Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co może pomóc w znalezieniu pracy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: co może pomóc w znalezieniu pracy?

    Też wydaje mi się, że znajomość języków obcych bardzo może pomóc w znalezieniu pracy. Dlatego ja chodzę na intensywny kurs angielskiego do szkoły Berlitz Zajęcia odbywają się w małej grupie, więc mamy dużo czasu na konwersacje. Teraz jest 20% zniżki, więc osoby, które chciałyby się zapisać mają teraz świetną okazję.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: co może pomóc w znalezieniu pracy?

      No nie wiem... wykształcenie? Doświadczenie? Dobrze wykonane CV, z uwzględnieniem tego, czego szuka pracodawca?

      Skomentuj


        #18
        Odp: co może pomóc w znalezieniu pracy?

        Myślę że dobre wykształcenie bardzo pomoże ci w znalezieniu pracy, znam taką jedną stronę na której możesz je zdobyć, oto ona podyplomowka.edu.pl Bardzo fajne kursy podyplomowe które tylko ci pomogą w samodoskonaleniu się jak i w znalezieniu zawodu.
        Last edited by disne; 30-06-2020, 12:12. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: co może pomóc w znalezieniu pracy?

          Wyształcenie ale i umiejętności praktyczne. Warto stawiać na szkolenia z np. obsługi programów komputerowych. Ale jeśli jesteś odważna to może zamiast szukać pracy, stwórz własne stanowisko. Wiele kobiet pracuje jako Wirtualna Asystentka. Na brandassistacademy są dostępne szkolenia od Poli Sobczyk. Może któreś Cię zainteresuje. A WA może pracować zdalnie, co w obecnej sytuacji jest bardzo dużym plusem.
          Last edited by disne; 30-06-2020, 19:09. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: co może pomóc w znalezieniu pracy?

            Ciesze się, że trafiłam na ten wątek!

            xxx
            Last edited by gagatka; 01-07-2020, 12:10. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: co może pomóc w znalezieniu pracy?

              Testy psychologiczne są bardzo interesujące i mogą pomóc ci znaleźć dobrą pracę. Ale nadal, jeśli to możliwe, pracuj dla siebie znacznie lepiej. Chociaż bardzo zależy to od specyfiki dzieła. Długo nie mogłem znaleźć pracy, dopóki nie zdecydowałem się poszukać zamówienia na fixly. Teraz mam stabilny dochód i ładunek, z którym mogę sobie poradzić.
              Last edited by disne; 05-07-2020, 01:16. Powód: Link

              Skomentuj


                #22
                Odp: co może pomóc w znalezieniu pracy?

                Przede wszystkim polecam skorzystać z agencji pracy. Ja długo szukałam właściwej oferty pracy za granicą, aż w końcu trafiłam na Pracuj jako opiekunka z Pracadlaopiekunek24.pl i ta firma pomogła mi znaleźć odpowiednią pracę. Powiem szczerze, że póki co jestem zadowolona, szczególnie z moich zarobków.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: co może pomóc w znalezieniu pracy?

                  Na pewno to jest dobra rada. Szczerość i dobre CV powinno wystarczyć.
                  Doradztwo i pomoc na każdym etapie produkcji odzieży roboczej - krój i wystrój w najlepszym możliwym rodzaju. Kompleksowa obsługa klienta i gotowy produkt wysyłany do twojego zakładu zawsze spełnią swoją funkcję! Sprawdź
                  https://brandix.pl/

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: co może pomóc w znalezieniu pracy?

                    Znajomości, dzięki którym będziesz mieć wiadomość z pierwszej ręki kogo w jakiej firmie szukają.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X