Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Psychoterapia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Psychoterapia

    Jeśli macie silne objawy - lęku, depresji, to warto udać się do psychiatry po leki, bo one złagodza te objawy. Ale zgadzam się, że same leki nie wystarczą, bo leczeniu objawów powinno towarzyszyć także leczenie przyczyn. Czli psychoterapia, często długa i kosztowna. Polecam wam takie kliniki psychologiczno-psychiatryczne jak xxxx , bo tam jest bardzo wielu specjalistów, czyli możliwość kompleksowej diagnozy. Nawet konsultacji z neurologiem, bo czasem nasze problemy mogą mieć podłoże neurologiczne i może się okazać, że zamiast terapi, potrzebny będzie jakiś zabieg, czy specjalne leczenie? Także nie ma co zwlekać, czas zacząć odwiedzać różnych specjalistów
    Last edited by disne; 08-08-2020, 20:36. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Psychoterapia

      Wiecie co kiedyś też się dziwiłam ludziom, którzy chodzą do psychoterapeuty, aż sama w końcu nie potrzebowałam pomocy. Chodziłam z mężem po pomoc do xxx. Nie wstydzę się tego, bo wiem, że gdyby nie ona nie byłabym teraz z mężem, nie byłabym szczęśliwa, a tak na prawdę o to w życiu chodzi
      Last edited by disne; 08-08-2020, 20:36. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Psychoterapia

        Ja na szczęście nie miałam nigdy potrzeby korzystania z takich terapii jednak nie widzę w tym nic złego. Czasem lepiej się do kogoś zwrócić i poradzić sobie z problemami

        Skomentuj


          #19
          Odp: Psychoterapia

          Ja osobiście nie korzystałam ale moja siostra tak. Ona chodziła na terapię uzależnień w Warszawie xxxx mówiła, że psychoterapeuta jest bardzo sympatyczny i pomógł jej wyjść z problemów. Mam nadzieję, że pomogłam
          Last edited by disne; 08-08-2020, 20:37. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Psychoterapia

            Ja z kolei mogę polecić również specjalistów z PsychoMedic, jako godnych zaufania psychiatrów dziecięcych i młodzieżowych. Można zerknąć sobie tutaj i zobaczyć, czym konkretny lekarz się zajmuje xxx. Poradnia jest czynna siedem dni w tygodniu. Wizyty można umawiać pod numerem telefonu: 22 254 88 88. Mają naprawdę profesjonalną kadrę, z wieloletnim doświadczeniem.
            Last edited by disne; 08-08-2020, 20:37. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Psychoterapia

              Ja nie chodziłam na terapię nie mialam takiej potrzeby ale jesli ktos potrzebuje to warto pójść bo pomaga

              Skomentuj


                #22
                Odp: Psychoterapia

                Ja chodziłam na psychoterapię i w sumie się tego nie wstydzę. Wiadomo że na początku ma się opory ale z czasem nasz xxx otwierał nam oczy na problemy. I gdyby nie to myślę, że nie byłabym już z mężem.
                Last edited by disne; 08-08-2020, 20:35. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Psychoterapia

                  Akurat w Warszawie jest sporo ośrodków trudniących się przeprowadzaniem indywidualnej oraz grupowej psychoterapii. Indywidualne terapie to dosyć powszechna usługa. Natomiast grupowe, to jest bardziej wyspecjalizowana usługa. Tutaj można znaleźć xxx.
                  Last edited by disne; 08-08-2020, 20:35. Powód: link
                  http://forum.mamotoja.pl/

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Psychoterapia

                    Dokładnie- psychoterapia na pewno nie zaszkodzi...a może pomóc.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Psychoterapia

                      Zgadzam się. W takich sytuacjach zdecydowanie warto udać się do psychologa po radę. Poczytajcie w xxx jakie następstwa może nieść za sobą nieleczenie pierwszych objawów psychicznych. Naprawdę nie warto ryzykować.
                      Last edited by disne; 08-08-2020, 20:35. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Psychoterapia

                        A Poradnia Psychologiczna powołana przez Fundację Psychoterapii Rodzinnej? Słyszałam, że mają tam dobrych terapeutów pracujących w rozmaitych nurtach. Tutaj można sobie zerknąć na ofertę tego ośrodka: xxx. Coś mi się też o uszy obiło, że można tam skorzystać z dofinansowania na psychoterapię, także myślę, że całkiem fajna opcja dla kogoś, kto nie dysponuje zbytnio funduszami. Sama zastanawiam się nad terapią, ale na razie zwyczajnie brak mi na nią czasu .
                        Last edited by disne; 08-08-2020, 20:35. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Psychoterapia

                          Nie widzę nic złego w chodzeniu do psychoterapeuty. Sądzę jednak, że to on powinien wybrać najlepszą dla nas metodę terapii. Proszę: xxxx Udajesz się do specjalisty, a on stwierdza w czym jest problem i w jaki sposób się go pozbyć.
                          Last edited by disne; 08-08-2020, 20:35. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Psychoterapia

                            Jest to bardzo dobra opcja, tylko kluczem do sukces jest trafienie na odpowiedniego terapeutę. Bardzo rekomendowani są np. specjaliści z warszawskiej kliniki Psychomedic - xxxx , może warto chociaż zadzwonić i porozmawiać?
                            Last edited by disne; 08-08-2020, 20:35. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Psychoterapia

                              Ja ostatnio trafiłam na stronę Szukamterapeuty.pl. To portal, który promuje profesjonalną psychoterapię. Z tego, co czytałam to dużo dobrego mówi się o tej pani doktor: xxxx. Możesz zajrzeć, może akurat trafisz na to, co chcesz.
                              Last edited by disne; 08-08-2020, 20:36. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Psychoterapia

                                Niekoniecznie można poradzić sobie samodzielnie. Większość osób decyduje się na pomoc psychologa bo nie są w stanie poradzić sobie samodzielnie ze swoimi problemami... Jeśli chorujesz na depresję to na pewno sam sie nie wyleczysz. Im dłużej osoba opiera sie leczeniu tym jest potem trudniej dojść do siebie. Sama dlugo walczyłam z obniżonym nastrojem zanim zdecydowałam się na psychoterapię. Byłam pod opieką strefy Myśli w Warszawie. Jest to przychodnia na Limanowskiego:
                                xxx - na tej stronie jest kontakt.

                                Jestem zadowolona bo z każdą wizyta czułam sie o wiele lepiej.
                                Last edited by disne; 08-08-2020, 20:36. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X