssiu, pięknie wyglądsz. a włosy masz imponująco długie i gładkie! masz b. delikatna urode dzieki za instrukcje i polecone produkty. zobacze czy sa tez lokowki z jonizatorem. co do arganu to ja tez uzywam na noc ale nie jestem systematyczna. a przede wszytkim brak u mnie energii na dbanie o wlosy bo niestety trzeba w to wlozyc duzo czasu i serca - jak Ty. ale zmotywowalas mnie! dzieki! mam w planach na dniach spotkac sie z kolezankami z liceum wiec sama rozumiesz, robie co moge, haha

                              adus, u nas jest angielski w przedszkolu. 2 razy w tyg. po 15 minut byl w zeszlym roku. teraz nie wiem, nie bylo jeszcze zebrania, planu szczegolowego jeszcze nie dostalam. wspolczuje bolu glowy.

                              u mnie dzis deszcz

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Dziewczyny,dziękuję za miłe słowa.:*
                                Ja bardzo dbam o włosy.Lubię to po prostu. Teraz jeszcze myślę wziąć się za ćwiczenia,bo mam wrażenie,że brzuszek mi urósł.Tylko nie mogę się zmobilizować.
                                Annamaja,trzymam za Ciebie kciuki. Niech spotkanie z koleżankami będzie dla Ciebie siłą napędową do działania.
                                Czy są lokówki jonizujące? Oczywiście. http://archiwum.allegro.pl/oferta/br...203414732.html Ze Szczecina nawet.

                                U nas też jest angielski dwa razy w tygodniu.Zajęcia trwają pół godziny.
                                Dziś Igusia nie mogła się już doczekać,by iść na salę.
                                Miałyśmy iść dziś na bilans,ale.. Mam za sobą kiepską noc.W poniedziałek pokłóciłam się z D.Nie odzywał się do mnie całe popołudnie,wczoraj cały dzień i nie wrócił na noc.Źle spałam,płakałam,jestem do niczego.Chyba nawet paczkę fajek zakupię.
                                Mam dosyć po prostu i nie chciałam,by Igusia patrzyła jak płaczę,a łzy lecą mi ciurkiem.Nigdy nie miałam szczęścia do facetów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X