Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

    1.
    mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to wtylenie się w silne ramiona męża, to moje najbezpieczniejsze miejsce na świecie. Wtedy to rozmawiamy o oaszych nadziejach i obawach związanych z narodzinami dziecka. Maż gładzi mnie po brzuchu i delikatnie całuje a mi naprawde nic więcej do szczęscia nie trzeba.

    2 Idealna!!!
    http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...maragdowa.html

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

      Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to przyglądanie się starszej córce jak z miłością przytula się do brzucha i mówi do swojej siostry lub brata. Napawa mnie to optymizmem że będą kochającym się rodzeństwem
      Hitem jest:
      http://www.mytummy.pl/t-shirt-ciazowy-motyle.html

      Skomentuj


        #33
        Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

        Mój sprawdzony sposób: dużo spacerów, mało stresu, joga, dużo wody niegazowanej, częste chodzenie do lasu, medytacja i pozytywne nastawienie Nie należy odmawiać sobie drobnych przyjemności jak słodycze czy desery! Oczywiście wszystko z umiarem! Wystarczy dużo się ruszać i nie przejmować dietą oraz otoczeniem! WSZYSTKO CO ROBIMY TO ROBIMY DLA DZIECKA

        Skomentuj


          #34
          Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

          Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to:
          -pewność że moja dzidzia się dobrze rozwija,
          -entuzjazm że zostanę mamą ( wcale mi nie mija ),
          -pomoc kochanego męża ( nawet gdy wieczorem, staję się dla niego
          ciasteczkowym potworem ).
          Do tego porcja ruchu, każdego dnia spacerek, w końcu jakoś trzeba spalić
          niejeden nocny deserek. A gdy mnie łapie dołek, a na zewnątrz plucha,
          pocieszam się że już niedługo przytulę mojego malucha

          http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazowa-michelle-czarna.html

          Skomentuj


            #35
            Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"
            1. Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to…

              Wieczór przy fajnej książce, pod kocem na starym fotelu,
              wtulanie się w poduszkę w kolorze jasnym jakby pastelu !
              Uśmiechanie się, słuchanie wesołej, rozrywkowej muzyki ,
              organizowanie sobie spotkań z koleżankami dla rytmiki !
              Wspólnie ćwiczenia "jogi" , głębokiego jakże oddychania ,
              i wspaniałe chwile , pełne emocji i szczerego jakże śmiania!

              Stworzenie sobie planu z tym co potrzeba wykonać ,
              wykonując spokojnie siebie organizacją jakże szokować!
              I po skończonej liście mieć świadomość tego co się zrobiło,
              jak fajnie przy braku "obowiązków" pod koniec tyg się żyło!

              Wieczorne spacery z mężem, które jakże mnie rozluźniają,
              i pewien niesamowity urok z lat dzieciństwa w sobie mają!
              To spotkania z rodziną , żartowanie i o rady pytanie ,
              o najlepsze nad dzieckiem przed i po urodzeniu zadbanie !

              Ubieranie się atrakcyjnie, bo z brzuchem nie trzeba wyglądać jak "krowa" , lecz pięknie . Wiem, że nie szata zdobi człowieka, jednak będąc w ciąży , mając na sobie atrakcyjny bądź zabawny ciuszek czuję się atrakcyjniejsza, weselsza , jakby bardziej zadowolona z życia . Każda z nas potrzebuje czuć się kobieca i piękna, nie tylko w oczach swego ukochanego ale także w oczach samej siebie . Więc najlepiej na dobre samopoczucie zadbać o siebie, ładnie sie ubierać i relaksować się w wannie pełnej płatków róż i piany

            2. Mój HIT My Tummy! to piękna czerwona sukienka, która pozwoli mimo brzuszka poczuć się kobieco, wyjątkowo, atrakcyjnie : http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...-czerwona.html

            Skomentuj


              #36
              Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

              Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to… odpoczywanie na leżaku pod jabłonką na wsi, do tego dobra lekka książka, zdrowe przekąski, owoce sezonowe prosto z drzewka lub krzaczka i domowy kompot. Uroki wsi uspokajają i sprawiają, że mam dobre samopoczucie, małe bawiące się kociaki, bzykające owady wokół kwiatów i to świeże powietrze. Spokój, cisza, pełen relaks.

              HIT My Tummy! - http://www.mytummy.pl/bluzka-ciazowa...ki-fiolet.html
              Prosta bluzka z subtelnym wzorem. Lubię to

              Skomentuj


                #37
                Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                1. Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to:
                M jak Mąż - do którego można zawsze się przytulić
                Y jak Yin i yang - wzajemne oddziaływanie tych dwóch sił to przemiana,tworzenie nowego,współzależność bo czym innym dla kobiety jest stan ciąży?
                T jak Tolerancja - dla zmian własnego ciała, dla własnych nastrojów i dla męża, który też jest ze mną w ciąży i ma takie samo prawo do niepokoju jak i radości
                U jak Urozmaicona dieta - staram się jeść wszystkie grupy produktów dla dwojga a nie za dwóch - sama myśl o tym, że zdrowo się odżywiam i daję mojemu dzidziusiowi to czego potrzebuje sprzyja wspaniałemu nastrojowi
                M jak Mama - :-) w razie pytań, których jest mnóstwo w głowie przyszłej mamy zawsze szukam wsparcia w swojej ukochanej Mamie
                M jak Małe przyjemności - książka, aromatyczna kąpiel, ulubiony koncert na dvd, herbata z miodem w chłodne wieczory, lemoniada w upalne dni
                Y jak York - psiak, bez którego spacery na pewno byłyby nudniejsze ;-)

                2. Zjawiskowym hitem dla mnie jest ta zwiewna tunika, która pozwala cieszyć się swoją kobiecością przy cudnych ciążowych krągłościach w pysznym kolorze mocca - kawy, której tak bardzo brakuje mi już od 7 miesięcy :-) http://www.mytummy.pl/tunika-ciazowa...mocca-3-4.html

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                  Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży, to...

                  Przyjęcie opcji, że ciąża to nie zmiana i porzucenie starych nawyków a odkrycie ich na nowo:
                  - poranne bieganie przed pracą 5km zamiast 10
                  - wieczorna gimnastyka (fitness dla kobieta w ciąży na y.tube)
                  - czasami basen i dużo spacerów

                  - kuchnia ciągle zdrowa ale już z nową wiedzą (co można a co nie w ciąży, każdy nowy artykuł na ten temat mnie relaksuje). A w tym smak porannej inki z duużą ilością ciepłego mleczka wraz z pyszną owsianką

                  W skrócie: sport w nowym wydaniu i kawka z owsianką kształtują moje dobre samopoczucie ) wiem co mówię, bo czułam się jak chodzące zombie gdy sądziłam, że "praca i ciąża = brak czasu na sport", po przestwieniu paru rzeczy w ciągu dnia odżyłam!

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                    Napisane przez indies Pokaż wiadomość
                    Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży, to...

                    Przyjęcie opcji, że ciąża to nie zmiana i porzucenie starych nawyków a odkrycie ich na nowo:
                    - poranne bieganie przed pracą 5km zamiast 10
                    - wieczorna gimnastyka (fitness dla kobieta w ciąży na y.tube)
                    - czasami basen i dużo spacerów

                    - kuchnia ciągle zdrowa ale już z nową wiedzą (co można a co nie w ciąży, każdy nowy artykuł na ten temat mnie relaksuje). A w tym smak porannej inki z duużą ilością ciepłego mleczka wraz z pyszną owsianką

                    W skrócie: sport w nowym wydaniu i kawka z owsianką kształtują moje dobre samopoczucie ) wiem co mówię, bo czułam się jak chodzące zombie gdy sądziłam, że "praca i ciąża = brak czasu na sport", po przestwieniu paru rzeczy w ciągu dnia odżyłam!
                    A wybrane ubrano to spodnie eleganckie, ale zarazem niekrępujące ruchów:
                    http://www.mytummy.pl/spodnie-ciazowe-zakardowe.html

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                      Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to...myśl o dzidziusiu, który jest w moim brzuszku-czucie jego ruchów i widok ich to najcenniejsze dla kobiety, która będzie mamą. Także poczucie bezpieczeństwa i troski, jaką daje partner jest niezwykle istotne w tym czasie.

                      http://www.mytummy.pl/bluzka-do-karm...granatowa.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                        Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to:
                        U-ulubione kosmetyki, dzięki którym odprężam się podczas wieczornej pielęgnacji,
                        Ś-świadomość bycia piękną i kochaną,
                        M-myśl: jestem mamą,
                        I-intensywne pozytywne myślenie,
                        E-elegancki, ale wygodny ubiór,
                        C-czas na relaks i planowanie pokoju maluszka,
                        H-humor, jak najlepszy-szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

                        To wszystko składa się na UŚMIECH, z którym czas szybciej mija, a oczekiwanie na ukochanego maluszka jest radosne i pełne nadziei.

                        http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...maragdowa.html

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                          Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to podkreślanie w każdej sytuacji mojego odmiennego stanu. Myśl o tym że nie długo zostanę mamą bardzo mnie podnosi na duchu i z radością to pokazuję wszystkim. Z radością podkreślam mój rosnący brzuszek, bo dodaje mi on sił i energii do działania. Żeby dobrze się czuć i nie myśleć o porodzie i różnych komplikacjach przygotowuję pokoik i ciuszki dla mojego maleństwa. z radością chodzę na zakupy i kupuję nowe rzeczy dla dziecka.
                          Sama myśl o tym że pod moim sercem rozwija się nowe życie poprawia mi humor i sprawia że chodzę uśmiechnięta i radosna mimo problemów zdrowotnych.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                            Każda kobieta lubi czuć się wyjątkowo, w ciąży jestem wyjątkowa, bo w jednym ciele biją dwa serduszka Ale często czuję się jak wieloryb, a nie kobieta Nie mieszczę się w swoje ulubione ciuchy, szybko się meczę, mam problem ze swobodnym przemieszczaniem się. A wystarczy tak niewiele, wypad z koleżanka na zakupy, kwiatki od ukochanego, pyszna kawka, parę miłych słów i już jest lżej...

                            Mój hit to ta sukienka, jest cudna pozwala na wiele kombinacji. Chociaż gdybym wygrała wybrałabym rzeczy ułatwiające karmienie piersią, przydałyby się bardziej.
                            http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...-czerwona.html

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                              Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to głaskanie brzuszka, który coraz bardziej się powiększa, śpiewanie piosenek i kołysanek mojemu malutkiemu maleństwu.

                              http://www.mytummy.pl/bluzka-ciazowa...ki-czarna.html

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                                Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to:
                                - wsłuchiwanie się w rytm mojego organizmu a nie w "dobre" rady,
                                - uważne wypatrywanie następnego kopniaczka a nie następnego rozstępu
                                - rozsmakowywanie się w zachciankach, by po ciąży nie pozostał niesmak, że nie wykorzystałam tylu pysznych okazji
                                - przytulanie, głaskanie i całowanie jako niezawodne antidotum na burzę hormonów.


                                http://www.mytummy.pl/tunika-ciazowa-candy-losos.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X