Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wózek po renowacji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wózek po renowacji

    Witam! Jestem właśnie na zakupie wózka spacerowego dla naszej małej. Zdecydowałam się na X-Landera X-A, ale ze względów finansowych rozważam zakup używanego. Patrzyłam już na allegro, a znalazłam też taką strone z używanymi wózkami po renowacji NextWay. No i jest tam właśnie wózek który mi się podoba, tylko szukam opinii jak te wózki faktycznie wyglądają po renowacji. Chodzi mi w szczególności o koła i tapicerke. Czy może ktoś już korzystał?

    #2
    Odp: Wózek po renowacji

    Marila, ja osobiście nie korzystałam z takiej strony, bo o niej nie wiedziałam, ale moja bratowa jest światlejsza i właśnie tam kupowała wózek. Ona ma inny model, chyba XT. Z tego co wiem, a jeszcze popatrzyłam na strone to tapicerka jest prana chemicznie, no a na żywo wygląda ok. Koła też są w porzadku, z tego co widziałam i słyszałam od niej, to można sobie wybrać jakie się chce. Bratowa kupiła sobie jeszcze gondole, bo dopiero będzie miała dziecko i jak widziałam to wszystko razem wygląda bardzo ok. Jednym slowem załuje że nie wiedziałam wcześniej
    Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym. ~ Charles Chaplin

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wózek po renowacji

      Dzięki Alerka myśmy juz zakupili, i teraz jesteśmy dumnymi posiadaczami pięknego xa ;-) Wozek jest faktycznie po renowacji, przyszedł w folii, normalnie jak nowka. Gdyby ktos szukał info, to zdecydowanie moge polecic.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wózek po renowacji

        Witam ,
        a ja ze swoją połową właśnie jesteśmy na kupnie takiego pojazdu Myślimy także o wózku po renowacji ze strony www.nextway.pl. Jaki model lepszy ? X-T czy X-A ?

        Skomentuj

               
        Working...
        X