Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sprzęt agd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: sprzęt agd

    Najlepiej skorzystać z porównywarek sprzętu i wybrać kwotę jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć.
    Detektyw Siedlce

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: sprzęt agd

      Mam takie samo podejście. Nie ma co przepłacać za taki sam sprzęt.

      Skomentuj


        #18
        Odp: sprzęt agd

        co dotyczy kuchenki - w naszym mieszkaniu mamy płytę gazową, w mieszkaniu rodziców elektryczną, ale obie są Electrolux. ani do jednej żadnych zastrzeżeń, działają idealnie. ostatnią była gazowa EGT 96342 NW
        była w promocji w Mediaexpercie http://promocodius.com/pl/shops/kod-...y-media-expert, więc kosztowała nie mniej nie więcej niż 730 zł

        Skomentuj


          #19
          Odp: sprzęt agd

          Jak już ma się w domu ekspres do kawy to warto zaopatrzyc się też w dobrej jakosci kawe by smakowała lepiej. Szukałam ostatnio kawy dla siebie i polecili mi ze xxx est warta zainteresowania.
          Last edited by disne; 14-10-2020, 21:04. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: sprzęt agd

            Sprzęt agd to bardzo szeroki temat, zwłaszcza że w każdej kuchni trochę inaczej się do tego podchodzi, bo każdy z nas może korzystać z nieco innych sprzętów w zależności od tego, ile i jak się gotuje. Może ciekawą opcją byłoby między innymi korzystanie z dzbanków filtrujących xxx które do sprzętów agd się zaliczają i bywają przydatne w kuchni.
            Last edited by disne; 14-10-2020, 21:04. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: sprzęt agd

              Może pomożecie także mi? Zastanawiam się nad kupnem niezbyt dużego (ponieważ mam małą kuchnię), robota kuchennego. Prosty, łatwy w obsłudze i nie za drogi. Znalazłam w sieci taki xxx Wygląda naprawdę ciekawie, a wy co o nim sądzicie?
              Last edited by disne; 14-10-2020, 21:05. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: sprzęt agd

                Ja musiałam niedawno wymienić pralkę na nową, bo zaczęła się psuć, a niestety w dzisiejszych czasach naprawy nie mają większych szans ani sensu. Zdecydowałam się ostatecznie na taką pralko suszarkęxxx Uznałam, że mogę sobie jeszcze bardziej ułatwić życie. A szczególnie zimą czy jesienią jest to bardzo przydatne, jeśli mogę wyjąć z pralki ubrania gotowe do prasowania lub ułożenia w półkach.
                Last edited by disne; 14-10-2020, 21:05. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: sprzęt agd

                  Niezłe te sprzęty agd polecacie. Ja uwielbiam sklep MANTA !

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: sprzęt agd

                    Manta? To jedna z gorszych marek.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: sprzęt agd

                      Manta to nie jest dobra marka. Budżetowa strasznie, wykonanie średnie, jakość też. Ja mam np zamrażarkę Liebherr i to jest inna klasa - bardzo dobrze wykonana, wysoka jakość materiałów, do tego bardzo efektywnie działa - mrozi aż miło. I o to de facto chodzi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: sprzęt agd

                        Ja mam kuchenkę gazowo-elektryczną od Beko, dokładnie taki model xxx i mogę go z całego serca polecić. Palniki są naprawdę wydajne, widać różnicę w opłatach i czasie gotowania. Czyści się ją bardzo łatwo i szybko. Jest bardzo łatwa w obsłudze, wyświetlacz bardzo czytelny, od razu wszystko jest jasne. Ale najlepszy są dla mnie prowadnice teleskopowe! Po prostu wysuwam, sprawdzam jak wypieczone, chowam albo wyciągam. Nie muszę kombinować, nie boję się, że się poparzę czy że za ciężkie Do tego bardzo estetycznie wygląda, polecam z całego serca
                        Last edited by disne; 14-10-2020, 21:05. Powód: link
                        Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: sprzęt agd

                          Najpierw warto poczytać kilka poradników, sprawdzić kila zestawień produktów. Niestety nie jest to takie proste, bo artykułów może być sporo, jak tutaj xxx Ale są też tacy, co idą do sklepu, pytają i kupują ;D
                          Last edited by disne; 14-10-2020, 21:06. Powód: reklama

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: sprzęt agd

                            Niezbędnym sprzętem agd w kuchni z pewnością jest czajnik. Długi czas miałam ten tradycyjny, ale jakiś czas temu postanowiłam przestawić się na elektryczny i szukałam informacji o tym, na co powinno się zwracać uwagę: xxxx bo takie kwestie jak pojemność, moc, typ grzałki itp. nie były mi wiadome.
                            Last edited by disne; 14-10-2020, 21:02. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: sprzęt agd

                              Ja także polecam spróbować naprawić swój sprzęt AGD, my bardzo małym kosztem naprawiliśmy zmywarkę i pieniądze na nową przeznaczyliśmy na wypasionego robota kuchennego. My wybraliśmy Technikan.pl, mechanik z Krakowa polecam!

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: sprzęt agd

                                Praktycznie każdy sprzęt mam z innej firmy np lodówka duża typu side by side MPM produkt, płyta indukcyjna electrolux, pralka Zanussi, zmywarka Bosh z trzema szufladami. Za krótko użytkuję ten sprzęt aby powiedzieć coś więcej. Jak na razie jestem zadowolona

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X