Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Soczewki dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Soczewki dla mamy

    Soczewki kolorowe są fajne, ale zakładane raz na jakiś czas. Słyszałam, że noszone często nie są dobre dla zdrowia

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Soczewki dla mamy

      Spróbuj tu: soczewki4you xxx Najważniejsze byś dowiedziała się jaką dokładnie wadę ma Twoja mama. Bez tego nic nie zdziałasz.
      Last edited by disne; 24-06-2020, 12:14. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Soczewki dla mamy

        A okulary są dla niej niewygodne? Niektóre osoby nie mogą nosić soczewek. A Twoja mam a wolałaby soczewki?

        Skomentuj


          #19
          Odp: Soczewki dla mamy

          Sama noszę soczewki od 10 lat. Niewyobrażalna wygoda!
          Przy odpowiednim dobraniu przez profesjonalistę i noszeniu soczewek zgodnie z zaleceniami producenta nie ma się czego obawiać.
          Zaproponuj mamie na początek jednodniowe, tu podrzucam listę argumentów za: acuvue.pl/soczewki-kontaktowe
          Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania, czy wątpliwości, pisz śmiało, chętnie odpowiem
          Last edited by disne; 24-06-2020, 12:16. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Soczewki dla mamy

            Dokładnie lepiej wszystko dogadać z okulistą ponieważ soczewki są dokładniejsze.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Soczewki dla mamy

              Sporo ciekawych informacji właśnie na temat soczewek jest na tej stronie http://www.soczewki.net.pl/. Po za tym można od razu składać zamówienia na nie co uważam za bardzo wygodne. Może tam znajdziesz coś co pomoże twojej mamie

              Skomentuj


                #22
                Odp: Soczewki dla mamy

                Ośrodek okulistyczny xxxx posiada w swojej ofercie również i optyka. To właśnie w ich salonie zaopatrzyłam się w twarde soczewki kontaktowe, które są idealną alternatywą dla okularów korekcyjnych. Bardzo pomogły przy moim poważnym astygmatyzmie.
                Last edited by disne; 24-06-2020, 12:08. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Soczewki dla mamy

                  A można mieć uczulenie na kolorowe? Myślałam, że każdy może je nosić.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Soczewki dla mamy

                    Nie ma co dobierać soczewek dla mamy Zostawmy to okuliście, który dokładnie zbada wzrok i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Jeśli mogę kogoś polecić z Gdańska to dr Zdybel -xxxx. Widać, że to lekarz z powołania, której zależy na pacjencie. Wizyta przebiega w ciepłej atmosferze, a lekarz po badaniu rozmawia z pacjentem.
                    Last edited by disne; 24-06-2020, 12:08. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Soczewki dla mamy

                      Też polecam wizytę u okulisty, najlepiej jest jak specjalista zbada wzrok i zaleci, co dalej.





                      ______________________________
                      rekonwalescencja po operacji zaćmy
                      xxx alfavision-zacma
                      Last edited by disne; 24-06-2020, 12:10. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Soczewki dla mamy

                        Optyk Greta to bardzo dobry optyk z Łodzi.Tu można sprawdzić jakich firm mają oprawki i soczewki xxx optykgreta Bardzo lubię ten gabinet, profesjonalnie, nowocześnie, obsługa ogólnie bardzo miła. Na miejscu jest optometrysta.
                        Last edited by disne; 24-06-2020, 12:10. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Soczewki dla mamy

                          Najlepiej skonsultować się z okulistą, bo nie każdy może używać soczewek. Ze swojej strony polecam dr Zdybelkulista-trojmiasto W moim przypadku okazało się, że nie mogę korzystać z soczewek i dr Zdybel jako jedyna wiedziała, co mi szkodzi To świetna specjalistka, która szybko diagnozuje problem i od razu przystępuje do leczenia jeśli to konieczne. Polecam!
                          Last edited by disne; 24-06-2020, 12:10. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Soczewki dla mamy

                            Napisane przez mama_jasia3
                            Moja mama nosiła i soczewki i okulary, a w wieku 60 lat zapadła na zaćmę... Trzeba było szybko poddać ją operacji, bo wzrok pogarszał się i prawie w ogóle nie widziała. Wyjechaliśmy na zabieg do czeskiej kliniki lepiejzobacz , który był refundowany przez NFZ. Bardzo polecam za opiekę, fachowy zespół, możliwość wyboru soczewki sztucznej i inne udogodnienia.
                            Zgadzam się, najlepsza opcja to właśnie wyjazd do Czech. Moja mamcia też musiała zoperować zaćmę, ale my zdecydowaliśmy się na One Day Clinic. Przemiła obsługa, kompetentni lekarze, super atmosfera. Niebo, a ziemia w porównaniu z tym co zastaje się w Polsce. ODC organizuje również dojazd i nocleg, pełna wygoda. Zabieg był refundowany przez NFZ, płaciliśmy tylko właśnie za ten dojazd i nocleg.
                            Last edited by disne; 24-06-2020, 12:11. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Soczewki dla mamy

                              Dobry wybór soczewek mają w salonie optycznym optyk-boutique w Krakowie na Św. Filipa. Na miejscu jest optometrysta, przeprowadzają oczywiście szczegółowe badania dzięki którym są w stanie idealnie dobrać okulary czy soczewki. Do tego miła obsługa i dobre ceny.
                              Last edited by disne; 24-06-2020, 12:11. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Soczewki dla mamy

                                Tak się zastanawiam, czy nie lepiej byłoby gdyby mama udała się do okulisty, optyka i poprosiła o poradę w kwestii wyboru soczewek? Wiem, że małe sklepy stacjonarne narzucają dużą marżę, ale nikt nie każe jej ich od razu tam kupować i może zwyczajnie dowiedzieć się jakie soczewki są dla niej odpowiednie i kupić je przez internet. Ja mam np. xxxx , które doradził mi optyk.
                                Last edited by disne; 24-06-2020, 12:11. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X