Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

    a ja nigdy nie puszczałam latawców..chyba coś mnie ominęło :-/ ale niech przyjdzie lato to chyba nadrobię bo widziałam ile frajdy mają z tego duzi i mali..
    Może nawet się pokuszę i zrobię sama taki latawiec?? Chociaż może lepiej nie bo jeszcze nie poleci ha ha ha

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

      Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
      a ja nigdy nie puszczałam latawców..chyba coś mnie ominęło :-/ ale niech przyjdzie lato to chyba nadrobię bo widziałam ile frajdy mają z tego duzi i mali..
      Może nawet się pokuszę i zrobię sama taki latawiec?? Chociaż może lepiej nie bo jeszcze nie poleci ha ha ha
      Mnie poleciał, to i Tobie latawiec poleci. A zrobiony własnoręcznie i puszczony więcej zabawy i satysfakcji sprawia niż taki kupny. Teraz na internecie można znaleźć wiele różnorakich szablonów

      Skomentuj


        #63
        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

        Mówisz..widzę, że mam eksperta w kilku dziedzinach ;-) Przytulanki i latawce nie są już dla mnie tajemnicą dzięki Tobie :-*

        Skomentuj


          #64
          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

          Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
          Zuzia będzie mieć ekstra atrakcję. W dzieciństwie uwielbiałam puszczać latawce. Życzę zatem pomyślnych wiatrów. Latawiec kupny czy własnoręcznie robiony?
          latawiec kupiony bo zbierałyśmy sie do zrobienia lae że trafił się w sklepie za jedyne 2.5 to kupiłam.
          Zabawa była super, Zuzi bardzo sie podobało i tylko było słychać jej krzyki żeby uważać na drzewa

          Skomentuj


            #65
            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            latawiec kupiony bo zbierałyśmy sie do zrobienia lae że trafił się w sklepie za jedyne 2.5 to kupiłam.
            Zabawa była super, Zuzi bardzo sie podobało i tylko było słychać jej krzyki żeby uważać na drzewa
            super

            Skomentuj


              #66
              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
              Mówisz..widzę, że mam eksperta w kilku dziedzinach ;-) Przytulanki i latawce nie są już dla mnie tajemnicą dzięki Tobie :-*
              Na studiach byłam nianią, w koło kilkoro małych dzieci więc jako ciocia sie spełniałam i chcąc nie chcąc trochę podpatrzyłam to tu to tam A z reszta każda mama/opiekunka jest ekspertem w tym co dziecko kocha Np. jako niania zgłębiłam tajniki Nijago:P do dziś w nocy o północy wyrecytuję wszystkie imiona

              Skomentuj


                #67
                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                teraz jest dostepnych bardzo dużo książek które mogą być fajną pomocą. Znajdziemy w nich zabawy dla dzieci w różnym wieku. Sama mam jedną z zabawami dla 2 latków

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                  my się po prostu dużo śmiejemy i na spacerach i w domu i w trakcie gier, dziecko to podłapuje i jest pogodne bez względu na to co robimy

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                    Ja też chętnie poczytam o pomysłach, fajnie że wspomniałyście o latawcach, jak się cieplej zrobi to musimy koniecznie popuszczać je , ja na badzdlamnie.pl znalazlam fajny pomysł, polega on na zrobieniu sobie zdjęć z dzieckiem w starym stylu, znalezeniu jakichś starych zdjęć i zapozowaniu identycznie , taki jakby wehikuł czasu

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                      Moim zdaniem z dzieckiem najlepiej jest iść na plac zabaw, gdzie rozwija się ruchowo, do tego pobudza wyobraźnię i poznaje rówieśników. Moje dzieci tak kochają place zabaw, że żeby nie trzeba było chodzić non stop z nimi na osiedle znalazł się fajny producent placów zabaw http://spil.pl/ i kupiliśmy im urządzenia do ogrodu. Bardzo się cieszę, że wybierają wyjście na dwór zamiast komputera czy telewizora, co dla mnie jest bardzo cenne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                        Pomysłów na to jak spędzić wspólny czas może być faktycznie wiele,teraz kiedy powoli robi się coraz cieplej na dworze,to może wspólne wyjazdy,zwiedzanie czy wycieczki rowerowe będą atrakcyjne dla dziecka,co o tym sądzicie?

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                          A może kręgle? Albo wieczór z planszówkami?

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                            Ostatnio w Warszawie otworzyli fajną wrotkarnię, może w innych miastach też jest takie miejsce? Byłam tam i ogólnie naprawdę można poczuć klimat lat 70. ale jest to bardziej rozrywka dla dzieci 5-6 letnich i starszych, małe maluchy raczej sobie nie poradzą, ale możecie spróbować. A tu słów kilka o tym miejscu http://szczepimy.com.pl/wrotkarnia-r...co-czas-disco/

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                              wrotkarnia? ojaaa sama bym chętnie poszla

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                                wycieczki rowerowe, spacery są doskonałe wspomagają zdrowie, polepszają samopoczucie i do tego dobrze wpływają na nasza sprawność fizyczną

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X